دانشگاه هاوایی در Manoa سهام COVID-19 پروتکل برای ترم پاییز

هاوایی نسبتا کم نرخ COVID-19 موارد و دقیق قوانین اضطراری برای جلوگیری از این بیماری را گسترش تامین آسایش و اطمینان به پدر و مادر از دانش آموزان برنامه ریزی برای ثبت نام ترم پاییز در دانشگاه هاوایی در Manoa.

آه-Manoa کشيش مایکل برونو گفت که علاقه ای به ثبت نام است که “بالا” که در آن بود در این زمان در سال گذشته و “ما به دنبال اعداد قوی از هر دو ساکنان و سرزمین اصلی دانش آموزان است.”

“ما فکر می کنیم که در مورد دانش آموزان در یک نقطه داغ در آنها ممکن است در حال حاضر مشاهده هاوایی به عنوان یک محیط امن تر است که در آن به یاد” برونو گفت.

پل Estuar از آمریکا, کالیفرنیا زندگی در یکی از این نقاط داغ: لس آنجلس که در آن 3,266 موارد جدیدی از کروناویروس و 64 مرگ و میر گزارش شده پنج شنبه. Estuar گفت که او تا به حال چند شک و تردید در مورد ارسال او 19 ساله پسر متئو به UH-Manoa برای سال دوم در میان مداوم و همه گیر.

“ما در مورد آن صحبت کردیم و احساس کردیم که از دیدگاه سلامت او بسیار امن وجود دارد. تا زمانی که او به پیروی از قوانین و مقررات و او آزمایش قبل از او برگ ما احساس می کنیم او می تواند بسیار امن وجود دارد. و به نظر می رسد ساخت یک تلاش کوتاه از تست دانش آموزان که آنها می توانند انجام” Estuar گفت: در یک مصاحبه تلفنی از کالیفرنیا.

“در L. A. County, واقعا وجود دارد هیچ کس ارائه تست. رفتن به یک ایستگاه گاز و یا فروشگاه مواد غذایی خیلی بدتر در شرایط خطر است. راه هاوایی به اجرای برنامه های خود را و قفل کردن دولت و اعداد آن را اثبات کند او در مورد به عنوان امن وجود دارد به عنوان او احتمالا می تواند در هر نقطه در کشور است.”

هاوایی مقامات بهداشتی گزارش 17 جدید تایید coronavirus موارد جمعه آوردن ایالت تعداد کل عفونت پس از آغاز شیوع این بیماری به 1,435. شده اند وجود دارد 25 coronavirus مربوط به مرگ و میر.

آه-Manoa مقامات روز چهارشنبه ارائه جزئیات بیشتر در مورد “تغییر قابل توجهی” به همه پردیس خدمات و عملیات در پیش بینی از شروع پاییز کلاس Aug. 24. گذشته از نمونه مورد نیاز برای پوشش صورت و فیزیکی فاصله تمام دانش آموزان و کارکنان و بازدید کنندگان مورد نیاز خواهد بود برای بررسی در روزانه جدید آه نرم افزار در حال توسعه و یا یک فرم وب در آه سایت.

برونو گفت: روزانه چک در یک فرآیند ساده “است که باعث خواهد شد مردم به توقف هر روز و عزت خود را چک کنید دما و چگونه آنها احساس. آن را به خود یادآوری می کنند که اگر آنها به خوبی احساس نمی شود آنها باید در خانه بمانند.” آن نیز کمک خواهد کرد بهداشت دانشگاه خدمات Manoa در آن “آزمون-ردیابی-منزوی کردن استراتژی است.”

علاوه بر این پروتکل توسعه یافته بودند برای برخورد با دانش آموزان و کارکنان که علامتی یا تست مثبت برای coronavirus.

برونو گفت که قبل وقوع, نرم افزار اعداد و سپرده شدند در سطح رکورد برای سرزمین اصلی دانش آموزان و کسانی که برنامه ریزی برای ثبت نام تحت غربی در مقطع کارشناسی ارز برنامه ای است که ارائه می دهد تخفیف در خارج از کشور, شهریه. با این Aug. 1 مهلت درخواست برای ترم پاییز نزدیک شدن این روند همچنان ادامه دارد, او گفت:.

“ما انتظار داریم که ما را افزایش ثبت نام در سرزمین اصلی دانش آموزان در بخشی به دلیل هاوایی انجام داده است نسبتا خوبی در کنترل گسترش ویروس وجود دارد و یک درجه بالاتر از ایمنی اینجا” برونو گفت. “و من می خواهم به این باور بیشتر از ما دانش آموزان محلی در زمان یک نگاه خوبی در جایی که آنها حضور و یا برنامه ریزی برای حضور و به رسمیت شناخته شده و متوجه شدم آنها بهتر دانشگاه حق در اینجا در خانه.”

سقوط 2020 ثبت داده ها در دسترس نخواهد بود تا ماه سپتامبر و بعد از آن 2019 ترم پاییز دیدم 17,490 دانش آموزان در Manoa پردیس, از جمله بیش از 5000 از سرزمین اصلی است.

بیشتر دوره های آنلاین

از 3,344 دروس ارائه شده برای ترم پاییز 54 درصد برگزار خواهد شد به طور کامل آنلاین و 23 درصد در فرد در یک کلاس یا فضای دیگر و 23 درصد در ترکیبی از حضوری و آنلاین راهنما با توجه به UH-Manoa.

تعداد کمتری از مردم در محوطه دانشگاه با توجه به آموزش آنلاین و به اینصورت از کلاس های درس و آزمایشگاه به رعایت فیزیکی-فاصله دستورالعمل را قادر خواهد ساخت پردیس برای کاهش ظرفیت بیش از 50%, مقامات گفت.

دانشجویان و کارکنان که علامتی برای COVID-19 یا تست مثبت برای این ویروس خواهد بود به دستور خود گزارش به دانشگاه خدمات بهداشتی Manoa. برونو گفت: این دانشگاه در روند شناسایی off-campus گزینه های آلوده و یا علامتی دانش آموزان است که باید به قرنطینه یا انزوا در حالی که این ترم در حال پیشرفت است, با, کالج پرداخت برای مسکن و غذا و کارکنان پشتیبانی.

“ما نمی خواهیم خانواده جریمه به دلیل جوان خود فرد بیمار شد. و ما کارکنان که انجام خواهد شد به طور منظم چک-in ها با آنها گفت:” برونو اضافه کردن پردیس استخدام اضافی متخصصان مراقبت های بهداشتی.

پس از رژیم صهیونیستی است. دیوید Ige اعلام جولای 13 که یک pretravel تست برنامه است که اجازه می دهد trans – Pacific مسافران برای دور زدن دولت ها اجباری 14-روز خود قرنطینه بود که تحت فشار قرار دادند به سپتامبر. 1, Estuar و پدر و مادر دیگر از دانشجویان غیر ساکن نگران که آیا بچه های خود را قادر خواهد بود برای رسیدن به هاوایی برای مدرسه.

دانشجو قوانین اصلاح شده

با این حال در جمعه Ige صادر شده اصلاح قرنطینه روش برای دانشجویان که شامل گزینه مستقیم 14 روز قرنطینه در دانش آموز هزینه و یا اصلاح شده 14-روز “حباب” قرنطینه است که اجازه می دهد تا دانش آموزان با یک منفی coronavirus آزمون در عرض 72 ساعت قبل از سفر به قرنطینه در حالی که شرکت در رسمی کالج فعالیت است.

شناخت مشکل در به دست آوردن pretravel آزمون در سرزمین اصلی Ige همچنین اجازه می دهد خارج از کشور دانش آموزان برای ورود به قرنطینه پس از ورود و دریافت تست شده ظرف 48 ساعت. یک بار منفی نتیجه آزمون دریافت آنها ممکن است وارد اصلاح حباب قرنطینه.

“ما فکر می کنم که رفتن به ایجاد یک تفاوت بزرگ برای آن دسته از دانش آموزان است. شده است که تا کنون بزرگترین مسئله برای کسانی که در خانواده — هزینه و تدارکات کامل قرنطینه برای 14 روز” برونو گفت.

آه مقامات همچنین امیدواریم که به زودی اعلام توافق با برخی از هتل ها به ارائه “نرخ معقول” برای دانش آموزانی که نیاز به قرنطینه خارج از دانشگاه است.

Estuar گفت: او مرتب خصوصی تست برای پسرش یک آه-Manoa گرایش مشاور قبل از او برگ برای هاوایی, Aug. 20.

“این واقعا سخت است. شما باید برای پیدا کردن یک محل برای تست بچه خود را و دریافت نتایج خود را در 72 ساعت است که فوق العاده دشوار است, به خصوص در کالیفرنیا است. ما در بر داشت یک آزمایشگاه خصوصی است که می تواند آن را انجام دهد اما با برنامه های دولت می توان آن را پنج روز تا یک هفته یا بیشتر” Estuar گفت.

“به عنوان پدر و مادر ما فقط خوشحال است که آه و وزارت بهداشت و درمان و فرماندار راهی به دانش آموزان فرصت برای دریافت وجود دارد و یک راه توافق همه است. هنگامی که ما شنیده سپتامبر. 1 ما فکر دانش آموزان را گرفتار در آن است.”

به Manoa پردیس با خیال راحت یک نگرانی است و حتی محلی برای دانش آموزان است. Sheri آویزان از نمک دریاچه گفت: 17-year-old daughter Kailee شد برنامه ریزی برای رفت و آمد از طریق TheBus به آه برای سال اول خود را, اما در حال حاضر پدر و مادر او در حال بازنگری است که با توجه به پتانسیل خطر عفونت.

آویزان گفت: او نمی به طور جدی در نظر تعویق انداختن کالج با توجه به همه گیر و احساس مهم بود که او را به شروع کلاس ها در پاییز.

“آه نمی خواهد باز اگر آنها فکر نمی کنم آن را به اندازه کافی امن درست مانند حفاظت محیط زیست و مدارس گفت: آویزان که 16 سال خواهد بود junior در Moanalua دبیرستان.

او اشاره کرد که مانند بسیاری از ساکنان هاوایی طی چهار تا پنج ماه دختر او در حال حاضر عادت به رعایت COVID-19 احتیاطی.

“او به نظر نمی رسد بیش از حد در مورد آن نگران. او می داند که او را به پوشیدن ماسک و من به شما ارسال می شود او را با دست ضد عفونی کننده و ضد عفونی کننده دستمال مرطوب و دستمال برای باز کردن درب و چیزهای دیگر. اما آن را به همان رفتن در هر نقطه دیگری به من که آیا شما در حال رفتن به فروشگاه و ایستاده در خط — این حس مشترک.”

دانشگاه هاوایی در Manoa را COVID-19 طرح برای ترم پاییز

>> پروتکل برای موارد مثبت و مشکوک قرار گرفتن در معرض. دانش آموزان و کارکنان به دستور خود گزارش به دانشگاه خدمات بهداشتی Manoa (956-8965) زمانی که آنها علامتی یا باید آزمایش مثبت برای COVID-19. دولت و وزارت بهداشت نیز گزارش مثبت و موارد مشکوک متصل به UH-Manoa به دانشگاه خدمات بهداشتی و درمانی. پروتکل های اتخاذ شده ترسیم اقدامات این دانشگاه را بی درنگ پس از اطلاع رسانی که شامل قرنطینه یا انزوا تماس, ردیابی ارتباطات و امکانات ضد عفونی:

>> یک UHSM COVID-19 منابع تیم کمک خواهد کرد دانش آموزان و کارکنان در پروتکل و خواهد بود مسئول برای پاکسازی یک فرد بازگشت به دانشگاه.

>> Daily check-ins. کلیه دانشجویان و کارکنان و بازدید کنندگان مورد نیاز خواهد بود برای بررسی در روز در آه نرم افزار و یا وب فرم است که نظارت بر COVID-19 علائم و گزارش هر گونه مثبت و یا موارد مشکوک به دانشگاه خدمات بهداشتی و درمانی برای کمک به آن “آزمون-ردیابی-منزوی کردن استراتژی است.”

>> چهره پوشانده اند. همه کارکنان و دانش آموزان و بازدید کنندگان انتظار می رود به پوشیدن صورت پوشش زمانی که در داخل خانه از جمله کلاس های درس آزمایشگاه ها و فضاهای مشترک مانند راهروها و آسانسور. ضد عفونی کننده دست ایستگاه خواهد شد قرار داده شده در ورودی هر ساختمان کلاس درس و آموزش lab.

>> فیزیکی فاصله. فیزیکی فاصله حداقل 6 پا خواهد شد راحت تر با تعداد کمتری از مردم در محوطه دانشگاه با توجه به دوره های آنلاین و در اینصورت از کلاس های درس و آزمایشگاه که کاهش ظرفیت بیش از 50٪. به همین ترتیب, دانشجو, مسکن ظرفیت قطع شده است توسط بیش از 30 درصد. بسیاری از کارکنان ادامه خواهد داد به telework در حالی که برخی از دفاتر ممکن است اتخاذ کار چرخش.

>> آنلاین و دوره های ترکیبی. حالت آموزش برای بیش از 70 درصد از دوره های آموزشی تنظیم شده است با تحت تاثیر دوره های منتقل شده به طور کامل آنلاین و یا به ترکیبی از آنلاین و حضوری آموزش.

>> پردیس خدمات. صندلی ناهارخوری و خدمات مواد غذایی اصلاح خواهد شد و خود در خدمت نوشیدن ایستگاه های در دسترس نخواهد بود. مطالعه مناطق مانند همیلتون کتابخانه و سینکلر موفقیت دانش آموزان مرکز باید اقدامات احتیاطی در محل.

>> جنگجو مرکز تفریح و سرگرمی. اصلاح برنامه ها و خدمات ارائه خواهد شد با اجتماعی فاصله در صورت پوشش و ظرفیت محدود.

>> دانشجویی ساکنان. تخت فضاهای شده اند کاهش حدود 30% و ترتیبات ساخته شده به صورت مناسب در خارج از دانشگاه محل برای ساکنان به خود منزوی کردن اگر آنها تست مثبت برای COVID-19. این دانشگاه خواهد پرداخت هر گونه هزینه برای خارج از محل دانشگاه از جمله وعده های غذایی به طور منظم چک فهم و کارکنان پشتیبانی.

>> روزانه تمیز کردن و ضد عفونی. وادار سازد کارکنان روزانه ارائه خواهد شد تمیز کردن و ضد عفونی از فضاهای عمومی از جمله کلاس های درس در دستشویی لابی و آسانسور و پاک خواهد شد بالا-سطوح تماس در مناطق سه بار در روز از جمله دستگیره درب, آسانسور, دکمه, لوله ها و حوله کاغذ چوب لباسی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net