یوکیاه مراقبت کارگر به اتهام سوء رفتار با سالمند

یک مراقبت در خانه کارگر دستگیر شد در یوکیاه این هفته پس از اتهام هل دادن او 73 ساله مشتری Mendocino County Sheriff شدهاند.

تری Omler, 49, از یوکیاه بود به رزرو Mendocino County Jail روز سه شنبه در این جنایت به اتهام سوء رفتار با سالمند در نتیجه بدن آسیب کلانتر, در بیانیه ای گفت. او وثیقه تعیین شد در $25,000.

معاونین کلانتر بودند اطلاع از این حادثه در ساعت 11:19 بعد از ظهر شنبه. آنها در پاسخ به اقامت در 800 بلوک دریاچه مندوسینو درایو. هنگامی که آنها وارد معاونان صحبت با 73 ساله که گفت او حمله شده است توسط خود زندگی می کنند و از خدمات حمایتی مراقبت کارگر Omler.

قربانی گفت: معاونان او و Omler بدست کرده بود به بحث. در طول بحث Omler گفته می شود تحت فشار قرار دادند قربانی باعث او را به از دست دادن تعادل و سقوط بر روی کف آشپزخانه. انسان در تلاش برای رسیدن پاییز خود را با دست خود را, اما زمانی که او به زمین برخورد او دچار فوری درد شدید در سمت راست و مچ دست است. مقامات گفتند Omler چپ قربانی دروغ گفتن بر روی زمین رفت به اتاق خوابش برد. نمایندگان در بر داشت Omler خواب در اتاق خواب خود را ظاهرا به شدت مست از مصرف مشروبات الکلی کلانتر دفتر در بیانیه ای گفت:.

قربانی که نمی تواند راه رفتن را به خوبی و بدون کمک قادر به ایستادن و آن را در زمان او حدود یک ساعت به خزیدن روی زمین به اتاق نشیمن خود را برای رسیدن به تلفن و تماس های اجرای قانون با توجه به این بیانیه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>