به روز رسانی: Sonoma County انتظار برای اعلام جدید پناهگاه سفارش این هفته است. در اینجا چیزی است که ممکن است تغییر

Sonoma County بالا بهداشت عمومی رسمی است که انتظار می رود برای ادامه به تدریج بازگشایی جامعه با بخشنامه جدید تا پایان این هفته را قادر خواهد ساخت که حداقل یک تعداد انگشت شماری از بخش های کسب و کار برای از سرگیری عملیات یک county رسمی گفت.

دکتر Sundari Mase این شهرستان افسر بهداشت مجاز منطقه پارک به بازگشایی یکشنبه اولین گام در آرامش او بی سابقه اقامت-صفحه اصلی سفارش مارس 18 که مدل سازی کامپیوتری در روز سه شنبه حاکی است محدود شیوع کروناویروس و خنثی موجی از ساکنان شهرستان از آلوده شدن توسط پاتوژن است که ویران بهداشت جهانی و ثبات اقتصادی.

در سونوما کانتی هزاران نفر از مردم شغل خود را از دست داده و بسیاری از کسب و کارهای کوچک در مالی شدید پریشانی. با جامعه را تهدید ویروس تا حد زیادی کاهش می یابد, شهرستان انتخاب رهبران و مقامات بهداشتی در حال افزایش فشار به سهولت اقتصادی درد با قطعی برنامه ریزی برای راه اندازی مجدد به زودی به عنوان بسیاری از کسب و کار محلی و صنعت با خیال راحت به عنوان امکان پذیر است.

Mase را سست بهداشت عمومی قوانین اجازه خواهد داد که: همه ساخت و ساز مسکونی; خرده فروشی در کارخانه مهد کودک و گل; محوطه سازی و باغبانی کار به راه اندازی مجدد و املاک و مستغلات نمایش شهرستان سخنگوی جنیفر Larocque گفت. کارکنان از این کسب و کار همراه با کارگران ضروری که نیست قطع سلامت افسر اواسط ماه مارس محدودیت را برای ادامه مطابق با اجتماعی فاصله و صورت-پوشش مورد نیاز در محل به منظور محدود کردن تعداد زیادی از مردم در معرض جدید کروناویروس.

Mase نشان داد روز شنبه خود را به روز رسانی قوانین هنوز هم در حال تصفیه شده و احتمال دارد که شامل سیاست های تسهیلی تر از آنچه در حال حاضر فاش شد.

“ما به دنبال در برخی دیگر از مناطق هم,” او گفت:. “ما در حال رفتن به باید صبر کنید تا زمانی که ما دریافت که منظور از (عمومی), پس از آن ما می تواند صحبت می کنند و به همه آنها.”

سلامت افسر کاهش یافته است به استادانه درست شده در مورد چگونه او شامل اقتصادی و عوامل دیگر به تصمیم گیری او در مورد شل شدن محدودیت.

Mase و دیگر مسئولان شهرستان نیز کم حرف دوشنبه در مورد چه مدت جدید بهداشت عمومی منظور خواهد نیاز مردم به ماندن در خانه به غیر از ضروری کار, کارهای محدود و تفریح و سرگرمی. رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom را در سطح ایالت اضطراری برای بهداشت عمومی در بخشنامه هیچ پایان تاریخ.

روز چهارشنبه یک گروه دیگر از منطقه خلیج شهرستانهای استان اعلام کرد برخی از شل شدن محدودیت ها در حالی که حفظ اجتماعی فاصله پروتکل از طریق مه 31. تمام ساخت و ساز مجاز خواهد بود و فعالیت هایی مانند گلف و تنیس و باغبانی همچنین اجازه خواهد داشت در آن شش شهرستانهای استان است. دستورات اعمال به گردشگاه عمومی کنترا کوستا, شهرستان سن ماتئو, سانتا, کلارا, سان فرانسیسکو و مارین استان ها به همراه شهرستان برکلی.

همانطور که انتظار می رود Mase را اعلام روز شنبه تجمع جمعی مانند نمایشگاه ها و کنسرت ها و رویدادهای ورزشی ممنوع خواهد شد در شهرستان از طریق کار در روز. وی تاکید کرد: سازمان دهندگان این رویداد برنامه ریزی هر چیزی از مراسم عروسی و مجالس ترحیم به رویدادهای عمومی مانند نمایشگاه به رفتن به جلو.

“من نمی خواهم مردم را به صرف مقدار زیادی از منابع و زمان برنامه ریزی و رویدادهای پس از آن باید برای لغو آنها” Mase گفت.

در مورد کوچک تجمعات او کاهش یافته است به استادانه درست شده در مورد اینکه آیا شهرستان را موضوع محدودیت گفته است که “بستگی دارد چه اتفاقی می افتد به ما داده است.”

Mase و بهداشت عمومی تیم خواهد بود نگه داشتن یک چشم نزدیک بر روی محلی ویروس مورد داده ها برای تعیین اینکه آیا اجازه می دهد بیشتر در فعالیت های جامعه و برخی از شرکت ها برای راه اندازی مجدد عملیات در معرض بیشتر مردم به COVID-19.

تازه های کامپیوتر مدل سازی آماده برای شهرستان توسط امپریال کالج لندن و سه شنبه منتشر شد نشان داد که جداسازی مردم در خانه و به شدت محدود کردن عملیات کسب و کار به طور چشمگیری سرکوب انتقال coronavirus در سراسر شهرستان و نگهداری تعداد ساکنان آلوده نیاز به مراقبت در بیمارستان 22 از اوایل ماه مارس زمانی که ویروس پدید آمده اینجا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de