دانشگاه هاوایی تیم فوتبال ترکیب طرح در اجرا و تفنگ جرم

Mahalo برای حمایت از Honolulu Star-Advertiser. لذت بردن از این داستان!

هاوایی تیم فوتبال ادغام دو پرکار جرائم — اجرا-و-شلیک و حمله هوایی — در حال حاضر دارای یک نام است.

“ما با ما تماس بگیرید جرم ‘اجرا و تفنگ’ ” گفت: Todd گراهام بود که در استخدام به عنوان آه سر مربی تیم در ماه ژانویه است. “این چیزی است که ما خواستار آن با (co-حمله هماهنگ کننده) G. J. Kinne و بو (برندن گراهام). ما در حال رفتن به یک اجرای بازی-اکشن-تصویب سریع-ریتم-پرتاب تیم است.”

فصل گذشته رزمندگان رنگین کمان’ به عنوان خوانده شده-و-حمله run-and-shoot جرم تولید شده 33.9 امتیاز در هر بازی. گراهام گفت که او است که با اضافه کردن مفاهیم گلچین از چهار قبلی سر مربیگری شغل.

“ما قصد داریم به چیزهایی که آنها به خوبی انجام داده ایم (در سال 2019) و همچنان به انجام آنها” گراهام گفت. “چرا ما نه آنها را انجام دهد ؟ ما را چه به دفاع به ما می دهد. اگر آنها به ما منتقل می خواهیم آن را پرتاب هر پایین. اگر آنها به ما اجرا خواهیم آن را اجرا کنید.”

ترکیبی جدید جرم طراحی شده است که با عناصر مختلف. وجود دارد سریع ء بازی می کند مانند تکان دادن صفحه نمایش و سریع استراحتی که در آن ضربه محکم و ناگهانی-به-انتشار خواهد بود بیش از دو ثانیه است. نیز وجود دارد حالت عمودی رویکرد با گراهام هدف از پرتاب عمیق بین 10 و 15 بار در هر بازی. به عنوان تولسا سر مربی در سال 2010 طوفان تا به حال 96 تکمیل 15-به علاوه متری.

“ما می خواهیم به فشار توپ به پایین این زمینه به صورت عمودی” گراهام گفت. “این چیزی است که جمعیت را دوست دارد. من آن را دوست دارم. همه را دوست دارد یک بازی touchdowns.”

گراهام گفت: فیزیکی خط حمله و یک حمله در حال اجرا هستند کلید برای تکمیل این بازی عبور کنید. “”شما قادر به بلوک در محیط” گراهام گفت. “”شما قادر به بلوک داخل.”

به دلیل همه گیر رزمندگان نیست که هر یک از 15 مجاز شیوه های بهار. از طریق ویدئو جلسات و همکار آموزشی گروه مربیان باید سعی در القای چه گراهام نامیده می شوند “نخبگان نظم و انضباط” برای کاهش مجازات و گردش. فصل گذشته رزمندگان بودند 121 سراسر کشور در مجازات (103) و 99 در مجازات متری در هر بازی (61.2).

“من مانند ما بازیکنان” گراهام گفت. “من می خواهم آنها سختی و لبه سخت در مورد آنها. … شماره 1 چیزی که من می خواهم را به یک فیزیکی با نخبگان و انضباط. نخبگان و انضباط چیزی است که می تواند بر ما بیشتر است.”

در زوم جلسات بازیکن توهین آمیز بودن تدریس طرح. آنها همچنین دسترسی به فیلم ها از هر بازی.

“ما باید اطمینان حاصل کنیم بیا با حداقل آگاهی از آنچه که ما انجام می دهیم” گراهام گفت.

اما در حالی که بازیکنان درک مفاهیم گراهام گفت: “دانستن آن و تسلط بر اصول آن دو چیز متفاوت هستند. شما نمی توانید آن استاد و بدون اجرای آن جسمی است.”

در زوم جلسات و تصویری, چت گراهام گفت: “ما در حال ایجاد احساس سنگینی روی موها. نشان دادن فیلم. نشان دادن آنها اعدام است. نشان دادن آنچه در آن مانند به نظر می رسد. پرسیدن سوال. این چیزی است که ما انجام می دهند در حال حاضر. … ما هیچ زمان تمرین با بازیکنان ما در حال حاضر بهتر است ما به حداکثر رساندن. بهتر است ما به حداکثر رساندن آموزش آنها را از طریق اینترنت به همان اندازه که ما می توانیم. ما همه می توانند در همان اصطلاحات. همه ما می توانید درک آنچه که ما قرار است انجام دهد.”

گراهام گفت: هدف این است که به طور کامل پیاده سازی سریع-سرعت جرم. گراهام است مربی تیم زد که نقش هر 21 ثانیه.

هر زمان که آموزش باز گراهام گفت: “ما باید برای انطباق با چه بازیکنان ما می توانید انجام دهید و سپس اضافه کردن چیزهایی به عنوان سال می رود بنابراین ما می توانید از چیزهایی که ما می خواهیم انجام دهیم. … نه قادر به کار کردن (به عنوان یک تیم) و قادر به وضعیت کار بازیکنان ما و بازیکنان ما در شکل که رفتن به صدمه زدن به توانایی ما برای رفتن به همان سرعتی که ما می خواهم برای رفتن (در ابتدا). آنچه واقعا مهم است این است که ما می خواهیم به مطمئن شوید که ما نمی رویم بیش از حد سریع و اشتباه است. به عنوان نظم و انضباط ما را بهبود می بخشد به عنوان مطبوع ما را بهبود می بخشد و ما احتمالا سریع تر با ما به سرعت به عنوان فصل می رود. ما یک سرعت تیم. ما می خواهیم برای رفتن سریع و کارآمد است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>