انگلستان در مسیر یکی از بدترین عوارض اروپا

اندی بروسAAP

The UK's coronavirus testing scheme will be opened up to a much wider pool of people.
آیکون دوربینانگلستان coronavirus تست طرح باز خواهد شد تا یک مقدار استخر وسیع تری از مردم است.

بریتانیا است که در مسیر برای ضبط یکی از بدترین coronavirus مرگ عوارض در اروپا پس از داده های جدید نشان داد مرگ و میر در صدر 24,000 نه روز پیش.

یک روز پس از نخست وزیر بوریس جانسون صحبت از موفقیت در مقابله با شیوع این آمار و ارقام جدید نشان داد این هفته پایان مارس 17 بود که بریتانیا پس از مرگبارترین قابل مقایسه سوابق در سال 1993 آغاز شد.

دفتر آمار ملی گفت: 21,284 مردم مرده بود در انگلستان توسط مارس 17 با اشاره COVID-19 روز مرگ خود را گواهی.

همراه با آمار و ارقام از اسکاتلند و ولز و ایرلند شمالی کل بریتانیا تلفات حداقل 24,000 به عنوان از آوریل 19.

“انگلستان در حال رفتن به سمت راست وجود دارد در میان ملل بدترین ضربه اولیه موج” گفت: لایحه Hanage دانشیار اپیدمیولوژی در دانشگاه هاروارد هفتم چان دانشکده بهداشت عمومی.

“با خوش بینانه ترین دیدگاه ها از میزان ایمنی که ممکن است ایجاد شود این امر می تواند هنوز هم نمی توان به داشتن به اندازه کافی قادر به بازگشت به حالت عادی” او به رویترز گفت.

“بخش مهم مرحله بعدی این است که به اندازه کافی تست و سیستم های هشدار دهنده زود هنگام برای جلوگیری از پایان دادن به عقب که در آن انگلستان است در حال حاضر.”

بر خلاف بیمارستان مرگ عوارض اعلام کرد روزانه توسط دولت روز سه شنبه فایرفاکس ارقام شامل مرگ و میر در جامعه تنظیمات مانند مراقبت از خانه که در آن به طور کلی مرگ و میر را سه برابر در چند هفته.

وزیر بهداشت مت Hancock گفت: روزانه آمار مرگ و میر در جامعه خواهد بود منتشر شده از پنج شنبه.

“من می خواهم فشار گردن من است که این قابل قبول است که در حال حاضر وجود دارد به عنوان بسیاری از COVID-برچسب مرگ و میر اتفاق می افتد خارج از بیمارستان وجود دارد که در بيمارستان در انگلستان گفت:” دیوید Spiegelhalter استاد از درک عمومی از خطر در دانشگاه کمبریج.

انگلستان مرگ و میر بیش از 24,000 قرار می دهد و آن را در میان بدترین ضربه در اروپا بیش از فرانسه – که همچنین تعداد مرگ و میر در مراقبت از خانه – حدود 5000 در آن نقطه در زمان.

بریتانیا واقعی تلفات به احتمال زیاد نزدیک به اسپانیا و یا حتی ایتالیا و اروپا را بدترین کشورها را تحت تاثیر قرار اگر چه گزارش از مرگ و میر در خارج از بیمارستان تکه تکه است خیلی دقیق مقایسه آنها دشوار است.

آخرین روزانه آمار و ارقام منتشر شده توسط بریتانیا وزارت بهداشت برای COVID-19 مرگ و میر در بیمارستان ها ضربه 21,678 در روز سه شنبه افزایش 586.

هنکاک گفت: coronavirus تست طرح باز خواهد شد تا یک مقدار استخر وسیع تری از مردم از جمله کسانی که بیش از سن 65 با علائم و تمام مراقبت از ساکنان خانه.

“هر کسی که کار یا زندگی در یک خانه مراقبت قادر خواهد بود برای به دست آوردن دسترسی به یک تست اینکه آیا آنها باید علائم و یا نمی,” او گفت.

علاوه بر این او گفت: خانواده ها بیش از 65s با علائم همچنین می تواند آزمایش می تواند به عنوان کسانی که در حال رفت و آمد به کار می کنند. قبلا تست کرده و در دسترس بيماران تقريبا کارکنان و کسانی که در مشاغل تعیین شده به عنوان کلید کارگران است.

بریتانیا بیش از 40 درایو-از طریق مرکز آزمون و تعداد رو به رشد تلفن همراه, تست مراکز.

هنکاک همچنین گفت که تا پایان هفته تعداد خانه کیت های آزمایش در دسترس هر روز افزایش می 25,000 از 5000.

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>