دانشگاه هاوایی به سر فرد آموزش برای ترم پاییز

دانشگاه هاوایی اعلام کرد قصد دارد امروز به رزومه فرد آموزش در تمام 10 از آن دانشگاه این سقوط با استفاده از چه رئیس جمهور David Lassner تماس “COVID-19 آگاه رویکرد است.”

“همه ما متوجه است که سقوط را کاملا نمی تواند بازگشت به کسب و کار به طور معمول” Lassner نوشت: در یک پیام به دانشجویان و اعضای هیات علمی و کارکنان این بعد از ظهر. “هنوز هم وجود دارد عدم قطعیت بزرگ اما برنامه های دولت در حال حاضر در حال شکل گرفتن است و ما باید خودمان را آموخته مقدار بیش از دو ماه گذشته.”

دانشگاه در نظر دارد به استفاده از هر دو در دانشگاه و آموزش آنلاین هنگامی که ترم پاییز شروع می شود در اوت. 24 و اقداماتی را برای اطمینان از بهداشتی و اجتماعی فاصله به عنوان مورد نیاز است. آن است که بررسی آن امکانات و ممکن است پیکربندی مجدد کلاس های درس و آزمایشگاه و دیگر فضاهای کار به فضای مردم شش فوت از هم جدا با توجه به پیام.

مدیران خواهد شد و همچنین با مقامات بهداشت عمومی به منظور توسعه پروتکل های تست, تماس, ردیابی و قرنطینه باید که باشد مورد نیاز است.

“در حال حاضر بیش از هر زمان دیگری مردم هاوایی باید این فرصت را به مقرون به صرفه شرکت در آموزش عالی به پیشبرد حرفه خود و زندگی خود را.” Lassner نوشت: در پیام خود را.

خوابگاه در آه Manoa و آه هیلو خواهد بازگشایی برای ترم پاییز, پس از سنتی وقفه در تابستان زمانی که آنها در حال تعمیر و کاملا تمیز.

این دانشگاه همچنین در نظر گرفتن مراحل برنامه ریزی برای امکان COVID-19 شیوع بیماری در آینده به عنوان کارشناسان می گویند ممکن است عود در امواج در سراسر جهان است.

“در حالی که برنامه ریزی برای تغییر در دانشگاه آموزش و پرورش آه است و همچنین آماده شدن برای مهم COVID-19 وقوع است که ممکن است نیاز به یک یا چند دانشگاه برای بازگشت به آنلاین و تحویل در تمام دوره های” Lassner گفت.

آن مراحل عبارتند از:

>> افزایش آموزش آنلاین سخت افزار و نرم افزار;

>> Beefing تا پشتیبانی و راهنمایی برای دانشجویان و استادان;

>> ایجاد یک “تکنولوژی شبکه امنیت” برای دانش آموزان مانند براش وام بگیرم لپ تاپ و دسترسی پهن باند.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de