UFC را coronavirus برنامه ریزی دقیق اما اجرای پر از لکه

دقیقه پس از شکست تونی فرگوسن در تیتر مبارزه UFC 249 شنبه شب جاستین Gaethje ایستاده بود در هشت ضلعی و بررسی خود را خون آلود دست.

Gaethje یک قدرت ضر بود که در مصاحبه با تلویزیون تحلیلگر جو روگان و به او پیشنهاد برخی قابل فهم نبرد گلادیاتوران پهلوانان: “من گفت: مربیان در پشت, ‘شما در حال رفتن به آن را دوست دارم اما من آماده ام برای مرگ امشب.’ “اما در آن لحظه Gaethje ذهن به وضوح در دست خود و به عنوان روگان رفت به لرزش یکی Gaethje به جای ارائه یک مشت دست انداز.

روگان شد هیچ یک از آن گفت: “I don’t care” را به عنوان او را برداشت ،

“همه حق تاج را بدتر خون نمی خواهد شما را بکشند” Gaethje در پاسخ با لبخند.

و پس رفت بزرگترین رویداد ورزشی در ایالات متحده در حدود دو ماه. طولانی سایه coronavirus همه گیر آویزان بیش از این pay-per-view رویداد که در صورتحساب یا لیست به عنوان تلاش برای بازگشت مخلوط هنرهای رزمی به حالت عادی — و به اینچ بقیه ورزشی جهان در این جهت است. اما به عنوان stay-at-home سفارشات جاروب در سراسر ایالات متحده در مبارزه نهایی مسابقات قهرمانی اصرار داشت که این امر غلبه بر نیروهای که طرح میتوانست تقریبا همه بالای ورزشی لیگ.

در هفته منتهی به UFC 249 ارتقاء شرکت مقامات صحبت از 25 صفحه از سند که گذاشته گسترده بهداشتی و پروتکل های ایمنی که این سازمان به دنبال برای اطمینان از امن رویداد.

بررسی ارشاد در سند — UFC را “جکسون رویداد عملیات طرح” یک کپی از آن به دست آمده توسط نیویورک تایمز نشان می دهد که مقامات UFC و مبارزان به طور معمول انحراف از این روش مشخص شده در روزهای منتهی به UFC 249 و در شب pay-per-view رویداد خود را.

در بیانیه روز شنبه, UFC گفت: طرح “فراهم می کند یک نقشه راه برای محتاطانه امن و مسئول محیط کار” به عنوان مبارزه با رزومه. آن اشاره کرد که این طرح “است نه مجموع پروتکل های ما که همچنین شامل COVID-19 آنتی بادی آزمایش خون و تست آنتی ژن” و گفت: UFC خواهد بود “به روز رسانی آن به طور منظم با کلید آموخته از هر رویداد رفتن به جلو است.”

UFC برنامه ای برای برگزاری دو بیشتر حوادث این هفته در VyStar یادبود سربازان عرصه با 11 دوره در هر مبارزه کارت. تمام سه رویداد تایید شده توسط دانشگاه ایالتی فلوریدا بوکس کمیسیون. دونالد Muzzi رئیس بیرون رینگ پزشک برای این کمیسیون در UFC 249 نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر.

در روز شنبه در UFC 249, Gaethje و روگان باید لمس اجازه دهید به تنهایی ایستاده بود در عرض 6 پا از یکدیگر است. وجود دارد قرار بود “هیچ چهره به چهره “در هشت ضلعی’ post-مبارزه یا پشت صحنه مصاحبه” با توجه به طرح; به جای آن مصاحبهها انجام شود “از طریق هدست با UFC مصاحبه یا مفسران خواهد شد که مستقر در یک جداگانه عرصه منطقه است.”

کاغذ بسته بندی تلویزیونی رویداد تحلیلگر دانیل Cormier توضیح داد که چگونه روگان تا به حال دریافت مجوز برای انجام مصاحبه که نقض اجتماعی فاصله دستورالعمل. “شما انداخت مناسب قبل از نشان دادن” Cormier گفت: به روگان. “این دیوانه است. همه تست شده همه ما پاک است.”

یک نماینده برای روگان نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر.

که نه تنها بخشی از عملیات طرح که توجهی نشد رفت در زمان. طرح ممنوع همه “تماس مبتنی بر سلام” و گفت که تمام پرسنل “مورد نیاز خواهد بود برای پوشیدن ماسک و دستکش در ارتباط با کار خود را با توابع” حکم که دانا, سفید, UFC رئیس جمهور بارها و بارها نادیده گرفته شده است.

روز جمعه پس از رسمی وزن-ins, جنگنده, رونالدو سوزا شرکت در یک نگاه خیره به پایین با حریف خود را اوریای سالن و ضربه مشت با رنگ سفید. ثانیه بعد جنگنده میشل Waterson در آغوش کشید سفید قبل از او به خیره نگاه کردن و در آغوش او حریف کارلا اسپرزا.

چند ساعت بعد UFC اعلام کرد که سوزا و دو از او cornermen تا به حال آزمایش مثبت برای coronavirus در گسترده نمایش موظف در UFC 249 طرح است. Souza که پوشیده بود یک ماسک و دستکش در طول خیره نگاه کردن و خود را پستال های حذف شده از کارت. در بیانیه ای UFC توصیف سه آزمون مثبت و متعاقب آن لغو از Souza مبارزه به عنوان شواهدی وجود دارد که روش کار کرده بود.

سفید معتقد است که برگزاری UFC حوادث می تواند کمک به نشان می دهد که آن را بی خطر است برای پایان دادن به اقامت در خانه سفارشات و به از سرگیری برگزاری رویدادهای عمومی. این باور را در بخش به نظر می رسد برای جلوگیری از دوستی دیرین خود را با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن — که با توجه به سفید بود به دنبال در UFC 249 به عنوان یک طرح.

“تمام فلسفه شد: بیایید ورزشی پشت اولین شکل از چگونه به انجام این کار با خیال راحت” سفید گفته TMZ. “پس بیایید شروع بدانند چگونه شما مردم را در دفتر ؟ چگونه شما مردم در اتاقهای? و سپس شما چطور بچه ها در مدرسه؟”

مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده تعجب ظاهر در UFC 249 در ثبت پستال تبریک سفید و اتصال حملات با بازگشت زندگی می کنند بیشتر به رقابت. “دریافت ورزشی لیگ اجازه بازی” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “شما فراموش اجتماعی فاصله و هر چیز دیگری که شما باید انجام دهید اما ما نیاز به ورزش است. ما می خواهیم ورزش ما است.”

با وجود تست مثبت, سفید اعلام کرد این رویداد یک موفقیت و دوشنبه گفت: لیگ های دیگر و ایالات متحده در حال حاضر رسیده به او برای کسب اطلاعات. عمده ترین ورزش, لیگ, اما پیشنهاد کرده اند که آنها را در دستور طولانی قرنطینه دوره از UFC است. تیم های ورزشی نیز نیاز به پرسنل بیشتر به درستی برگزاری یک رویداد — حتی با طرفداران در حال حاضر.

اکثر مبارزان از جمله Souza وارد UFC میزبان هتل در جکسون در مارس 6 و بلافاصله دریافت COVID-19 ویروسی و سریع آنتی بادی آزمایش. ویروسی تست استفاده شده توسط UFC طول می کشد حداقل 24 ساعت برای دریافت نتایج آن کشف شد که Souza تا به حال این ویروس تا جمعه.

برخی از مورد نیاز پرسنل وارد شده کمتر از 48 ساعت قبل از این رویداد آغاز شد. یک قاضی نمی رسند تا شب جمعه با توجه به دو نفر آشنا با این رویداد سخن گفت که خواست نامش فاش نشود به این معنی است که در بهترین حالت نتیجه اش ویروسی آزمون نمی تواند دریافت شده است تا بعد از دعوا.

همچنین معلوم نیست که آیا همه داخل عرصه شنبه شب به دنبال همان روش. عرصه کارکنان ایالتی فلوریدا بوکس کمیسیون اعضای هیات مبارزه با دوپینگ مدیران و رسانه های خبری اعضای حاضر بودند همراه با UFC پرسنل. این رویداد عملیات طرح می گوید که آن را به حساب آرنا یا کمیسیون کارکنان هر چند از آن اشاره می کند که برخی از فروشندگان باید به دنبال دستورالعمل های آن.

از آنجا که از virus دو هفته دوره کمون آن را نمی خواهد بود آشکار در حالی که آیا افرادی که حاضر بودند شنبه شب قرارداد ممکن است coronavirus در این رویداد است.

آمریکا ورزش لیگ به خصوص در تیم های ورزشی در حال مقابله با شرایط بسیار مختلف از آن مواجه می شوند توسط UFC. آنها صدها یا هزاران نفر از ورزشکاران و حتی بیشتر کارکنان است. آنها بازی خانه-و-دور برنامه در دو ده ایالت های مختلف دولت های محلی داد. آنها باید 500-صفحه چانه زنی جمعی توافق با ورزشکاران است که محدود کردن شرایط است که کمیسیون می تواند به طور یک جانبه تحمیل کنند. (جنگجویان UFC نیست اتحادیه.)

پس از لیگ اصلی بیس بال و پیشنهاد یک طرح شنبه به سر نجومی با مقررات که شامل تغییرات در بازیکنان جبران مدیر اجرایی این بازیکن بیس بال اتحادیه بلافاصله آن را به نام غیر استارتر. اتباع واشنگتن پارچ شان Doolittle در توییتر مطرح شده تعدادی از ایرادات به این طرح است.

UFC چنین نیست و نگرانی است. این مهم اهرم مالی بیش از مبارزان و انتقاد از آن سلامت و ایمنی طرح می تواند به دلیل خاموش کنندگان از ترس عواقب قانونی.

UFC 249 شرکت کنندگان از جمله مبارزان خود را cornermen و خبرنگاران که با حضور در فرد خواسته شد به امضای یک قرارداد مشارکت قبل از این رویداد. توافق یک کپی از آن به دست آمده توسط نیویورک تایمز گفت: مبارزان خود را از دست بدهد “کیف پول برنده جوایز دیگر مبارزه مربوط به پاداش و رویداد مبتنی بر کالا حق امتیاز” اگر آنها “نشان می دهد و یا برقراری ارتباط” این رویداد برگزار شد “بدون مناسب, سلامت, ایمنی و یا سایر اقدامات احتیاطی.”

سفید گفت که تنها اظهارات نادرست در مورد UFC سلامت و ایمنی را نقض غیر disparagement بند و UFC تیم حقوقی مطمئن اعضای رسانه های خبری که آنها نمی خواهد ممنوع از گزارش این رویداد, اما هیچ چیز در این توافقنامه متحده هر کدام از این توضیحات.

MMA روزنامه نگاران انجمن یک گروه از خبرنگاران و دیگران که پوشش ورزش گفت: در بیانیه ای که اعضای آن نباید از امضای این توافق نامه حتی اگر آن را به معنی پرش پوشش از آینده UFC مبارزه می کند.

“برخی از محدودیت زبان در UFC توافق می تواند تاثیر ناگواری بر روزنامه نگاران احتمالا محدود کردن توانایی خود را به طور کامل و با دقت گزارش حقایق” این گروه گفت: در آن بیانیه است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net