به روز رسانی: Sonoma County تایید 37 coronavirus مورد 2nd بازیابی

تعداد تایید coronavirus موارد در سونوما کانتی رسیده 37 صبح روز چهارشنبه در ادامه یک روز طولانی روند رشد مداوم حتی به عنوان شهرستان بریده دوم آن بیمار بهبود است.

سی و چهار از تایید موارد در نظر گرفته شده فعال به عنوان یک فرد درگذشت, هفته گذشته و مقامات شهرستان شمارش دو بهبود.

منبع عفونت برای بیش از نیمی از مردم مبتلا ناشناخته بود صبح روز چهارشنبه. هفت تعیین شده است که نشات گرفته از سفر اخیر هفت نفر در قرارداد این ویروس از طریق جامعه گسترش و چهار آلوده شدند و پس از آمدن به “تماس نزدیک” با یک فرد شناخته شده به کروناویروس که شناخته شده است به علت بیماری تنفسی COVID-19.

Sonoma County مقامات صبورانه حاضر به ارائه اطلاعات آماری در مورد افراد مبتلا به این ویروس و همچنین خودداری از به اشتراک گذاری با مردم چگونه بسیاری از مردم در حال درمان در بیمارستان منطقه گسترده ای با استناد به قوانین حفظ حریم خصوصی بیمار با وجود این مزیت از دولت های محلی و ایالتی که منتشر کرده اند به مراتب بیشتر دقیق خرابی.

Sonoma County بهداشت عمومی افسر Sundari Mase گفت: این شهرستان آغاز خواهد شد ارائه جمعیتی جزئیات یک بار این شهرستان را بیمار می رسد تعداد 50.

پس از رسیدن به چهار مورد در اواسط ماه مارس منطقه سونوما کانتی اضافه شده است به طور متوسط بیش از دو مورد در هر روز از جمله 11 این جمعه گذشته. Mase گفت: مطبوعات دموکرات او انتظار دارد که بیشتر موارد هر روز به عنوان شهرستان مقامات اورژانس و بیمارستان منطقه بریس برای امکان افزایش بیماری در هفته پیش رو است.

وجود دارد 441,000 موارد در سراسر جهان صبح روز چهارشنبه با 19,770 مرگ و میر. ایالات متحده رسیده بود 55,000 علامت ساعت 10 صبح روز شنبه با 803 مرگ و میر.

در کالیفرنیا 2,634 مردم باید آزمایش مثبت برای coronavirus و 58 نفر کشته شده اند.

این داستان به روز خواهد شد.

مطبوعات حزب دموکرات می خواهد به دانستن آنچه که داستان شما ببینید در حال ظهور و آنچه شما در حال تجربه محلی در پناهگاه در محل سفارش. رسیدن به ما در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>