دانشگاه هاوایی تیم ملی فوتبال ادامه خواهد داد تا در اوایل risers

Mahalo برای حمایت از Honolulu Star-Advertiser. لذت بردن از این داستان!

از تمام نگرانی های مربوط به هاوایی فوتبال, تیم فصل آینده, rush-ساعت ترافیک را نمی توان یکی از آنها است.

“من باور دارم در زود بیدار شدن” سر مربی تیم تاد گراهام گفت. “ما شروع جلسه در اوایل صبح خواهیم تمرین در صبح است. … شما نیاز به ساختار در جهت نظم و انضباط. من فکر می کنم افرادی که موفق هستند در این جهان افرادی هستند که تا پیش از آن بیش از هر کس دیگری. آموزش در صبح چیزی است که من فکر می کنم بسیار حیاتی است.”

صبح اعمال شده است عمل مشترک دو دهه گذشته تحت سابق آه مربیان ژوئن جونز, گرگ McMackin و نیک Rolovich. هنجار چو با تجربه بعد از ظهر شیوه قبل از حرکت به طور انحصاری به صبح تمرینات. گراهام استفاده شده است به صبح شیوه از سال 1995 هنگامی که او آلن بالا سر مربی و مدیر ورزشی. او ادامه داد: این برنامه در طول قبلی خود سر مربیگری شغل در برنج, تولسا, پیتسبورگ و ایالتی آریزونا.

اما بر خلاف قبلی آه, برنامه گراهام طرح است که اجباری فوتبال-فعالیت های مرتبط اجرا شد فقط از طریق پایان هر تمرین امروز صبح. او گفت: وجود خواهد داشت نه هر بعد از ظهر پیاده روی را از طریق جلسه و یا جلسات.

“هنگامی که آنها انجام می شود با فوتبال هر روز و سپس آنها را به خوردن ناهار و پس از آن آنها می توانند تمرکز خود دانشگاهیان بقیه روز” گراهام گفت. “همه چیز در صبح است. این اجازه می دهد تا آنها را برای رقابت در کلاس درس. آنها لازم نیست برای رفتن به عقب و جلو. آنها قادر به تمرکز بر روی خود دانشگاهیان.”

گراهام را پایبند به یک جدول زمانی شخصی از گزارش به دفتر ساعت 5 گفت: هدف این است که برای کارکنان خود را برای تکمیل کار خود را با 7 در شب.

“ما مربیان می توانید استراحت و گذراندن وقت با خانواده خود” گراهام گفت.

برای بازیکنان گراهام گفت: در هر فصل تمرین برگزار خواهد شد و مجموعه در سریع کلیپ.

“ما صرف زمان از طریق پله و راه رفتن را از طریق (نقش) و سپس عمل خواهد بود بسیار سریع (ء),” گراهام گفت. “ما نمی خواهد در خارج وجود دارد بیش از دو ساعت است. ما خواهید بود بسیار کارآمد است. … کلید تمرین سریع است تکرار تسلط بر آنچه شما انجام می دهند. ما به سرعت از آنجا که ما آموزش و توسعه است در مورد نخبگان نظم و انضباط. این اجازه می دهد تا ما را به کار سریع تر و کارآمد تر از حریف است.”

هنگامی که گراهام استخدام شد و به عنوان آه سر مربی در ژانویه او رسیده به Kody کوک بود که یک عضو از Virginia Tech قدرت/مطبوع کارکنان چند سال گذشته. کوک بازی کرده بود و مربی تحت گراهام در تولسا و در گراهام ایالتی آریزونا کارکنان. گراهام استخدام کوک به عنوان رزمندگان سر قدرت/مربی تهویه … و دستیار سر مربی.

“این بسیار منحصر به فرد” گراهام گفت: خود را کوک را به عنوان اما افزود: “او درگیر همه چیز را ما انجام می دهیم. او پسر من صحبت می کنند به هر روز هنگامی که ما طراحی ما شیوه ها و تمرینات و ما چگونه تصمیم می گیرید و فاز کسانی که تمرینات و چگونه ما تمرین فوتبال. او را درگیر در هر بیت از آن. … او را درک پایه از برنامه های ما آموزش است. که درایوهای طرح ما. ما نمی استخدام مربیان که اجرای هر طرح آنها می خواهند به. آموزش ما دیکته طرح ما.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>