انگلستان برخورد با زندگی و تهدید سیل

The latest storm to hit the UK - named Dennis - could generate monster waves above 30 metres.
آیکون دوربینآخرین طوفان انگلستان – نام دنیس – می تواند تولید هیولا امواج بالاتر از 30 متر است.

طوفان دنیس به غرش در سراسر بریتانیا شلاق شهرها و شهرستانها با باد بالا و آزادسازی آنقدر باران که مقامات خواست ساکنان برای محافظت از خود از “زندگی را تهدید سیل” در ولز و اسکاتلند.

این ملاقات در دفتر بریتانیا خدمات ملی آب و هوا صادر شده بیش از 250 سیل هشدار برای انگلستان و اسکاتلند و ولز است.

به عنوان بادها نوتبوک تا عظیم امواج در اقیانوس اطلس شمالی و دریای شمال اجساد دو مرد بودند را از آب خارج در روز شنبه در دو جداگانه جستجوهای خاموش انگلستان سواحل شرقی است.

شدید سیل هشدارهای صادر شده برای رودخانه نیته در ساوت ولز و رسانه های محلی گزارش دادند رودخانه Taff تا به حال پشت سر هم آن بانک در ویلز شهر Pontypool.

در یک دوره 24 ساعته تردگر در جنوب ولز بود ضربه 105 میلی متر باران در حالی که سواحل ویلز روستای Aberdaron بود لعنتی توسط طوفان-نیروی باد به 146km/ثانیه.

صدها پرواز لغو شد با توجه به وزش شدید باد در حالی که قطار خدمات بودند بارها و بارها مختل جاری شدن سیل. سفر هرج و مرج تحت تاثیر قرار ده ها هزار نفر از مسافران بر روی یک کلید آخر هفته برای خانواده ها به مدارس بسته برای اواسط زمستان ،

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>