عامل مخفی در پزشک قتل در دادگاه: “من هرگز دیده می شود یک دکتر پس از فرار’

یک بیمار از سانتا رزا متخصص درد در دادگاه شهادت پنج شنبه که او برای اولین بار او را در نقش سرپرست برای شوهرش بود که در انتظار عمل جراحی ستون فقرات برای یک ناتوان گردن بیماری است.

اما یک ماه که به درمان دکتر توماس کلر ارائه شده به تجویز مواد مخدر برای همسر جنیفر نقره, حتی اگر او تا به حال هیچ شکایت در اولین فراتر از گاه به گاه درد از تمرینات روزانه در ورزشگاه با توجه به شهادت او در Sonoma County Superior Court.

نقره توصیف سردرگم سطح شیب دار بالا در قدرت و تعداد داروهای او تجویز شده توسط کلر منجر به سرعت به حاد و ناتوان کننده اعتیاد است که به طول انجامید بیش از چهار سال با بازدیدکننده داشته است دکتر. سپس در اواخر سال 2015 او ناگهان بدون توضیح به او گفت “برای دریافت f–k کردن” هنگامی که او آمد به او تجدید نسخه یک روز او شهادت دادند. آن را “ویرانگر است.”

شهادت او آمد و در هفته چهارم از یک محاکمه که در آن کلر متهم می ایستد و باعث مرگ چهار نفر که در اثر استعمال بیش از حد مواد مخدر در حالی که تحت مراقبت خود بین سال های 2013 و 2018. بیماران همه سونوما کانتی ساکنان شامل Tripo Nelson, اشلی مک دونالد دین Rielli و جری لی Badenhop-Fucked.

کالیفرنیا دادستانی کل در اولین از نوع خود مورد برای دولت آژانس متهم کرده است کلر با چهار فقره قتل درجه دوم, اتهام است که می تواند کسب او از 60 سال به زندگی در زندان است.

دکتر توقیف خود کشاورزان لین و خود را تسلیم پزشکی مجوز. او برگزار شده است در زندان شهرستان پس از دستگیری او در ماه اوت گذشته. او با قرار وثیقه در مجموعه 12 میلیون دلار.

در جریان محاکمه با حضور هیئت منصفه برنامه ریزی شده برای ماه ژوئن در دادگاه فدرال کلر چهره سه اتهام از تجویز داروهای خارج از محدوده عمل و دو اتهام تقلب در مدیکر.

نقره گفت: در زمان او بود 29 قرص در روز, بسیاری از آنها از به اصطلاح “تثلیث مقدس” — در معرض خطر کوکتل از اکسی کدون, زاناکس, ضد اضطراب, مواد مخدر و سوما عضلانی relaxer. پس از کلر به طور ناگهانی لغو شد درمان او مجبور شد به سم زدایی در خود ترکیه سرد و بدون کمک او گفت:.

“آن را مانند, مرگ,” او گفت:, در توصیف ماه از استفراغ خشک heaves و دیگر علائم ناخوشایند.

او یکی از چهار قربانیان شناسایی شده در شکایت کیفری که دادستان گفت: کلر داروهای تجویز شده را بدون هیچ پزشکی قانونی دلیل.

یکی دیگر از قربانیان یک عامل مخفی که مطرح شده به عنوان مواد مخدر به دنبال بیمار شهادت پنج شنبه که کلر به او گفتم که او نباید مصرف اپيوئيد اما دکتر تجویز آنها به هر حال.

Undercover agent, California Department of Justice نماینده ویژه راس مارتین گفت تخمگذار دام است که کمک خواهد کرد که حمایت آوردن اتهامات علیه کلر. آن را مورد نیاز برای اولین بار که او شروع به یک رابطه پزشک و بيمار او کشف خواهد بود عجیب و غریب در.

او با مشتقات جزئی در اثبات تصویری-ضبط گرفته شده با یک دوربین مخفی در طول یک سال 2018 بازدید که در آن کلر به نظر می رسد هر دو مبتلا به دوار سر و آشفته جوک گفتن برای هر بیمار درون گوش رس و grousing در زبان خام مورد تاثیر افزایش زنگ بیش از این کشور مواد مخدر بیماری همه گیر.

او در دفتر خود چند نسخه از یک روزنامه داستان در مورد خطرات ناشی از استفاده از مواد مخدر برای درمان درد مزمن. در یک نقطه در طول مارتین بازدید کلر دست او مقاله را بخوانید مارتین گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>