اقتصاد بریتانیا وتکه ویروس تحت فشار

پسر Faulconbridge و اندی بروسAAP

Restrictions on everyday life in Britain are likely to be needed for the next calendar year.
آیکون دوربینمحدودیت در زندگی روزمره در بریتانیا به احتمال زیاد مورد نیاز برای تقویم سال بعد.

انگلستان اقتصاد فاسد شده تحت فشار از coronavirus مستند و استقراض دولت است افزایش به بالاترین سطح در زمان صلح و تاریخچه.

نخست وزیر بوریس جانسون recuperating در کشور محل اقامت پس از اینکه به طور جدی بیمار با COVID-19 است در مواجهه با انتقاد از سیاستمداران مخالف و برخی از اپيدميولوژيستها برای واکنش بیش از حد به آرامی به رمان شیوع کروناویروس.

وزیران در حال حاضر در تلاش برای توضیح مرگ بالا نرخ محدود تست و کمبود کیت محافظ و واقعیت تلخ از آسیب به پنجمین اقتصاد آمار خانه در روز پنج شنبه.

بانک مرکزی انگلستان نرخ بهره گذارنده Jan Vlieghe گفت: آسیب بود بدتر از هر چیزی انگلیس را تجربه کرده است در صد سال گذشته حداقل.

“ما در حال تجربه یک انقباض اقتصادی است که سریع تر و عمیق تر از هر چیزی که ما را دیده اند در قرن گذشته و یا احتمالا چند قرن” Vlieghe گفت.

بهبود او گفت بعید است سویفت.

این IHS Markit/CIPS فلش انگلستان کامپوزیت شاخص مدیران خرید (PMI) کاهش یافت و به یک رکورد جدید کم از 12.9 از 36.0 در ماه مارس – نه حتی به ضعیف ترین پیش بینی در یک نظرسنجی رویترز از اقتصاددانان بود که با اشاره به یک مطالعه از 31.4.

انگلستان صادر خواهد شد STG180 میلیارد دلار ($A348 میلیارد دلار) بدهی های دولت بین آوریل و ژوئیه بیش از آن قبلا برنامه ریزی شده برای کل سال مالی است.

بدهی های این کشور کوه بیش از $US2.5 تریلیون دلار ($A3.9 تریلیون دلار) و آن خالص استقراض بخش دولتی می تواند به 14 درصد از تولید ناخالص داخلی در این سال بزرگترین واحد سال کسری بودجه پس از جنگ جهانی دوم است.

یک نظرسنجی رویترز از اقتصاددانان در روز پنج شنبه با اشاره به حدود 13 درصد انقباض اقتصادی در خروجی در سه ماهه جاری خواهد بود که بزرگترین پس پرونده آغاز شد و پس از جنگ جهانی دوم است.

دولت هنوز منتشر نشده استراتژی برای انهدام از این مستند نیز تحت بررسی.

دویچه بانک گفت: این کشور محدود تست ظرفیت یک مشکل است.

“انگلستان عقب تقریبا هر رسانه ای-به-اقتصاد بزرگ جهان وقتی که می آید به کروناویروس آزمون” دویچه بانک الیور هاروی گفت: در یک توجه داشته باشید به مشتریان.

وزیر بهداشت مت Hancock وعده داده است به 100000 نفر در هر روز تست شده توسط پایان ماه آوریل هر چند فقط 22,814 آزمايشات انجام شده در آوریل 21 – آخرین روز که داده های در دسترس عموم است.

در مجموع 411,192 مردم که تا کنون آزمایش شده است و 559,935 آزمون انجام شده است و در مجموع در انگلستان است.

محدودیت در زندگی روزمره به احتمال زیاد مورد نیاز برای “تقویم سال آینده” با توجه به زمان مورد نیاز برای توسعه و رول از واکسن و یا پیدا کردن یک درمان دولت رئیس پزشکی مشاور کریس Ersin روز چهارشنبه گفت:.

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>