غیرمجاز کمپین نشانه جرقه اختلاف بین شهرستان نامزدهای

در اجرا تا 3 مارس انتخابات دو نامزد برای سونوما کانتی سرپرست را به نظر می رسد مسخره دیرینه شهرستان الزامات مربوط به نشانه های سیاسی.

یکی از آنها سه ترم وقت سرپرست Shirlee زین هنوز نشده خریداری $213 ى مجوز لازم به نشانه تحمل نام او در مالکیت خصوصی در unincorporated شهرستان سونوما.

مجوز شده اند مورد نیاز حداقل از سال 1995 و زین را همکار امتیازهای که برای انتخابات سوزان خور و فیلم آموزش هاپکینز باید هر مجوز برای قرار دادن علائم خود را.

بنابراین زین 3rd District حریف کریس Coursey سابق سانتا رزا شهردار.

زین سرزنش نظارت بر مبارزات انتخاباتی او هماهنگ آلن Pravel که او گفت: نه اجرای یک کمپین قبل از.

“او به سادگی نمی دانم که او نیاز به یک” زین گفت: از طریق پیام متنی. “او پر فردا (سه شنبه) و ما را به پرداخت هزینه مجوز.”

Coursey کمپین شکایت در مورد عدم اجازه برای Zane را نشانه.

“نگاه اگر شما مایل به شکستن کوچک, قوانین, قوانین چه شما نمی مایل به استراحت؟” Coursey گفت: جزئیات ادعای دیگر در مورد زین انتخاباتی. “او county کارکنان انجام مبارزات انتخاباتی با او کار کنید. او با قرار دادن علائم بدون مجوز. او رفو دولت است که مسائل مربوط به مجوز.”

زین اعتراف کرده و درخواست شهرستان های کارکنان برای مسئله دادخواستها که او تبدیل به اطراف به کمپین مواد — یک عمل است که در حالی که اخم غیر معمول نیست برای امتیازهای سیاسی, کارشناسان می گویند.

فرودگاه گرین انتخاباتی در ضمن مستند حریف دیوید کوک غیرمجاز نشانه ها در امتداد بزرگراه 12 در دره سونوما.

فرودگاه گرین تا آنجا پیش رفت به ایمیل شکایت رسمی شنبه به اجازه سونوما کد اجرای کار. در یک مصاحبه تلفنی دوشنبه شب فرودگاه گرین گفت که او رفتار نشانه الزامات جدی است.

“من فکر می کنم این مهم است برای هر نامزد در حال اجرا برای دفتر به واقعا درک مقررات” فرودگاه گرین گفت. “آن شخص به انتظار می رود برای رعایت قوانین و تبدیل شدن به یک شبه قضایی افسر در این تصمیم گیری ها در اجرای کد.”

طبخ روز دوشنبه خریداری شده مورد نیاز مجوز و اجازه سونوما مقامات به او گفت که او نمی تواند جریمه برای نظارت.

“این همه خوب است” گفت: طبخ یک سونوما عضو شورای شهر. “ما بسیار خوشحال هستیم با ما مبارزه است. زمانی که چیزهایی مانند این آمده است تا آن را به من نشان میدهد که من انجام می دهند درست است.”

سونوما کانتی به شمار الزامات مورد نیاز برای نشانه های سیاسی در unincorporated بخش هایی از این شهرستان به عنوان به خوبی به عنوان دو نوع مجوز. نشانه های قرار داده شده در سمت راست از راه نیاز به یک تجاوز مجوز — و هیچ یک از کسانی که به دنبال شده است و یا اعطا و از دوشنبه بعد از ظهر.

اگر نشانه های سیاسی قرار داده شده در مالکیت خصوصی یک منطقه بندی مجوز مورد نیاز است با توجه به مجوز سونوما سخنگوی مگی فلمینگ.

در مسابقه منطقه 5 سرپرست صندلی نمایندگی غرب شهرستان وقت فیلم آموزش هاپکینز به دست آمده است اجازه. او حریف مایکل Hilber, نبوده و نیست پول خرج کردن در پیشنهاد خود را برای سرنگون هاپکینز.

رای گیری برای 3 مارس انتخابات بیرون رفت و در هفته گذشته به حدود 80 درصد از شهرستان 276,931 رای دهندگان که رای توسط ایمیل.

زین سیاسی مشاور راب Muelrath که مسئول نظارت بر زین انتخاباتی در زمان مقصر گم شده اید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>