آه بسکتبال می شود کلید پیروزی Cal State فولرتون

برای یک شب به یاد ماندنی هاوایی تیم بسکتبال شد ریگ در صورتی.

قبل از 3,532 در استن کلانتر مرکز رنگین کمان رزمندگان تحت فشار و آزار و راه خود را به یک 70-59 پیروزی بر Cal State فولرتون.

بهبود به 16-11 کلی و 7-6 در غرب ‘کمان تضمین برنده فصل و امن یک نقطه در این لیگ هشت تیم postseason مسابقات است.

“شما جعبه چک و شما برای رفتن به یک بعدی” آه مربی Eran Ganot گفت. “این یک گام رو به جلو است. و در حال حاضر ما لذت بردن از آن و بازگشت به کار است.”

این بازی همچنین یک جشن زندگی گارد نقطه جلب Buggs’ مادر مریم که از سرطان درگذشت در ماه اکتبر. در طول warmups به ‘کمان عینک پیراهن صورتی با “خانم Buggs” در پشت. در طول بازی آه بازیکنان عینک کفش صورتی.

>> گالری عکس: بسکتبال مردان: Cal State فولرتون در هاوایی

“ما تیم” Ganot گفت. “هنگامی که این فاجعه رخ داده است همه قرار داده و سر خود را با هم برای کشف کردن چگونه ما می تواند افتخار فوق العاده ای خانواده است. همه در مجموع پشتیبانی می کند. جلب شده و احساس بزرگ است.”

دستیار مربی جباری اسب یورتمه رو گفت که Buggs’ ایده برای استفاده از “خانم Buggs” در warmup کشباف’ بازگشت. “او فکر کرد که ‘خانم Buggs’ خوب بود ادای احترام به مادر” اسب یورتمه رو گفت. “او یک مادر برای اولین بار و باور نکردنی و او می خواست برای ادای احترام به او. او تا به حال یک بازی بزرگ است. آن را برای او بود.”

Buggs یک کاربر گارد و co-کاپیتان گل تیم-بالا 20 امتیاز 7-برای-12 تیر اندازی. او متصل در تمام شش های خود را رایگان می اندازد و منجر به فشار دفاعی در ردیابی CSF را آستن Awosika. Buggs و Awosika شد باشگاه هم تیمی های در حال رشد در لانگ بیچ. در روز پنج شنبه Awosika برگزار شد به چهار امتیاز. تیتان شد در منفی-15 امتیاز در طول 38 دقیقه, 30 ثانیه است که Awosika بود در دادگاه است.

“بود که هدف اصلی ما تا به حال برای بازگشت به دفاع و بازگشت و مراقبت از توپ” Buggs گفت. “ما که امشب.”

این تیم تا به حال ملاقات 49 روز پیش از آن و در زمان پس از براندون Kamga به طور متوسط 19.7 امتیاز برای تیتان است. به سرعت trifecta از Kamga, Awosika و 6-پا-7 جکسون رو به ‘کمان باز با سه گارد صف با بال Samuta Avea بازی چهار و قدرت رو به جلو Zigmars Raimo کشویی به پنج.

“ما در حال تلاش چیزهای مختلف تلاش بچه ها که می تواند ما را به سریع تر شروع می شود” Ganot گفت.

این طرح بهتر از اعدام است. تیتان شتافت به یک 7-2 منجر قبل از Ganot در آورده 7-پا داوسون Carper به بازگشت به سنتی صف. تیتان led 9-4 و در رسانه ها فاصله 15-8. است که هنگامی که ” کمان یادآور شد از استراتژی اولیه.

“ما آغاز شد زیرا ما می خواستیم به خودمان بازی را سخت تر” آه دفاعی هماهنگ کننده جان مونتگمری گفت. “ما تصمیم به انتخاب کنید تا ما فشار کمی است.”

با حرارت به دنبال فشار حمله کردند که بورس و توپ صفحه نمایش های ‘کمان مجبور 14 گردش در نظر گرفتن 38-36 سرب در تنفس. این ‘کمان گل اول هشت امتیاز از نیمه دوم برای به دست گرفتن شتاب. برای بازی ‘کمان مجبور 22 گردش بودند که بازیافت به 18 امتیاز 13 در سریع می شکند. این ‘کمان ساخته شده هشت دزد.

در حالی که تیتان به پایان رسید با مناسب و معقول 48.8% تیراندازی آمار فریبنده بود که آن را به نقاط در اختیار داشتن. “این غیر ممکن است برای غلبه بر 22 گردش,” CSF مربی Dedrique تیلور گفت. “بیست و دو فرصت است که شما نمی توانید یک شات در هدف. و سپس آنها را به ثمر رساند 18 کردن آن گردش به طوری که آن را غیر ممکن است برای غلبه بر است که برای من مهم نیست که شما هستند.”

مونتگمری گفت: “ما فشرده تر از ما فشرده در یک بازی. آن را بیشتر از گرفتن خودمان را برای بازی سخت و خارج کردن آنها از ریتم خود را کمی. آن را به وضوح به کار کرده است.”

CSF پست جانی وانگ به ثمر رساند حرفه ای-بالا 21 امتیاز رونمایی یک پرش قلاب. “من شده است به کار بر روی آن در حالی که” وانگ گفت.

اما شب متعلق به آه دفاع و “کمان’ میل برای Buggs’ خانواده است.

“این ویژه چگونه هم تیمی های من از من حمایت,” Buggs گفت. “ما مانند یک خانواده در اینجا.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de