آه را ضربه مالی با زنان والیبال به تعویق افتاد

اولین پاییز بدون رنگین کمان Wahine والیبال در مدرسه 47 سال سابقه آمار و ارقام به گران برای دانشگاه هاوایی است.

بزرگ غرب در کنفرانس روز چهارشنبه اعلام کرد که به تعویق انداختن سقوط آن ورزشی از جمله والیبال زنان, فوتبال و صلیب کشور با توجه به تاثیر COVID-19. هیچ تصمیم اعلام شد در مورد اینکه آیا آنها می خواهم به بازی در بهار.

در سال مالی 2019 در سال های اخیر برای آن حسابرسی ارقام در دسترس هستند رنگین کمان Wahine شد مسئول حدود 14 درصد از ورزشی بخش فروش بلیط درآمد یک مثال از پول است که می تواند از دست رفته اگر آه نیست بازی در زمستان یا بهار.

در حالی که رنگین کمان Wahine نمی آورد و کلی درآمد از فوتبال یا بسکتبال مردان آنها نیز در عمل کمتر expensively و می تواند در برخی از فصول بهترین ازای هر دلار درآمد ژنراتور در میان گروه ورزشی 21 تیم است.

در برخی از بهترین سال های رنگین کمان Wahine آورده اند تا آنجا که $2.02 برای هر دلار صرف شده پس از آنها کمتر از بازیکنان فوتبال کمتر مربیگری حقوق کارکنان نسبت به فوتبال یا بسکتبال مردان و کاهش جذب و هزینه های سفر.

در سال مالی 2019 در سال های اخیر برای آن حسابرسی ارقام در دسترس هستند رنگین کمان Wahine تولید $1,678,992 مستقیم درآمد برابر $1,414,668 در هزینه.

این را شامل نمی شود غیر مستقیم درآمد از جمله رسانه ها, حقوق و امتیازات مناطق دیگر.

با توجه به آن به طور کلی رادیو حقوق قرارداد با منفجر کردن LLC است که پخش برنامه در KKEA 1420-در مدرسه به دلیل یک پایه هزینه از $200,000 برای سال مالی جاری آغاز شد که 1 جولای است و به تمام خانه و دور مسابقات در دسترس به ایستگاه.

در آن گذشته اعلام کرد تلویزیون حقوق توافق با طیف آه را لازم بود حداقل 60 رویدادهای ورزشی از موجودی خود را در دسترس هر چند وجود نداشت حداقل در Wahine مسابقات والیبال و هیچ نیاز است که آنها را در پاییز.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de