ناآرامی گسترش به شب دوم در مرکز شهر سانتا رزا

این گروه باعث دردسر در شب پس از تظاهرات مسالمت آمیز احتمالا ترکیبی از مردم و مردم از خارج از شهر ناوارو گفت.

“من آرزو می کنم من می توانم آن را می گویند نیست جامعه ما وجود دارد اما ممکن است بخشی از جامعه ما که فراموش می کند که” او گفت:.

Schwedhelm ابراز ترس بیش از این در زندان مرگ و میر در سراسر کشور در حالی که تاکید بر حمایت خود از سانتا رزا اداره پلیس. او گفت: مقامات نمی تواند تحمل رفتار غیر قانونی.

“بسیاری از آنها در عزاداری یا خشم واکنش و من کاملا احترام است و می تواند تشخیص دهد که” Schwedhelm گفت. “اما وجود دارد می آید یک خط که در آن ما نمی توانیم اجازه می دهد که نوع رفتار برای آمدن انتخاب نشده است.”

سانتا رزا نداشته است مستقل پلیس حسابرس برای بیش از یک سال است. این شهر اولین و آخرین اجرای قانون ناظر باب Aaronson شد استخدام به صورت پاره وقت و موقعیت در ژانویه 2016 بود و نه حفظ پس از برخورد با شورای شهر بیش از یک نقد از این شهرستان در پاسخ به بی خانمانی شامل به عنوان بخشی از گزارش نهایی خود را.

داوطلبان در صبح روز یکشنبه شروع به مالش دادن سیاه رنگ اسپری ضد پلیس پیام هایی که شده بود ناخوانا در سراسر چندین سازه ها — از جمله حداقل دو مرکز شهر بانک دست مجسمه سازی در مقابل سانتا رزا پلازا مرکز خرید و مطبوعات دموکرات ساختمان. سانتا رزا اداره پلیس و Sonoma County Sheriff را نیز تخریب کردند. برخی از نقاشی های دیواری قبل از روز شنبه تظاهرات.

عطاالله کافه حساسه مالک گفت که او یاد گرفته در مورد آسیب اوایل صبح روز یکشنبه از طریق متون و فیلم ها ارسال شده در رسانه های اجتماعی قبل از ورود در 7:30 صبح او و کارکنان خود را در انجام برخی از تمیز کردن به ایجاد کسب و کار امن قبل از شروع به رسیدگی را خارج و سفارشات: “ما واقعا نمی توانیم به دست یک شنبه صبحانه.”

در مورد یک بلوک جنوبی, Rev. Chris Bell از یکتاپرست جماعت, Santa Rosa, بررسی آسیب موثر بر کلیسا: یک بشقاب شیشه پنجره شکست توسط یک مرد جوان با یک چکش در حدود 12:49 صبح زنگ گفت: پس از تماشای فیلم های نظارت.

“واضح است که او نمی بینم ‘Black Lives Matter’ بنر در پنجره ما” بل گفت.

زنگ درو تمایز بین روز تجمع در مرکز شهر و در اواخر شب خرابکاری و اضافه کرد که از سابق به نظر می رسید بیشتر در مورد سیاست و دومی بیشتر مورد تخریب ساده.

“من به حمایت از تظاهرات مسالمت آمیز و می خواهید به یاد برادران و خواهران که خشونت ها کمک کند ما علت” بل گفت.

یک CHP گفت: او آگاه از هر دستگیری توسط گشت بزرگراه افسران در سانتا رزا که در آن معترضان مسدود بزرگراه 101 در دو نوبت جداگانه. CHP است “مقدار زیادی از پرسنل” در منطقه شنبه و سعی خواهد کرد برای جلوگیری از مشابه اعتراض به اقدامات افسر David de Rutte گفت.

“آنها به وضوح می تواند اعتراض و دریافت پیام خود را و انجام چیزی که خود اما ما فقط نمی توانید جاده های مسدود شده,” د Rutte گفت: تماس blockading از یک آزادراه “بسیار پرخطر است.”

پتالوما رئیس پلیس کن Savano اشاره کرد که تظاهرات مسالمت آمیز در منطقه سونوما کانتی دومین شهر بزرگ اما که یک تماس اضطراری برای کمک به خود جلب کرد چندین افسران شمال به سانتا رزا پس از این تجمع به راه به “خشونت آمیز و غیر قانونی” فعالیت. کلانتر پرسنل نیز در دست برای کمک به افسران در سانتا رزا.

Savano نام اعضای جامعه به طور محترمانه و دلسوزانه و تاکید کرد که “اموال آسیب و خشونت تحمل نخواهد شد.”

“مانند کارکنان من من بیمار خشم و غمگین از مرگ جورج فلوید” Savano اضافه شده است.

“اگر چه این زمان حادثه رخ داده است و بسیاری از کشورهای دور و یا انفعال توسط درگیر افسران دارای فرسایش همان اعتماد عمومی ما خیلی سخت کار کرده اند برای رسیدن به” Savano گفت. “این حادثه نشان دهنده ضعیف در کل ما حرفه ای از اجرای قانون است.”

شما می توانید رسیدن به تحریریه خواهد اشمیت در 707-521-5207 یا [email protected] در توییتر @wsreports.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>