دانشگاه هاوایی رای سوم در غرب بخش در غرب کوه کنفرانس فوتبال نظرسنجی

Mahalo برای حمایت از Honolulu Star-Advertiser. لذت بردن از این داستان!

دانشگاه هاوایی تیم فوتبال اتحاد برداشت شده را به پایان برساند سوم در کوه های غرب را شش تیم غرب بخش, با توجه به رسانه های نظرسنجی اعلام شده از لیگ.

ایالتی سن دیگو پیش بینی شده بود را به پایان برساند برای اولین بار در غرب, دریافت 19 از 22 اولین محل آرا و 122 امتیاز. نوادا بود برداشت دوم با دو شماره 1 آرا در 100 امتیاز توسط رزمندگان رنگین کمان با 74 امتیاز.

“آخرین باری که من برداشت سوم ما برنده آن” آه مربی تاد گراهام گفت: در یک بیانیه ویدئویی. “من واقعا نگران فصل میدارد و یا هر چیزی شبیه به آن. یک چیز در مورد این فصل که بسیار جذاب است که شما را وادار به بازی این بازی. امیدوارم ما را وادار به بازی این بازی. اما در سال 2019 ما بودند غربي قهرمانان. شما می توانید که دور. من نمی دانم چه نظر سنجی بود که در آغاز سال به سال گذشته اما احتمالا نبود که. انتخابات معمولا نیست بسیار دقیق است. حدس تحصیل است. قرار نیست مقدار سهام در آن است.”

در سال گذشته رزمندگان برداشت شد به پایان چهارم در غرب است. به جای آه و ایالتی سن دیگو در 5-3 در لیگ برتر بازی کند. رزمندگان که شکست آزتک در به طور منظم فصل آخر به نمایندگی از غرب در برابر کوه قهرمان بویزی امور خارجه در لیگ عنوان بازی. بویزی امور خارجه است که در این سال انتخاب بالا برای کوه را بدست آورد.

رزمندگان قرار گرفتند قبل در offseason با گراهام استخدام به عنوان سر مربی در ماه ژانویه به موفقیت نیک Rolovich. Rolovich استعفا را قبول سر کار مربیگری در واشنگتن است. کارفرمایی کول مک دونالد نیز واگذار ارشد خود را فصل به وارد 2020 پیش نویس NFL. مک دونالد بود تنسی تیتان’ هفتمین دور پیش نویس انتخاب است.

اما Chevan Cordeiro که 4-0 به عنوان یک آه استارت دو فصل گذشته به رزمندگان’ top سیگنال-تماس گیرنده.

“ما راست که در آن ما نیاز به یک مقدار زیادی از کار را به انجام” گراهام گفت: “اما من معتقدم که در تیم ما به اعتقاد من در بازیکنان ما و تمرکز ما به رقابت خواهند پرداخت که برای قهرمانی و برنده شدن در آن است.”

گراهام یکی از چهار سر مربیان در غرب است. نوادا جی Norvell بود که یک دستیار تحت گراهام در ایالت آریزونا در سال 2016 و سن خوزه ایالت برنت برنان هستند که غرب تنها وقت سر مربیان است.

غرب را بدست آورد

رتبه تیم (اول رای) – امتیاز

1. ایالتی سن دیگو (19) – 122

2. نوادا (2) – 100

3. هاوایی – 74

4. Fresno State – 73

5. سن جثه دولت – 43

6. UNLV – 29

کوه بخش

رتبه تیم (اول رای) – امتیاز

1. Boise State (20) – 125

2. وایومینگ (1) – 90

3. نیروی هوایی – 86

4. ایالتی یوتا – 60

5. ایالتی کلرادو – 59

6. جدید مکزیک – 21

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net