UFC بازده با بسته بندی کارت و بدون تماشاگر

جکسون ویل فلوریدا — ضربات مشت و grunts تکرار از طریق خالی کردن عرصه است. مربیان مفسران و دوربین کلیک طنین انداز مانند قبل از هرگز. خون و عرق تورم پلک ها و ماسک های صورت نشانه های بازگشت UFC اولین رویداد بزرگ ورزشی برای از سرگیری پس از coronavirus توقیف بسیاری از کشور برای نزدیک به دو ماه.

UFC 249 طلیعه در یک نگاه جدید برای ورزش بیش از حد. یکی بدون طرفداران و میان چند اقدامات احتیاطی.

آن را قطعا متفاوت — دو جنگنده تنظیم روش خود را به دلیل آنچه که آنها شنیده گوینده می گویند — و یک خوش آمدید تعلیق ورزشی-craved کشور که رفت و نزدیک به هشت هفته بدون هیچ گونه حوادث زندگی می کنند.

نزدیک به پنج ساعت پس از رئیس جمهور تهمت تبریک گفت UFC برای شروع مجدد ورزش جهان, جاستین Gaethje حیرت زده به شدت مورد علاقه تونی فرگوسن (26-4) در رویداد اصلی درآمد TKO در پنجمین و آخرین دور از سرمقاله روزنامه بود که تلقی موقت سبک عنوان تقلا. آن را اساسا به Gaethje (22-2) مناسب برای مبارزه با titleholder Khabib Nurmagomedov بعدی. Nurmagomedov قادر به مبارزه آخر این هفته به دلیل محدودیت های مسافرتی.

Gaethje حرف خود را به خارج هشت ضلعی و بعد از پیروزی و پس از آن بارها و بارها فریاد زد.

“من می خواهم یکی از واقعی” او گفت: به او انداخت پایین موقت کمربند.

انباشته مبارزه با کارت دیدم 33 ساله هنری gabriel gomez rojo با خون جوشان از پیشانی خود و در حال اجرا پایین قفسه سینه خود را در دفاع از خود در خروس وزن عنوان در برابر دومینیک کروز و سپس اعلام بازنشستگی خود را در وسط هشت ضلعی. آن را نیز شامل مدعی سنگین وزن فرانسیس Ngannou کوبیدن حریف دیگری سابق NFL پایان دفاعی Greg Hardy به نفع خود برای ششمین بار در هشت دعوا و سابق قهرمان سبک وزن و فن های مورد علاقه دونالد “کابوی” Cerrone از دست دادن چهارم خود را مستقیم.

مغلوب ساختن پیشی جستن بخشی از این رویداد به عنوان به خوبی. خود را ضبط پیام پخش شد در طول ESPN پخش undercard.

“من می خواهم برای تبریک (UFC جمهور) دانا و UFC” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “آنها در حال رفتن به یک بازی بزرگ. ما آن را دوست دارم. ما فکر می کنیم این مهم است. دریافت ورزشی لیگ بازگشت. اجازه دهید بازی. فراموش اجتماعی فاصله و هر چیز دیگری که شما باید انجام دهید. ما نیاز به ورزش است. ما می خواهیم ورزش ما است.”

UFC 249 در اصل برنامه ریزی شده برای ماه آوریل 18 در نیویورک اما به تعویق افتاد امید کمک به سرعت گسترش COVID-19.

مخلوط هنرهای رزمی کرگدن برگزار خواهد شد سه نشان می دهد در هشت روز در جکسون که در آن مقامات دولتی تلقی ورزش حرفه ای با مخاطبان ملی معاف از اقامت در خانه سفارش به عنوان طولانی به عنوان محل به روی عموم بسته است.

UFC آمد تا با یک 25-صفحه سند به آدرس ایمنی و بهداشت, پروتکل, روش های است که منجر به Jacare Souza تست مثبت برای COVID-19 روز جمعه. خود را در میان کشمکش در برابر Uriah سالن لغو شد که شب. سوزا دو cornermen همچنین آزمایش به عنوان مثبت UFC گفت.

هر سه از سمت چپ هتل میزبان به خود منزوی در جاهای دیگر که در آن UFC پزشکی تیم نظارت بر شرایط خود را از راه دور و ارائه کمک به درمان لازم است.

نتایج مثبت قطعا افزایش تمرکز در این رویداد است. هر ورزش دیگر در حال تماشای از نزدیک ببینید که چگونه آن را بازی می کند.

سفید نمی خواهم برای به تعویق انداختن هر گونه دعوا. او تلاش برای میزبانی این رویداد در قبیله ای زمین در کالیفرنیا و هنوز هم امیدوار به ایجاد یک “مبارزه در جزیره” برای آینده کارت.

او برای جکسون برای حداقل یک هفته بدون هواداران و اجتماعی-دورى قوانین در محل.

قضات و پخش کار از جداول جداگانه. مبارزان, مربیان, داوران, قضات, UFC کارکنان و حتی خارج از رسانه ها تا به حال تحت COVID-19 تست به داخل یادبود سربازان عرصه است.

بسیاری از کسانی که در حضور و غیاب سهشنبه عینک و ماسک و دستکش و اگر چه چندین بودند به ظاهر معاف از دستور. داوران حلقه گوینده بروس بافر دیگر مقامات در داخل هشت ضلعی و حلقه شدند unmasked. Play-by-play مفسر جو روگان که در ابتدا قرار بود برای مصاحبه با برندگان از راه دور به پایان رسید تا انجام آنها را در داخل هشت ضلعی.

قفس طبقه بود و ضد عفونی بین حملات و خالی بخش هشت ضلعی محو شد پایین بین دور.

بدون طرفداران هر چند برای تلفن های موبایل است که معمولا می توان خاموش به طور کامل و یا غرق پر متروک عرصه است. مبارزان گفت: آن را تحت تاثیر حملات خود را. هاردی و کارلا اسپرزا گفت: آنها با تغییر رویکرد خود را پس از شنیدن مفسران در اوایل راند.

“این سخت است برای ارزیابی بدون جمعیت” آنتونی Tia گفت: پس از ضرب و شتم Cerrone در سبک مبارزه است. “زمانی که من در زمین چیزهای من شنیدن جمعیت و می دانم که این یکی خوب بود. در این زمان وجود نداشت و جمعیت. من تو را دیدم سر خود را پاپ, اما وجود دارد هیچ چیز در پشت آن به طوری که آن را سخت به بگویید.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de