UC فوتبال رئیس واریز میان دیوانگی بیش قانونی تشکیل پرونده در زنان بازیکنان

کارلوس Cordeiro رئیس جمهور ایالات متحده, فوتبال, فدراسیون استعفا داد و پنجشنبه شب تنها چند روز پس از فدراسیون استدلال حقوقی براده است که “مسلم علم” ثابت کرد که بازیکنان در آن جام جهانی-برنده شدن زنان تیم ملی شد و پایین تر از مردان است.

رو در میدان تظاهرات توسط اعضای تیم زنان پژمرده انتقاد از ایالات متحده, فوتبال, حامیان مالی و محکومیت عمومی توسط اعضای هیئت مدیره سازمان از مدیران Cordeiro یافت و موقعیت خود را قابل دفاع است.

“من و تنها ماموریت همواره به آنچه که بهترین است برای ما فدراسیون و آن را برای من روشن شده است که آنچه که بهترین است راست, در حال حاضر یک جهت جدید,” او نوشت: در بیانیه ای اعلام کرد استعفای خود را.

استعفای آمد 24 ساعت پس از Cordeiro اقدام به مهار واکنش عذرخواهی برای این سری از حقوقی براده در زنان تبعیض جنسیتی و دستمزد برابر طرح دعوی در دادگاه. در آن اسناد و مدارک فدراسیون وکلا استدلال کرده بود که آن را بیشتر مورد نیاز “مهارت” و “مسئولیت” برای بازی با تیم مردان نسبت به زنان معادل.

استدلال به این تیم و فوتبال ایالات متحده صورت به طور فزاینده ای unbridgeable فاصله آنها به عنوان بریس برای یک دادگاه فدرال در ماه مه خشم بازیکنان و همچنین حداقل سه قدرتمند ایالات متحده, فوتبال اعضای هیئت مدیره.

“برای دیدن که آشکار زن ستیزی و تبعیض جنسی را به عنوان آرگومان استفاده شده در برابر ما واقعا ناامید کننده” هافبک مگان Rapinoe گفت: بعد از او تیم را 3-1 پیروزی بر ژاپن در ایالات متحده آمریکا فوتبال-سازمان SheBelieves جام در شب چهارشنبه.

“من می دانم که ما در ستیز مبارزه,” او اضافه شده در نظرات به خبرنگاران در Frisco, Texas, “اما این است که عبور یک خط به طور کامل.”

کریس stewart oates سابق Paralympian گفت که او “عمیقا مشکل غمگین و عصبانی با نظرات” بود و درخواست ملاقات با آمریکا فوتبال را رهبری و اعضای حقوقی تیم.

دان گاربر کمیساریای از لیگ برتر فوتبال و دیرین ایالات متحده فوتبال عضو هیئت مدیره گفت: در بیانیه ای که او بیان به Cordeiro “چگونه غیر قابل قبول و توهین آمیز من در بر داشت این اظهارات در آن پر می شود.”

مدل لباس, مخروط, معاون رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا فوتبال و یک سابق زنان, تیم ملی, بازیکن روز پنجشنبه گفت که او “صدمه دیده و غمگین مختصر USSF واصل شده است.” او افزود: “من انکار کردن این مشکل صورت بگیرد.”

مخروط انتخاب معاون رئیس جمهور در سال گذشته را بیش از برای Cordeiro.

Rapinoe گفت که قانونی براده های ساخته شده توسط برخی از همان وکلا که چهره بازیکنان در سراسر جدول در چانه زنی جمعی مذاکرات در سال آینده باعث شده بود “آسیب جبران ناپذیر” به رابطه بین این تیم و فوتبال ایالات متحده. اما آنها همچنین به نظر می رسد آسیب مهم روابط بین فدراسیون و حامیان آن.

Coca-Cola, فولکس واگن, Budweiser ویزا و Deloitte — به ارائه حمایت از SheBelieves جام — همه محکوم U. s. Soccer برای condoning استدلال حقوقی. فولکس واگن در روز پنج شنبه اعلام کرد خود را “منزجر” با مواضع گرفته شده است. “آنها به سادگی غیر قابل قبول” این شرکت در بیانیه ای گفت:, و اضافه کرد که “ما ایستاده USWNT و آرمان های آنها نشان دهنده برای جهان است.”

قابل توجه نایک که پرداخت می شود فدراسیون $22 میلیون سال گذشته است و بزرگترین حامی نمی دیدگاهها برای تشکیل پرونده.

این نخستین بار نیست که در برابر مبارزه پرداخت تا به حال دیده می شود حامیان مالی در کنار تیم مقابل فدراسیون آنها پرداخت. در تابستان گذشته Procter & Gamble خواست فدراسیون به “در سمت راست از تاریخ” در اختلاف و اهدا بیش از 500 ، 000 دلار به بازیکنان تیم انجمن. نایک و ویزا نیز گفت: آنها با حمایت از بازیکنان در زمان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im