UFC به ادامه دعوا در میان شیوع کروناویروس; Dana سفید می گوید ورزشی جهان است ‘وحشت’

لس آنجلس>> UFC مصمم به مبارزه در میان coronavirus بیماری همه گیر.

در حالی که لیگ و سازمان در سراسر ورزشی لغو و یا تاخیر در رقابت های این هفته UFC اقدام با برنامه های خود را برای برگزاری یک فن رویداد امشب در برازیلیا, برزیل. آخر هفته آینده ارتقاء هنوز هم قصد دارد به مرحله یک مبارزه کامل کارت با طرفداران در داخل لندن O2 آرنا.

UFC نشده لغو هر گونه مسابقات حتی کسانی که قبلا برنامه ریزی شده برای مناطق که در آن اجتماعات بزرگ در حال حاضر ممنوع است. به جای ارتقاء منتقل شده است, رویدادهای برنامه ریزی شده برای 28 مارس در کلمبوس, اوهایو و 11 آوریل در پورتلند اورگان جدید UFC Apex پیچیده در لاس وگاس که در آن آن را به یک عرصه کوچک و تولید تلویزیون با قابلیت های.

UFC رئیس دانا سفید صفات او تصمیم به رفتن در برابر جهان ورزش جمعی طرز فکر تا حدودی به یک مکالمه پنج شنبه با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و معاون رئیس جمهور مایک پنس. سفید و مغلوب ساختن پیشی جستن در حال دیرین دوستان و همکاران کسب و کار.

“من صحبت های رئیس جمهور و معاون رئیس جمهور ایالات متحده در مورد این” سفید گفت: در ESPN خود را ارتقاء پخش شریک است. “آنها در حال گرفتن این بسیار جدی است. آنها گفت: “محتاط باشید, مراقب باشید, اما زندگی خود و جلوگیری از وحشت.’ همه وحشت است و به جای وحشت ما در واقع در خارج وجود دارد و کار کردن با پزشکان و مقامات بهداشت و دولت به شکل از چگونه ما می توانیم نگه داشتن ورزش سالم و چگونه ما می تواند همچنان به قرار دادن در حوادث است.”

UFC نمی خواهد که طرفداران در می ایستد اما این رقابت ها خواهد رفت — و از همه مهمتر به مبارزان آنها پرداخت می شود در ورزش با هیچ خسارت مالی مگر اینکه مبارزه در واقع می گیرد.

سفید گفت: UFC نظارت خواهد مبارزان آن برای علائم کروناویروس قبل از اجازه دادن به آنها به رقابت بپردازند.

“ما همیشه به دنبال سلامتی و ایمنی ما طرفداران, ورزشکاران ما هر آنچه در آن ممکن است” سفید گفت. “این چیزی که ما در حال رفتن به انجام چیزی مشابه به همین. ما در حال رفتن به مطمئن شوید که دو ورزشکاران سالم رقابت هستند و این بچه ها خوب به آن بروید.”

برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه.

اکثریت قریب به اتفاق مردم بعد از بهبود از این ویروس جدید است. با توجه به سازمان بهداشت جهانی افراد مبتلا به بیماری خفیف بهبود می یابند در حدود دو هفته در حالی که کسانی که با شدیدتر بیماری ممکن است سه تا شش هفته بهبود می یابند.

ورزش رزمی در میان ترین عنصری رویدادهای رقابتی با فقط دو جنگنده و یک داور در یک قفس یا حلقه احاطه شده توسط سه قاضی و تعداد نسبتا کمی از پشتیبانی حیاتی پرسنل. که یک دلیل بزرگ چرا UFC معتقد است که در ادامه می توانید آن را در حالی که بقیه از دنیای ورزشی اتومبیل را متوقف کند.

آنها نیز بعید به مقاومت قابل توجهی از مبارزان که تا حد زیادی نیاز به این حقوق.

“من شرط می بندم بیش از نیمی از مبارزان را در معرض خود را به کروناویروس قبل از گرفتن برای مبارزه با” سبک وزن UFC آنتونی Rocco مارتین گفت. “ما نمی اتحادیه و نمی پرداخت برای مبارزه نیست. بیشتر صرف تمام پول خود را گرفتن خود را به مبارزه بعدی.”

سفید می ایستد به طور فزاینده ای به تنهایی در میان ورزشی’ دلالان قدرت در درک خود را از این بیماری همه گیر. نسکار و PGA Tour اوراق رویدادهای برنامه ریزی شده در جمعه, چند روز پس از نزدیک به هر تیم ورزشی در لیگ آمریکای شمالی رها کرده بود امید منظم رقابت در هفته های آینده.

حتی جهان را کوچکتر مخلوط هنرهای رزمی, تبلیغات, تغییر برنامه های خود را با Bellator تعویق انداختن برنامه ریزی فن-رایگان نمایش جمعه در uncasville خود را کانکتیکات, تنها چند ساعت قبل از آن برنامه ریزی شده بود برای شروع.

“من خوب هستم با مبارزه در خالی آرنا ایم” Kevin Lee خواهد شد که رقابت در این رویداد اصلی در برازیلیا حتی پس از از دست رفته وزن 2 1/2 پوند جمعه. “بیایید نه وحشت بیش از حد دیوانه, اجازه دهید ما مبارزه سرگرم کردن مردم در خانه گیر کرده.”

حتی بوکس با آن به شدت متمرد سیاست و لجباز رهبری تا حد زیادی متوقف شد.

رتبه های برتر تا به حال دو عنوان آن توسط نخبگان و استعداد های جوان برنامه ریزی شده برای نیویورک در هفته آینده. سابق آمریکا, المپیک Shakur استیونسون قرار بود برای دفاع از خود عنوان ورزشکار پروزن شنبه در یک ESPN مبارزه و ایرلند مایکل Conlan بود به مبارزه در روز سنت پاتریک در ESPN+ پخش آنلاين خدمات.

در ابتدا پس از اعلام برنامه های برگزاری این نشان می دهد بدون طرفداران, بالا, رتبه اوراق آنها را در مجموع پنج شنبه.

رتبه های برتر, رئیس, باب Arum نسبت به لغو عدم در دسترس تست های کروناویروس و گفت او می توانست صحنه را نشان می دهد اگر او می تواند تضمین شرکت کنندگان سلامت.

“مگر چیزی انجام می شود در کشور ما در حال رفتن به دیدن ورزش برای یک مدت طولانی زمان” Arum گفت. “این واقعا تست. وجود دارد بدون هیچ دلیل مارس جنون نمی تواند در اگر همه مطمئن بود وجود دارد کافی تست برای همه شرکت کنندگان. … بدیهی است که شما نمی توانید تست هر تماشاگر, اما شما قطعا می توانید تست مبارزان و گوشه ای مردم به عنوان زمانی که شما تست.”

بر خلاف سفید Arum شده است در تقابل با مغلوب ساختن پیشی جستن برای بسیاری از سال و با او مبارزه کرد و به شدت در برابر کازینو سابق مالک در سال 2016.

“این سیستم یک ظرف غذا و یک ظرف غذا به دلیل وجود دارد هیچ رهبری” Arum گفت. “اگر ما تا به حال عادی جمهور ما رهبری است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de