سازمان ملل متحد: Coronavirus همه گیر می تواند کوچک در اقتصاد جهانی تقریبا 1% در سال 2020

سازمان ملل متحد >> اقتصاد جهانی می تواند کوچک تقریبا 1 ٪ در این سال با توجه به جدید coronavirus تیز برگشت از قبل از همه گیر پیش بینی 2.5% رشد سازمان ملل متحد امروز گفت.

U. N. وزارت اقتصادی و امور اجتماعی گفته است که این کاهش می تواند حتی عمیق تر اگر محدودیت در فعالیت های اقتصادی گسترش به سه ماهه سوم سال و اگر محرک های مالی تلاش را پشتیبانی نمی کند درآمد و هزینه های مصرف کننده.

مقایسه آن گفت: اقتصاد جهان قرارداد 1.7% در طول بحران مالی جهانی در سال 2009.

“ترس از نمایی گسترش ویروس — و رشد ابهامات در مورد اثربخشی مختلف مهار اقدامات را لرزاند بازارهای مالی در سراسر جهان” در این گزارش اشاره کرد: “با نوسانات بازار فراتر اوج خود در طول بحران مالی جهانی و بازارهای سهام و قیمت نفت انداخت به چند سال پایین.”

در بهترین سناریو در این گزارش گفت: متوسط کاهش در مصرف خصوصی سرمایه گذاری و صادرات جبران خواهد شد افزایش در هزینه های دولت در هفت عمده کشورهای صنعتی و چین منجر به رشد جهانی از 1.2 درصد در سال 2020 است.

در بدترین سناریو آن گفت: جهانی خروجی خواهد قرارداد 0.9% “بر اساس تقاضا به سمت شوک های مختلف قدر” به چین و ژاپن و کره جنوبی و ایالات متحده و اتحادیه اروپا و همچنین کاهش 50 ٪ در قیمت نفت است.

این سناریو “فرض می شود که گسترده محدودیت در فعالیت های اقتصادی در اتحادیه اروپا و ایالات متحده را گسترش تا اواسط سه ماهه دوم” این گزارش گفت:.

آن گفت: افزایش محدودیت در حرکت مردم و قفل فراز در اروپا و آمریکای شمالی “در حال ضربه بخش خدمات سخت به خصوص صنایع که شامل فعل و انفعالات فیزیکی مانند خرده فروشی تجارت اوقات فراغت و مهمان نوازی تفریح و خدمات حمل و نقل.” این بخش حساب برای بیش از یک چهارم از تمام مشاغل در این کشورها و به این کسب و کار از دست دادن درآمد حاصل از بیکاری است به احتمال زیاد به افزایش شدت آن را گفت.

این گزارش گفت که اثرات منفی اقتصادی کنونی محدودیت در غنی تر کشورهای توسعه یافته به زودی به بیش از نشت به کشورهای در حال توسعه که کاهش تجارت و سرمایه گذاری است.

شدت تاثیر اقتصادی — “آیا در حد متوسط و یا رکود اقتصادی عمیق” — تا حد زیادی بستگی دارد در این مدت محدودیت در حرکت مردم و فعالیت های اقتصادی در اقتصادهای بزرگ و در اندازه و تاثیر مالی پاسخ آن گفت.

“فوری و سیاست جسورانه اقدامات مورد نیاز نه تنها برای جلوگیری از همه گیر و صرفه جویی در زندگی می کند اما همچنین برای محافظت از آسیب پذیر ترین در جوامع ما از اقتصادی خراب و برای حفظ رشد اقتصادی و ثبات مالی” گفت: لیو Zhenmin U. N. معاون کل اقتصادی و امور اجتماعی.

این گزارش گفت: محرک های مالی بسته باید اولویت بندی هزینه های بهداشتی برای جلوگیری از گسترش ویروس و باید درآمد و حمایت از خانواده های آسیب دیده از بیماری همه گیر.

اما چشم انداز غم انگیز باقی می ماند.

“کاهش شدید در هزینه های مصرف کننده در اتحادیه اروپا و ایالات متحده به کاهش واردات کالاهای مصرفی از کشورهای در حال توسعه” در این گزارش است. “علاوه بر این تولید جهانی تولید می تواند قرارداد را به طور قابل توجهی میان امکان تمدید اختلال در عرضه جهانی زنجیر است.”

آن اشاره کرد که چندین شرکت های خودرو اعلام کرده اند در مقیاس بزرگ تولید تعلیق در اروپا و ایالات متحده و بسیاری از شرکت ها در سراسر جهان به خصوص در خودرو مصرف کننده الکترونیک و مخابرات صنایع “روبرو هستند کمبود متوسط قطعات به عنوان صادرات از چین قرارداد در سرعت سالانه 17.2 درصد در دو ماه اول از سال است.”

“شدید تر و طولانی تولید اختلال خواهد تحت تاثیر قرار تعداد زیادی از کشورهای در حال توسعه که در حال عمیقا یکپارچه در عرضه جهانی شبکه” آن هشدار داد.

کشورهای در حال توسعه به خصوص کسانی که وابسته به گردشگری و صادرات کالا نیز صورت در صورت افزایش خطرات اقتصادی از جمله افزایش احتمال “بدهی پریشانی” برای بسیاری از کالا وابسته به اقتصاد آن گفت.

این گزارش می گوید اخیر سقوط جهانی قیمت کالاها است ترکیبات تلخ مالی چشم انداز برای بسیاری از این کشورها که به طور کامل بهبود از اثرات پس از تیز کالا کاهش قیمت در 2014-2016.

این گزارش گفت: بدتر شدن بیماری همه گیر در حال افزایش است دیرینه اقتصادی اضطراب. “حتی در بسیاری از کشورهای با درآمد بالا بخش قابل توجهی از جمعیت لازم نیست به اندازه کافی ثروت مالی برای زندگی فراتر از ملی خط فقر برای سه ماه باعث بسیاری از افراد به دلیل ترس از امنیت اقتصادی ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>