به روز رسانی: Sonoma County public مدارس بسته باقی می ماند برای بقیه سال تحصیلی

کالج ها و مدارس در شهرستان سونوما تصمیم گرفته اند به گسترش پردیس تعطیلی برای بقیه سال تحصیلی را برای جلوگیری از گسترش coronavirus نگه داشتن فاصله آموزش در محل به آموزش بیش از 100 ، 000 دانش آموزان است.

Sonoma County دفتر آموزش و پرورش گفت: تمام 40 county school district superintendents خواهد دنبال یک بخشنامه از رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom که گفت: مدارس باید بسته باقی می ماند برای کمک به سرکوب انتقال بیماری های عفونی به منظور کمک به جلوگیری از بیمارستان ها از غرق شدن با ویروس بیماران.

Newsom متوقف کوتاه از یک فرمان اجرایی که مجبور به هر منطقه مدرسه در سطح ایالت به پیروی اما “به نظر می رسد همه در هیئت مدیره گفت:” جیمی هانسن سخنگوی سازمان آموزش و پرورش شهرستان.

تعلیق در کلاس های حضوری برای بقیه ترم تاثیر می گذارد 69,734 دانش آموزان ثبت نام شده در مدارس عمومی countywide و همچنین بیش از 31,000 ترکیب جمعیت دانشجویی در سانتا رزا وارد کالج و دانشگاه ایالتی سونوما. رهبران دو کالج های ساخته شده خود را در تصمیم گیری های خود در محوطه دانشگاه خاموش کردن پسوند از طریق ترم.

استیو Houghton, سرپرست بخش آموزش و پرورش گفت: بسته شدن مدارس طول می کشد تلفات در توسعه اجتماعی و عاطفی از جوانان که تکیه در کلاس درس تعامل برای یک حس اجتماعی. و برای سونوما کانتی دانش آموزان به طور خاص, آن را یکی دیگر از ضربه را بعد از سالها تکرار اختلالات ناشی از بلایای طبیعی است.

“این یک بزرگ علمی دست دادن. وجود دارد بدون شک در مورد آن” Houghton گفت: این تصمیم به ماندن بسته و همچنان در خانه آموزش. “شما می توانید تنها رویکرد برخی از چیزهایی آنلاین. … این دانش آموزان از سونوما کانتی آنها رفته اند از طریق Tubbs آتش Kincade آتش (رودخانه روسی) سیل و قدرت قطع کیفیت هوا روز. در حال حاضر این است.”

شهرستان سانتا رزا مدارس بزرگترین منطقه در شهرستان, هشدار خانواده های آن زیر فرماندار مشاوره. سرپرست منطقه Diann Kitamura توصیف اجتماعی فاصله شیوه — اقامت حداقل 6 فوت از فرد دیگری — به عنوان بهترین روش برای مبارزه با COVID-19 گاهی اوقات بیماری کشنده ناشی از رمان coronavirus.

این منطقه که شامل 16000 دانش آموزان و استخدام 1,800 مردم نیز گفت: مدرسه بهار حافظه های فوق خواهد بود دوباره. و مقامات آموزش و پرورش در حال حاضر به دنبال پیشنهادات خود را از جامعه به آن رسیدگی مراسم فارغ التحصیلی.

Kitamura گفت: “قلب کاملا درد” برای سالمندان که در حال حاضر پر سر و صدا دبیرستان تصدی در حال حاضر شده است طرح میتوانست دوباره درست قبل از خط پایان.

“من احساس میکنم این مهم است که ما به دنبال سفارش, اما من همچنین فکر می کنم این مهم به والدین و دانش آموزان خیابان برای به اشتراک گذاشتن افکار و احساسات خود,” او گفت: از فارغ التحصیلی. “وجود دارد می تواند یک ایده ما حتی فکر کردن در مورد که می تواند از دانش آموزان است. من باز به آن است.”

مناطق آموزش و پرورش در ادامه به گسترش در خانه آموزش قابلیت های ارائه شده توسط دانش آموزان بیشتر با لپ تاپ Wi-Fi دسترسی و کاغذ تکالیف از طریق پست.

توافق بین های متعدد مدرسه سازمان های کارگری همچنین اعلام شد شنبه برای اطمینان از آموزش از راه دور ارائه می شود می توانید برای تمام دانش آموزان مدرسه از جمله کسانی که با نیازهای ویژه و زبان آموزان. دولت با همکاری گوگل و فن آوری های غول پیکر اهدا خواهد شد هزاران نفر از لپ تاپ و ارائه 100,000 موبایل نقاط داغ برای کمک به روستایی در گوشه و کنار به دست آوردن دولت های حیاتی دسترسی به اینترنت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>