ایران و آمریکا با فشار به عقب می رود بازگشت بوئینگ حداکثر وادار به شرکت های هواپیمایی برای لغو هزاران پرواز

  • ASSOCIATED PRESS / 2019 An United Airlines Boeing 737 Max airplane takes off in the rain at Renton Municipal Airport in Renton, Wash. United Airlines said that it is removing the grounded Boeing 737 Max from its schedule until early September, forcing it to cancel thousands more flights.

    اسوشیتد پرس / 2019

    یک United Airlines Boeing 737 Max هواپیما طول می کشد خاموش در باران در رنتون فرودگاه شهری در رنتون بشویید. هواپیمایی متحده گفت که آن را از بین بردن ریشه بوئینگ 737 Max از برنامه های آن تا اوایل ماه سپتامبر مجبور به لغو بیش از هزار پرواز.

شیکاگو >> ایالات هواپیمایی و خطوط هوایی آمریکا روز جمعه گفت آنها در حال از بین بردن ریشه بوئینگ 737 Max از برنامه های خود را طولانی تر از آنچه قبلا برنامه ریزی شده که به معنی بیش از هزاران پرواز لغو خواهد شد در اوج تابستان فصل مسافرت.

کاهش در پرواز می تواند به معنای کمی هزینه بالاتر است.

ایالات گفت: در آن زمان این هواپیما از آن برنامه حداقل تا سپتامبر. 4. آن را تا به حال حداکثر 14 جت زمانی که آنها دارند اما انتظار می رود به پرواز بیشتر از آنها در حال حاضر. شیکاگو-بر اساس هواپیمایی گفت: آن را به قراضه 80 پرواز در روز — حدود 2500 یک ماه بیش از تابستان است.

آمریکا به دنبال چند ساعت بعد با گفتن آن را نمی خواهد با استفاده از هواپیما تا Aug. 18 — بیش از دو ماه فراتر از آن هدف قبلی از بازگشت این هواپیما در اوایل ماه ژوئن است. آمریکایی گفت این عمل در پاسخ به آخرین ارشاد از بوئینگ ایمنی و تنظیم کننده.

فورت ورث تگزاس مبتنی بر آمریکا را لغو خواهد کرد حدود 140 پرواز در روز و یا در مورد 4,300 یک ماه طول تابستان است.

دیگر ایالات متحده هواپیمایی که دارای حداکثر جت, غرب, پنج شنبه اعلام کرد که آن را کشیدن هواپیما از برنامه های آن از طریق Aug. 10.

با در نظر گرفتن این هواپیما خارج از برنامه در حال حاضر شرکت های هواپیمایی امیدواریم که برای جلوگیری از آخرین دقیقه لغو شد که می تواند مسافران سرگردان.

شرکت های هواپیمایی در حال فرح بخش, دوم راست, تابستان بدون جت بود که انتظار می رود برای تبدیل شدن به یک بزرگتر بخشی از ناوگان خود را. اما حداکثر جت در سراسر جهان شده است مبتنی پس از ماه مارس گذشته پس از دو تصادف کشته 346 نفر است.

آن را گرفته بوئینگ به مراتب طولانی تر از انتظار می رود برای رفع این هواپیما.

هواپیمای بوئینگ تست تغييرات پرواز-کنترل نرم افزاری است که نقش مهمی در تصادفات با هل دادن هواپیما’ بینی کردن بر اساس معیوب خوانش از سنسور. بوئینگ انتظار ندارد که اداره هوانوردی فدرال به ثبت نام در این تغییرات تا زمانی که در این تابستان با این حال و شرکت های هواپیمایی خواهد شد نیاز به زمان بیشتری برای به روز رسانی هواپیما و آموزش خلبانان در حداکثر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>