به روز رسانی: شهرستان به بحث در مورد تجدید نظر virus, مدل, پارک, دسترسی به پناهگاه سفارش

جدید, مدل سازی داده ها است که انتظار می رود برای نشان دادن سونوما کانتی است که در مسیر خود در مبارزه با کروناویروس با شهرستان های برتر سلامت رسمی انتظار می رود برای به اشتراک گذاشتن این خبر صبح روز سه شنبه در هیئت ناظران جلسه به طور منظم.

همراه با مدلسازی داده های سلامت عمومی افسر دکتر Sundari Mase انتظار می رود که منجر به بحث و گفتگو با اعضای هیئت مدیره در تجدید نظر به پارک دسترسی و یک پناهگاه در محل سفارش که مجموعه ای به پایان می رسد یکشنبه.

مقامات شهرستان در حال انتظار برای اعلام مقررات جدید اجازه می دهد پیاده روی و دوچرخه سواری در دسترسی به پارک نزدیک خانه های مردم, در نظر گرفتن اثر در 12:01 صبح جمعه.

به روز رسانی به پناهگاه های محلی منظور در روز چهارشنبه انتظار می رود به چین بهتر شهرستان قوانین با دولت و شل محدودیت در ساخت و ساز املاک و مستغلات, محوطه سازی گل و بیشتر. پایین را نگاه کنید برای آخرین به روز رسانی:

9:45 صبح – سونوما کانتی سرپرستان مطرح زنگ بر اثرات اقتصادی مربوط به شهرستان را تلاش برای متوقف کردن گسترش coronavirus علنا خواستار یک رویکرد متعادل تر به دستورات بهداشتی که به حساب اقتصادی تلفات و پناهگاه در محل سفارشات.

“تاثیر اقتصادی است که به سادگی شگفت انگیز” سرپرست دیوید Rabbitt گفت: اصرار توسعه اقتصادی هیئت مدیره مدیر اجرایی سبا فرد-وایتلی برای مطالعه راه سختگیرانه تر محلی سفارش صدمه کسب و کارهای محلی.

“من می خواهم به می دانم که اگر ما تحویل یک مقدار دلار به سلامت افسر بنابراین او می تواند تصمیم گیری مبتنی بر اقتصاد به عنوان او می گوید: او به دنبال در و در سلامت و عوامل” Rabbitt گفت.

بهداشت عمومی افسر Sundari Mase آمده است در زیر آتش برای تجدید نظر سرپناه در محل سفارش کردند که زودتر و سختگیرانه تر از شهرستان سرپرستان را دوست دارند. آن را مجاز و برخی کلیدی فعالیت های ساخت و ساز و همچنین دیگر اقتصادی رانندگان در شهرستان فراتر از آنچه ایالت سفارش شامل.

نتیجه ناظران می گویند شیب دار است بهبود اقتصادی صعود است که صدمه زدن به کسب و کارهای کوچک و بزرگ و تأثیر گروه کمتر و بیشتر از دیگران است.

“خودسرانه طبیعت از این دستورات این است که واقعا صدمه زدن به مردم گفت:” سرپرست Shirlee زین هیئت مدیره ارشد وقت که نشان دهنده مرکزی سانتا رزا و بسیاری از رونرت پارک.

*این در حال توسعه داستان به روز خواهد شد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>