دانشگاه هاوایی پارچ کارتر Loewen علائم با Padres

  • DENNIS ODA / 2020

    دنیس ODA / 2020

دانشگاه هاوایی پارچ کارتر Loewen امروز توافق در یک رایگان-عامل قرارداد با San Diego Padres.

“آن بوده است صادقانه یک رویا به حقیقت می پیوندند” گفت: Loewen یک 6-پا-4, 230 پوند right-hander از Vancouver, British Columbia. “من به یاد داشته باشید این صبح آن روز کریسمس برای من است.”

Loewen بود و نه انتخاب شده در پنج دور از این هفته لیگ بیس بال پیش نویس برای اولین بار از سال بازیکنان. تیم ها اجازه نداشتند به رسمی ارائه می دهد تا ساعت 3 صبح امروز (ساعت 6 صبح در ونکوور).

“من خواب با زنگ تلفن در” Loewen گفت. “من از خواب بیدار شده تا در 6:02 توسط یک تماس. آن هم از نوع در زمان خاموش از وجود دارد. پس از آن من تا به حال به تصمیم گیری که من می خواستم برای رفتن با. دل و روده من گفتن بود من سن دیگو. راه آنها ارائه شده این تیم به من و طرح آنها تا به حال برای من بعد فقط به من احساس واقعا خوب است. از آن ساخته شده دل و روده من احساس خوبی در مورد رفتن با آنها.”

Loewen به طور کامل بهبود از بیماری که نیاز به عمل جراحی به تبادل بازو در سال 2016. او redshirted به عنوان یک دانشجوی سال اول در سال 2017 تن به تن در یک بازی در سال 2018 ساخته شده و 10 تسکین حضور در 2019. در این بیماری همه گیر-خلاصه 2020 فصل Loewen اجازه نمی دهد یک اجرا در شش هفت ظاهر. او به دست آورده نجات در جاده بازی برابر دوم-رتبه Vanderbilt. خود را به سرعت در صدر 95 مایل در ساعت در طول فصل.

اینجا را کلیک کنید برای دیدن ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس. ارسال coronavirus اخبار نوک.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de