دانشگاه هاوایی تیم فوتبال گسترش COVID-19 تست برنامه

بیش از دو هفته آینده, دانشگاه هاوایی قصد دارد به گسترش COVID-19 تست شامل همه بازیکنان فوتبال.

وجود بیش از 100 بازیکن در رنگین کمان رزمندگان’ تابستان roster.

“ما به عنوان یک دانشگاه – تیم ما پزشکان و ما دولت — می خواستم تا مطمئن شوید که ما تست شده همه تا در آینده 12 روز و دو هفته آینده خواهیم بود تست همه بازیکنان ما برای دریافت یک پایه آزمون و پس از آن پیشرفت را از طریق فصل” سر مربی تیم تاد گراهام گفت: در بیانیه منتشر شده توسط گروه ورزشی.

این تابستان ورزشی بخش شده بود پس دولت و NCAA دستورالعمل در انجام سوء ظن بر اساس آزمایش بر روی تعداد نامعلومی از بازیکنان و مربیان است. سوء ظن بر اساس آزمايشات در علاوه بر این به روزانه قراضه — متوسط خوانش و پرسشنامه قرار گرفتن در معرض خطرات و علائم — که قبل از انجام یک بازیکن یا مربی بود مجاز به شرکت در فعالیت های دانشگاه. هیچ کدام از ظن-تست مبتنی بر تولید یک نتیجه مثبت برای coronavirus مسئولان مدرسه گزارش شده است. آه را فاش نمی کند تعدادی از آزمایشات تجویز می شود.

اواخر هفته گذشته NCAA توصیه می شود “نظارت” تست برای 25 ٪ تا 50 ٪ از یک تیم فوتبال در این مرحله دوم offseason آموزش دوره. این فاز آغاز شد که جمعه گذشته افزود: پیاده روی را از طریق جلسات به آموزش وزن و مطبوع دریل.

یک آه گفت: این دانشگاه به دنبال فراتر از آن NCAA نظارت-تست توصیه و تست تمام آه بازیکنان فوتبال بیش از دو هفته آینده. آزمون به احتمال زیاد به اجرا با گروه های کوچک در طول چند روز. بازیکنان نمی خواهد که به پرداخت برای آزمون, سخنگوی گفت. دقیق هزینه های آزمون مشخص نشده است. آه را انتشار آمار و ارقام و پرداخت خرابی زمانی که آنها در حال نهایی.

پس جولای 6, زمانی که پردیس افتتاح شد به NCAA-مجاز تمرینات رزمندگان باید رعایت اجتماعی-فاصله گرفته است. جلسات انجام شده در خارج از منزل در مقابل چند بازیکن نشسته از هم جدا. بقیه بازیکنان را تماشا videocasts از جلسات در منزل مانیتور در محوطه دانشگاه. پیاده روی را از طریق جلسات در حال تقسیم به گروه های کوچک با بازیکنان فاصله در طول آموزش. بازیکنان نیز نگهداری می شوند و در فاصله طول آموزش وزن.

“فوتبال مهم است و بازی این فصل” گراهام گفت: در این ویدئو. “ما می خواهیم به انجام این کار است. ما می خواهیم کسانی که همه چیز اتفاق می افتد. مهم ترین چیز این است که ایمنی و رفاه بازیکنان ما کارکنان ما و خانواده های ما.”

در حالی که آزمایش مهم است که گراهام گفت: رزمندگان باید سخت کوش در دیگر جنبه های سالم نگه داشتن.

پزشکان باید آن را یک نقطه به مطمئن شوید که “ما در حال برقراری ارتباط مطمئن شوید که ما در حال پوشیدن ماسک مطمئن شوید که ما در حال انجام مناسب پزشکی غربالگری” گراهام گفت: “و مطمئن شوید که ما در حال رفتن و قرار دادن خودمان در موقعیت و مکان ما لازم نیست که در اطراف یک جمع زیادی از مردم است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>