دانشگاه هاوایی فرار از محدودیت در Kalaeloa آشیانه به دنبال سود

Mahalo برای حمایت از Honolulu Star-Advertiser. لذت بردن از این داستان!

دانشگاه هاوایی رو فشار برای کسب درآمد برخی از خواص آن برای جبران آن از بودجه برنامه پرداخت در ایالات متحده وزارت آموزش و پرورش $11.2 میلیون دلار به فرار یک نیاز است که آن را با استفاده از 105,000 فوت مربع آشیانه 111 در Kalaeloa فرودگاه آموزشی و پژوهشی اهداف تنها.

در این صورت دانشگاه به نظر می رسد پس از ضرب المثل که “شما مجبور به صرف پول برای پول” در استفاده مجدد از سابق در جنگ جهانی دوم آشیانه که آن را به ارث برده در سال 2000.

دانشگاه می خواهد به صرف $11,173,500 به لغو توافق با وزارت آموزش و پرورش صاحب قبلی از آشیانه و از بین بردن سازمان حفاظت محیط زیست پیمان محدود کردن استفاده از اموال آموزشی و مقاصد پژوهشی.

یک هونولولو کالج آموزش پرواز برنامه عمل از آشیانه 111 تا سپتامبر 2016. آه همچنین دریافت تایید برای ساخت و اجرا و دفاع از آن مربوط به تحقیقات کاربردی در آزمایشگاه وجود دارد تا برنامه منتقل شده بود در سال 2018 است.

این کاورنو آشیانه خالی است در حال حاضر.

“با هیچ آموزشی یا برنامه های تحقیقاتی در حال حاضر شناسایی بلافاصله پس از استفاده از اموال دانشگاه است که به دنبال انعطاف پذیری اجازه می دهد تا اشخاص ثالث به استفاده از (این) ملک برای مقاصد تجاری به نفع دانشگاه هاوایی” یک گزارش کارکنان متحده است.

اما آه می گوید آن را ندارد که استفاده تجاری تا صف نشده است.

“دانشگاه ندارد و هر بعد با استفاده از شناسایی” سخنگوی دن Meisenzahl گفت: در یک ایمیل. این abrogation است که اجازه می دهد تا برای طیف وسیع تری از کاربران بالقوه به عنوان به خوبی به عنوان دیگر برنامه های آه او گفت.

این طرح برای بررسی امروز در ساعت 1 بعد از ظهر قبل از آه board of regents کمیته برنامه ریزی و امکانات. این دانشگاه اشاره کرد مقننه دولت در حال حاضر اختصاص $11.5 میلیون و آه درخواست انتشار این وجوه است.

این تغییر به ارمغان می آورد با آن انتقاد از حمل و نقل هوایی یک جامعه ناراضی با از دست دادن پتانسیل نه تنها یکی از بزرگ آشیانه اما هر دو کرگدن سازه های ساخته شده در طول جنگ جهانی دوم در ایستگاه هوایی نیروی دریایی آرایشگران نقطه.

با توجه به تاریخی آمریکا بررسی ساختمان مجاور سوله 110 و 111 نفر اول چنین سازه های ساخته شده در پایه زمانی که آنها به اتمام در سال 1942.

پایگاه نیروی دریایی بود توقیف در سال 1999 و زمین و امکانات تقسیم شده به بسیاری از اشخاص. ایالات متحده وزارت آموزش و پرورش منتقل آشیانه 111 و 4.5 هکتار به دانشگاه در سال 2000 — با آموزشی پیمان اما بدون هیچ هزینه به آه دیگر از نگهداری.

دولت در بخش حمل و نقل فرودگاه لشکر صاحب آشیانه 110.

“نظر شخصی من این است که ($11.2 میلیون پرداخت) است که مقدار زیادی از پول — نه دانستن آنچه در جریان است در آن وجود دارد گفت:” راب مور, خلبان, رئیس جمهور سابق هوانوردی عمومی شورای هاوایی و صاحب هواپیما و خلبانان نماینده انجمن در این فرودگاه در حال حاضر شناخته شده به عنوان Kalaeloa.

“که یوغ را از آنچه که می توانید در آن وجود دارد — اما شما مقایسه کنید که به این واقعیت است که اگر آنها تا به حال گیر با هر برنامه آموزش و پرورش آنها را پرداخت کرده اند در واقع یک دلار در سال برای اقامت در آن ساختمان” مور گفت.

مور قبلا پیشنهاد نگه داشتن مدرسه پرواز در آشیانه اما گره زدن آن به UH-غرب اوآهو و حرکت هونولولو کالج بدنه و نیروگاه مدرسه وجود دارد از تالاب درایو “که در آن متهم شده است گزاف اجاره.”

هوانوردی عمومی شورای هاوایی با ارسال نامه ای پنجشنبه گذشته در همین حال به سر از اقیانوس آرام غربی اداره هوانوردی فدرال ابراز مخالفت با طرح های نقطه به اجاره آشیانه 110 به دولت فدرال برای پاسخ اضطراری به فجایع در اقیانوس آرام.

FAA به بیش از 20 میلیون دلار در کمک های مالی برای پرداخت هزینه های آشیانه نوسازی این گروه گفت.

“متاسفانه در دوران اخیر دولت هاوایی وزارت حمل و نقل انتخاب شده برای قربانی به طور کلی حمل و نقل هوایی به منظور هدف قیمتی فرودگاه زمین برای استفاده های بالاتر تولید درآمد برای دولت” نامه است.

“تنها راه برای محافظت از حمل و نقل هوایی عمومی در هاوایی است برای FAA به اجرای آن قوانین مربوط به حمل و نقل هوایی ادامه داد: استفاده از امکانات است که اعطا شده است FAA بودجه” در این نامه آمده.

FAA قبلا گفت: برنامه ریزی فدرال استفاده است “در نظر گرفته مجاز حمل و نقل هوایی استفاده کنید.”

مورد توافق اجاره برای آشیانه 110 است با وزارت بهداشت و خدمات انسانی و دفتر خود را از معاون وزیر برای آمادگی و پاسخ و موسسه ملی بهداشت.

نقطه آن گفت: پیش بینی فدرال گروه را به عهده اجاره آشیانه “به زودی.” دولت اجاره اخطار گفت: سالانه اجاره خواهد بود 1.3 میلیون.

شده اند وجود دارد برخی از فرصت ها استفاده کنید آه را آشیانه 111. خورشیدی Impulse 2 هواپیمای با بال 236 پا نه ماه را صرف در آشیانه در 2015-16 که با انرژی خورشیدی هواپیما تعمیرات مورد نیاز پس از پرواز از ژاپن در سراسر جهان سفر و پس از آن تا به حال به صبر برای پرواز بهتر پنجره قبل از رفتن به کالیفرنیا.

هیچ اجاره ای پرداخت شده بود در طول اقامت.

“آنها مایل به پرداخت (اما) ما قادر به قبول هر گونه پرداخت” با توجه به محدودیت Meisenzahl گفت. تورهای آموزشی خورشیدی هواپیما ارائه شد ،

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>