انگلستان به عنوان مثال گروه ارائه می دهد رقابت Caltex پیشنهاد

EG Group has made a bid for Caltex Australia's convenience retail business.
آیکون دوربینبه عنوان مثال گروه ساخته شده است یک پیشنهاد برای Caltex استرالیا راحتی کسب و کار خرده فروشی.

بریتانیا به عنوان مثال گروه تا به حال ارائه شده برای به دست آوردن Caltex استرالیا برای $3.9 میلیارد دلار به صورت نقدی و جداگانه سهام صادر می شود به تازگی شرکت ذکر شده در ASX.

به عنوان مثال گروه ارائه می آید بر روی پاشنه از یک شیرین تصاحب پیشنهاد از کانادا, الگوی تغذیه Couche-Tard هفته گذشته است.

این پیشنهاد را از خرده فروش شامل مجموع به خرید Caltex راحتی کسب و کار خرده فروشی و یک سهام در یک شرکت جدید که بر اساس آن دارایی های باقی مانده از Caltex خواهد بود همراه.

جداگانه شرکت دوبله Ampol خواهد تجارت در استرالیا اوراق بهادار و شامل Caltex موجود سوخت و زیرساخت های کسب و کار و حمل و نقل بین المللی و عملیات تجاری.

بر اساس این توافق سهامداران دریافت خواهد شد در مورد $15.62 نقدی و یک سهم در Ampol برای هر Caltex به اشتراک گذاری آنها را نگه دارید, Caltex, گفت:, اما فاش نمی کند چه کل ارزش دلار در آخرین تصاحب ارائه شد.

Caltex روز دوشنبه گفت: این اجازه می دهد Couche-Tard اضافی برای انجام علت سعی و کوشش پس از شرکت کانادایی مطرح شده در آن ارائه خریداری برای $8.8 میلیارد دلار است.

کبک-بر اساس Couche-Tard ضربه بود تا آن پول نقد را با 2.0 درصد به $35.25 یک سهم در یک تلاش نهایی برای نوسان نفت ریفاینری و فروشگاه شرکت پس از گزارش به عنوان مثال گروه علاقه این شرکت تا به حال پدید آمده است.

به عنوان مثال پیشنهاد اجازه می دهد تا Caltex به ادامه پرداخت سود سهام قبل از معامله اجرا شده است و به پرداخت به طور کامل franked ویژه سود سهام به سهامداران خود توزیع باقی مانده franking اعتبارات است.

به خواستگار نشان داده است این امر نیز در نظر خرید تا 10 درصد از Ampol برای پول نقد اضافی در نظر Caltex در بیانیه ای گفت.

هیئت مدیره بود با توجه به پیشنهاد این شرکت اعلام کرد.

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>