انگلستان دارای بالاترین روزانه جهش در ویروس مرگ و میر

بیل اسمیتAAP

Most UK supermarkets are imposing queuing and social-distancing measures amid the COVID-19 outbreak.
آیکون دوربیناکثر انگلستان سوپر مارکت ها تحمیل صف بندی و اجتماعی-فاصله اقدامات میان COVID-19 شیوع.

بریتانیا گزارش کرده است که بالاترین روزانه پرش از 381 مرگ و میر ناشی از کوروناویروس مصرف آن در مجموع به حدود 1800.

27 درصد افزایش در مرگ و میر در روز سه شنبه بود و تا حدودی با توجه به گنجاندن چند ده مرگ و میر در خارج از بیمارستان ها که قبلا از جمله در بریتانیا COVID-19 داده ها با توجه به دولت است.

تعداد کل تایید عفونت رز به 25,150 از 143,000 مردم تست شده اما دولت بهداشت کارشناسان تخمین می زنند که صدها هزار نفر از مردم احتمالا آلوده.

مقامات بهداشت مورد آزمایش قرار گرفته اند به طور متوسط حدود 7500 نفر در هر روز بیش از هفته گذشته در حال سقوط کوتاه از هدف دولت از حداقل 10,000 آزمون.

وزیر کابینه مایکل گوو ایستاده برای نخست وزیر بوریس جانسون به خبرنگاران گفت: دولت “باید بیشتر و سریعتر” در آن بسیار انتقاد تست برنامه.

گوو اضافه شده که کمبود یک ماده شیمیایی معرف یکی از عوامل پشت آهسته افزایش در تست.

جانسون که شما با coronavirus و از خود جدا کرده و دستور داد هر کس به ماندن در خانه به جز برای سفر, برای مواد غذایی, خرید نیازهای پزشکی و یا یک شکل از ورزش در هر روز.

او تا خواست مردم به خرید بیش از نیاز آنها و وعده داده شده به همکاری با خرده فروشان به حفظ لوازم ضروری میان وحشت-خرید و آشکار احتکار توسط مصرف کنندگان است.

تحلیلگران گزارش داد که در روز سه شنبه که سوپرمارکت خرید و فروش حال افزایش یافت و نزدیک به 21 درصد در این ماه.

تحلیلگران بازار Kantar گفت: مارس بود “بزرگترین ماه از فروش مواد غذایی تا کنون ثبت شده” در بریتانیا که تحمیل یک مستند در هفته گذشته برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس.

“آن شده است فوق العاده ای ماه و اجتماعی-فاصله اقدامات تا به حال تاثیر عمیقی بر همه ما در زندگی روزمره – از راه ما کار و معاشرت به چگونه ما فروشگاه و مراقبت از عزیزان ما” نوشت فریزر McKevitt, Kantar سر خرده فروشی و بینش مصرف کننده در بریتانیا.

کالا از جمله آرد و روغن و غلات و ماکارونی و برنج و تخم مرغ و قهوه و الکل و دستمال توالت و دست sanitiser در تامین کوتاه مدت هستند و یا وجود ندارد و از بسیاری از قفسه های سوپر مارکت.

اکثر خرده فروشان در حال تحمیل صف بندی و اجتماعی-فاصله اقدامات و محدود کردن مشتریان به خرید فقط یک یا دو مورد بالا و تقاضا محصولات.

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>