بی تردید لوکس

تحریریهغرب استرالیا

The custom build.
آیکون دوربینسفارشی ساخت. اعتبار: جوئل BARBITTA/عرضه شده است.

زندگی بی خیال در این سخاوتمندانه متناسب معاصر اقامت توسط جورجیو معماران & سازندگان.

پنج دقیقه قدم زدن به لبه رودخانه, خانه nestled به راحتی هر دو در آن بلوک بزرگ و بین همسایگان خود در یکی از پرت premium مکان.

مکمل مواد از جمله دانه ها در معرض سنگ و چوب و متمایز از تاریکی و نور رندر گنجانده شده در یک بصری چشمگیر و دعوت از ارتفاع که با استقبال بازدید کنندگان به عنوان آنها راه رفتن به سفارشی درب جلو.

Giorgi معماران & سازندگان مدیر فروش و بازاریابی دنی Giorgi گفت: مالکان یک خانواده چهار – درخواست معاصر خانه با استفاده از مواد طبیعی و هر راحتی برای زندگی آرام.

این واقعیت بلافاصله آشکار به عنوان گسترده-محور جلو درب باز می شود به یک اندازه ورودی که منجر به این اتاق و اتاق خواب مهمان با ensuite به راست و یا از طریق به مناطق اصلی زندگی در عقب خانه است.

ورود گذرگاه منجر به متمرکز آسانسور و سنگ و شیشه ای معلق راه پله کامل با پنهان نوار LED روشنایی که باد راه خود را تا 6 متر بالا چوب-veneered مجاور دیوار.

گذشته تئاتر اتاق طبقه طرح همچنان به ارائه مناطق زندگی بزرگ غرق در نور طبیعی با تشکر از انباشته درب که بخشی از قابل توجه دیوار شیشه ای پوشا تقریبا 12 متر عرض دارد.

این شادی بزرگ باز-طرح خانواده ناهار خوری و آشپزخانه مناطق نمی خواهد آن را آسان برای صاحبان کلیک کنید از حالت تعطیلات آنها به عنوان لذت بردن از نمای خارجی و عملکردی خارج از منزل و در مناطق مشرف به استخر و موزائیک-کاشی کاری آبگرم.

“خانه آرام و پیچیده با عملکردی لبه در احاطه نور و آسایش” آقای جورجیو گفت.

“ترد سفید دیوارها و سقف ایجاد یک سبک بی پایان است که نشان دهنده صاحب شخصیت و سلیقه است.”

آشپزخانه لذیذ دستورات یک نظر بر روی مناطق زندگی و خارجی سرگرم کننده مناطق و شامل قابل ملاحظه و پنهان و فریزر منطقه برای ذخیره سازی اضافی و آماده سازی فضا است.

طبقه بالا سه سخاوتمندانه به اندازه اتاق خواب خود را ensuite و مقدار زیادی از اتاق را برای مطالعه خواب و ذخیره سازی.

استاد اتاق خواب خود را به اتاق پانسمان و ensuite است فراتر از آنچه که شما انتظار می رود در یک هتل پنج ستاره حصول اطمینان از پدر و مادر یک فضای خصوصی که در آن آنها می توانند لذت بردن از نمایش از خود را خشک و باغ و بالکن مشرف به استخر زیر.

آقای جورجیو گفت: جوهر از این خانه طراحی شده بود که بی تردید از لحظه ای که شما وارد شده است.

“این پیچیده, خانه و خانواده, که ایجاد کامل فرار برای مشتریان ما و فرزندان خود را با استفاده از هر دو طرح باز و فضاهای خصوصی طبقه بندی مناطق برای انعطاف پذیر liveability,” او گفت:.

صفحه اصلی باز است برای مشاهده تنها با وقت قبلی تماس Giorgi برای اطلاعات بیشتر.

تماس با ما

Giorgi معماران & سازندگان

9444 0206, www.giorgi.co

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>