دانشگاه هاوایی دانشگاه برگزار خواهد شد تابستان 1 جلسه آنلاین

دانشگاه هاوایی امروز اعلام کرد که تمام 10 دانشگاه را گسترش کلاس های آنلاین به جلسه تابستان.

اولین جلسه تابستان کلاس های آنلاین برگزار خواهد شد بین 26 مه و ژوئیه 3. جلسه دوم خواهد بود از 6 ژوئیه-اوت. 14 و “تنها با درک این نکته است که ما ممکن است شامل چهره به چهره بخش اگر قبل از مارس 15 شرایطی به نظر می رسد به آنها اجازه ملاقات در فرد است. “

مه 15, دانشگاه تصمیم خواهد گرفت که آیا در کلاس های حضوری خواهد بود به اضافه دوم تابستان جلسه بسته به نوع بیماری همه گیر کوروناویروس با توجه به رسمی آه بیانیه.

پس از اولین COVID-19 مورد در هاوایی در مارس 6, آه, رئیس جمهور David Lassner نقل مکان کرد و در کلاس های حضوری به صورت آنلاین در مارس 23.

آه junior تیانا Flores, 20 گفت: او شده است در تطبیق با او کلاس های آنلاین تا کنون.

“این قطعا هنوز هم زمان برای رسیدن به” او گفت:. “این هیچ جا در نزدیکی همان فرد در آموزش, بنابراین من نگران این است که من نه تجربه من کلاس راه آنها در نظر گرفته شده,” او گفت:. “روشن گفت: من متوجه شده ام که من واقعا یادگیری مواد بیشتر به عنوان من در راه تبدیل شدن به خود من است.”

هیچ به روز رسانی در مورد اینکه آیا آه را در نظر گسترش کلاس های آنلاین برای ترم پاییز.

اینجا را کلیک کنید برای دیدن ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>