یوکیاه زن مشکوک به شکستن را به سابق دوست دختر, صفحه اصلی, حمله به او

یک زن دستگیر شد یکشنبه ظن شکستن به یوکیاه خانه, دوست دختر سابق در وسط شب و حمله به زن با یک چاقو.

Nichole گذاری به عنوان birdsall, 47, از Ukiah, رزرو شد به Mendocino County زندان در چندین اتهام از جمله اقدام به قتل, حمله با سلاح مرگبار دیگر از اسلحه گرم و نقض خشونت محافظ منظور کلانتر, در انتشار اخبار گفت.

معاونین کلانتر دریافت گزارش در 12:16 a. m. روز شنبه که گذاری به عنوان birdsall شکسته شده بود به یک خانه در جنوب یوکیاه غرب بزرگراه 101 و حمله به مردم در داخل با چاقو.

هنگامی که آنها وارد آنها دریافتند یک زن 47 ساله با چندین کاهش در بازوها و پاها در عقب اتاق خواب. گذاری به عنوان birdsall نیز در اتاق بود و زخم چاقو به شکم او.

نمایندگان متوجه شدند دو زن شده بود, در یک رابطه به پایان رسید که “چند وقت پیش” دفتر گفت. قربانی به دست آمده بود یک سفارش محدود در برابر گذاری به عنوان birdsall که بوده است در خدمت.

قربانی و 63 سال در خواب بودند که شب زمانی که آنها از خواب بیدار شد برای پیدا کردن گذاری به عنوان birdsall ایستاده بیش از آنها را.

او برگزار شد یک چاقو در رو با چاقو موقعیت و فریاد زد: “من می خواهم به شما را بکشند” دفتر گفت. 63 ساله ای به نام 911 به عنوان گذاری به عنوان birdsall حمله قربانی, اخبار, گزارش است.

قربانی منتقل شد به یک بیمارستان محلی است. پس از گذاری به عنوان birdsall تحت درمان قرار گرفت در Adventist Health یوکیاه دره بیمارستان او رزرو شده بود به زندان جایی که او برگزار می شود $750,000 وثیقه.

شما می توانید رسیدن به تحریریه Chantelle لی در 707-521-5337 یا [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>