دانشگاه هاوایی باز می شود برای اولین بار COVID-19 بالینی برای درمان بیماران

هاوایی محققان در حال تقلا برای پیدا کردن درمان برای عفونت کروناویروس که به آرامی خزنده تا به عنوان دولت شروع به بازگشایی برای کسب و کار و ساکنان خروج از انزوا.

محققان در دانشگاه هاوایی John A. سوختگی دانشکده پزشکی به دنبال 40 بزرگسالان با فعال COVID-19 به شرکت در دولت اول سرپایی کارآزمایی بالینی برای پیدا کردن یک درمان موثر برای این ویروس است که بیمار بیش از 2 میلیون کشته و بیش از 100 ، 000 در ایالات متحده است.

نیمی از این بیماران که باید علامتی خواهد شد قرار داده شده در یک دارونما قرص قند و نیم مواد مخدر تلمیزارتان برای 21 روز. این آزمایش شامل آزمایش خون و حداقل چهار سواب گلو برای تشخیص فعال ویروس. شرکت کنندگان باید با نظارت بر درجه حرارت و فشار خون در طول محاکمه که مانع افرادی که به طور جدی بیمار با سایر شرایط اساسی.

اگر موفق, محققان به دنبال مطالعه بزرگتر از بیشتر شرکت کنندگان است. این دارو که مورد تایید سازمان غذا و دارو برای کاهش فشار خون استفاده می شود می تواند بلافاصله برای درمان عفونت کروناویروس.

“اگر ما می تواند چیزی است که درمان COVID-19 که برای رفتن به یک بازی تعویض … در چگونه به سرعت می توانید برای باز کردن دولت ما” گفت: Cris Milne, تحقیق در آه هاوایی مرکز ایدز و اضافه کرد که هدف این است که برای درس علائم قلبی عروقی و عوارض تنفسی است که باعث کشنده نتایج. “ما می خواهیم هر کسی که در حال حاضر آزمایش مثبت فقط به علائم خفیف. که راه آن را نمی تواند به عنوان ویرانگر است. من شخصا اعتقاد دارند تنها راه ما در حال رفتن به اقتصاد ما عقب است که قادر به درمان مردم هنگامی که آنها دریافت یک مثبت COVID-19 تست.”

دکتر سیسیلیا Shikuma, یک متخصص بیماری های عفونی و مدیر هاوایی مرکز برای ایدز وجود دارد گفت: بسیاری دیگر از ملی مطالعات مشابه داروها.

“اما آنچه من زده است که وجود دارد در حال حاضر مطالعات — بزرگترین بیرون آمدن از چین — که می گویند افرادی که در این داروها تمایل به انجام بهتر اگر آنها آلوده دریافت COVID-19” او گفت:. “آن را با استفاده از مواد مخدر است که در حال حاضر مورد تایید FDA پس از آن بوده است که در جامعه در حالی که برای … بنابراین ما می دانیم آنچه در آن مشخصات ایمنی است. بدیهی است که هر کس واقعا نگران مردم واقعا بیمار با عوارض COVID-19 بنابراین هر کسی می تواند فکر می کنم که ممکن است کار می کنند, من فکر می کنم خواهد بود واقعا خوش آمدید.”

این دانشمندان کاربردی برای $125,000 کمک مالی از موسسه ملی بهداشت و درمان به صندوق خلبان مطالعه است که به صورت رایگان برای شرکت کنندگان است.

در برخی موارد COVID-19 باعث شدید قلب و ریه آسیب خدشه هورمون سیستم است که به تنظیم فشار خون. تلمیزارتان می تواند بلوک هورمون به طور بالقوه محدود کردن قلب و ریه آسیب های ناشی از ویروس است. این گروه با همکاری دانشگاه کالیفرنیای جنوبی برای اندازه گیری اجزای مختلف هورمون سیستم و برای دیدن اینکه آیا برخی از شاخصهای التهابی کاهش می دهد. برای شرکت در محاکمه سرپایی تماس 692-1335 یا ایمیل [email protected]

در ضمن محققان در این مرکز پزشکی در حال انجام سه محاکمه جداگانه در بیمارستان بستری coronavirus بیماران برای دیدن اینکه آیا داروهای خاص کمک به سرعت بخشیدن به روند بهبود.

این مطالعات شامل hydroxycloroquine FDA تایید شده برای لوپوس; توکلیزوماب مورد استفاده برای درمان ورم مفاصل و نقاهت پلاسما که تزریق آنتی بادی از بهبود بیماران به کسانی که در زمان حال به توسعه داخلی خود را با سیستم دفاعی.

این پژوهشگران به کمک داده ها به بزرگتر تحقیقات سایت ها از جمله دانشگاه جانز هاپکینز همراه با دیگر دانشمندان برای به دست آوردن یک تصویر بزرگتر از آن داروهای موثر در درمان این بیماری است.

“فکر می کنم از مطالعات ما به عنوان یک لگو بلوک. ما در حال کمک داده های ما با افراد دیگر. ما قرار داده و ما بلوک های لگو را با هم یک کل و درک کنند که آیا این دارو برای COVID-19” دکتر گفت: Todd ستو مدیر امور علمی و پژوهشی خود را در ملکه سیستم های بهداشتی.

هاوایی هنوز هم باید انجام دیگر تحقیقات در مورد چگونگی coronavirus بر جامعه به عنوان دولت بازگشایی او اضافه شده است.

“ما نیاز به این نوع از تحقیقات است. ما نمی توانیم بستگی به سرزمین اصلی محققان به ما بگویید که چگونه به بازگشایی جامعه ما است.”

دولت شمارش از coronavirus موارد توسط صعود هفت به 692 — همه در اوآهو. وجود 52 عفونت فعال در هاوایی و در مجموع 623 بیماران در نظر گرفته بازیافت پس از آغاز شیوع این بیماری در ماه فوریه است. دولت coronavirus تلفات بدون تغییر باقی می ماند در 17.

از بیش از 58,579 coronavirus تست های انجام شده تا کنون توسط دولت و آزمایشگاه های بالینی در هاوایی حدود 1.2 درصد مثبت بوده است.

“ما هم نیاز به یک واکسن است که بسیار موثر خواهد بود که احتمالا بهترین چیز است. اما اگر شما می توانید تبدیل شدت بیماری به چیزی که بیشتر شبیه به یک سرماخوردگی, من فکر می کنم که واقعا مفید” Shikuma گفت. “حداقل جلوگیری از علائم از گرفتن آنقدر شدید است که (مردم) در نهایت در بیمارستان است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>