به روز رسانی: شهرستان سونوما در حال حاضر 54 تایید موارد coronavirus

نزدیک به نیمی از سونوما کانتی ساکنان به تست مثبت برای coronavirus ها بین سنین 18 و 49 با توجه به اطلاعات منتشر شده توسط مقامات بهداشت عمومی به عنوان تعدادی از موارد عبور از آستانه که در آن شهرستان گفت: آن را انتشار داده است.

از 54 نفر به تست مثبت برای این ویروس است که باعث بیماری تنفسی COVID-19, 13 بهبود از بیماری خود.

پنج اضافی موارد گزارش روز شنبه تحت فشار قرار دادند در این شهرستان بیش از این نقطه عطف در آن دکتر Sundari Mase این شهرستان افسر بهداشت گفته بود او شروع به انتشار اطلاعات آماری مورد افراد آلوده از جمله جنسیت و سن و عفونت محل بیماران.

همچنین در روز جمعه, Santa Rosa پلیس می گوید دو بیشتر کارکنان باید آزمایش مثبت برای coronavirus. یک کارآگاه است و از سوی دیگر یک افسر گشت, Santa Rosa رئیس پلیس Ray ناوارو گفت.

روز جمعه مقامات بهداشت عمومی درهم برای ارسال اطلاعات در شهرستان COVID-19 سایت اما به نظر می رسد داشتن “همگام سازی” مشکلات با توجه به خدمات بهداشتی و درمانی می شود.

سرپرست لیندا هاپکینز, اما, ارسال شده در اطلاعات دموگرافيک در Facebook صفحه.

با توجه به داده های جدید 19 از 54 نفر افراد 50 تا 64; و 10 نفر 65 ساله و مسن تر. بدون کودکان را تست مثبت است.

داده های جدید نیز نشان می دهد که 26 نفر مرد و 28 زن هستند در حالی که 13 نفر از افرادی که در برخی از نقطه در زندگی خود را در بیمارستان بستری شده بود. در 41 موارد بيماران یا جدا هستند در خانه.

توسط منطقه هفت مورد گزارش شد در بخش شمالی شهرستان; هشت در شرق; نه در جنوب; نه در غرب و 10 در بخش مرکزی این شهرستان است.

Mase گفت: اطلاعات نشان می دهد این ویروس جدید است که در حال حاضر تاثیر گسترده ای باریک از شهرستان ها و همه گروه های سنی است. هیچ یک منطقه و یا گروه از افراد بیشتر مستعد ابتلا به عفونت, او گفت:, و همه باید به آن توجه شهرستان و دولت بخشنامه به ماندن در خانه تا آنجا که ممکن است و عمل اجتماعی فاصله و بهداشت خوب.

“شما می توانید آن را از کسی که تنها با بیرون رفتن” Mase گفت: در طول یک جلسه رسانه.

جدید تایید موارد در سانتا رزا پلیس در علاوه بر این به سه افسر پلیس که در حال حاضر تشخیص داده شد با coronavirus آوردن تعداد موارد مثبت در اداره پلیس شهر به پنج پلیس, مقامات گفت.

این کارآگاه پلیس و افسر در میان شش گروه از کارکنان که خود quarantining در اوایل این هفته چرا که آنها ممکن است در معرض ویروس. از این گروه حداقل یک آزمایش منفی است.

این کارآگاه پلیس و افسر باید کمی به حال به هیچ های اخیر در تماس با عمومی ناوارو گفت. او کاهش یافته است به افشای وضعیت دو افسر با استناد به قوانین حفظ حریم خصوصی.

Mase گفت: این اخبار که بیشتر افسران پلیس در حال تبدیل شدن به آلوده به ویروس جدید نشان می دهد که نیاز به اولویت بندی تست و ارزیابی از اجرای قانون آتش و متخصصان پزشکی که علائم نشان می دهد.

“این قطعا نگران کننده است زیرا این ما اولین پاسخ” او گفت:.

در علاوه بر این به موجود احتیاطی اداره پلیس گرفته شده برای جلوگیری از گسترش بیماری های عفونی, افسران کار خواهد کرد یک تنظیم برنامه برای محدود کردن تماس با یکدیگر و عمومی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>