انگلستان مجموعه ای برای مستند مرگ و میر 4313

کیت HoltonAAP

Official data suggests the UK economy is set for a depression that could be worse than in the 1930s.
آیکون دوربینداده های رسمی نشان می دهد که اقتصاد بریتانیا تنظیم شده است برای افسردگی است که می تواند بدتر از در 1930s.

بریتانیا بعید است که برای بلند کردن آن دقیق مستند قوانین تا پایان ماه مه پس از گسترش coronavirus شروع به آهسته پیشرو مشاور دولت می گوید که شمار کشته شدگان افزایش یافت به 4313.

دولت قرار است در بریتانیا به گسترده shutdown بستن میخانه ها, رستوران ها و تقریبا تمام مغازه ها در حالی که سفارش مردم به در خانه بمانند مگر اینکه آن را کاملا ضروری است برای سرمایه گذاری.

این منظور طراحی شده است برای جلوگیری از گسترش COVID-19 در کشور است که تقریبا 42,000 موارد تایید شده.

اما برخی از کارشناسان شروع به سوال که آیا سازندگان: اقتصاد بیشتر هزینه زندگی در دراز مدت است.

“ما می خواهیم به حرکت به یک وضعیت که در آن حداقل تا پایان ممکن است ما قادر به جایگزین برخی کمتر فشرده اقدامات بیشتر مبتنی بر فن آوری و تست کامل مستند ما در حال حاضر” نیل فرگوسن استاد ریاضی زیست شناسی در کالج امپریال لندن گفت: رادیو بی بی سی.

بریتانیا مرگ و میر از coronavirus افزایش 20 درصد به 4,313 روز جمعه بعد از ظهر با 708 جدید fatalties ثبت شده وزارت بهداشت گفت.

که در مقایسه با 23 درصد افزایش در روز پنج شنبه.

اوج موارد جدید می تواند در عرض یک هفته یا 10 روز فرگوسن گفت: اما پایبندی به قوانین سختگیرانه تعیین خواهد کرد که چگونه به سرعت میزان عفونت کاهش پس از آن.

“این کاملا ریز متعادل در زمان کنونی” او گفت:, و اضافه کرد که بریتانیا می تواند بسیار سطح بالایی از عفونت برای “هفته به هفته” اگر مردم شروع به معاشرت.

بریتانیا ابتدا در زمان محدود رویکرد به شیوع اما نخست وزیر بوریس جانسون تغییر رویه و اعمال سختگیرانه اجتماعی-فاصله اقدامات پس از فرگوسن مدل سازی نشان داد که یک چهارم از یک میلیون نفر در کشور می میرند.

واکنش شده و مانع از عدم وجود هواکش و ناتوانی در انجام جرم تست برای تعیین اینکه آیا عمومی و به ویژه سلامت کارگران ساخته شده است تا ایمنی.

جانسون است که در خود به انزوا پس از آزمایش مثبت برای coronavirus دعوت کرده است مخالفت رهبران حزب برای جلسه هفته آینده با مشاور پزشکی از جمله رهبر جدید حزب کارگر Keir Starmer.

“به عنوان رهبران حزب ما یک وظیفه به کار با هم در این لحظه از ملی اضطراری,” او گفت:.

برخی از آنها سوال استراتژی بلند مدت است.

دوم ارشد دولت مشاور رئیس همه گیر طراح گریم Medley گفت: او می ترسید بریتانیا نقاشی شده بود خود را به گوشه ای بدون روشن خروج از یک استراتژی است که خسارت اقتصادی و روانی خوبی بودن از بسیاری از مردم است.

تقریبا یک میلیون نفر را برای اعمال مزایای رفاهی تنها در دو هفته در بریتانیا با توجه به داده های رسمی نشان می دهد که اقتصاد تنظیم شده است برای افسردگی است که می تواند بدتر از رکود در 1930s.

“اگر ما حمل با مستند آن اقدام به خرید ما بیشتر در زمان ما می توانیم بیشتر فکر را در آن قرار داده اما آن را نمی کند حل و فصل هر چیز – آن است که یک حفره یا سوراخ,” آمیزه ای گفت: روزنامه تایمز.

“ما نوع رنگ خودمان را به گوشه ای چرا که پس از آن سوال خواهد شد چه ما در حال حاضر ؟ در شرایط گسترده ما رفتن به ادامه آسیب به کودکان برای محافظت از مردم آسیب پذیر است یا نه؟”

دولت گفت: این امر رایگان زندانیان بودند که تلقی می شود کم خطر بودند و در عرض چند هفته از انتشار.

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>