UC بیمارستان راه اندازی خانه coronavirus تست به عنوان ما همچنان کمبود

رو در اوایل موفقیت درمان coronavirus بیماران – و ترس است که بیشتر در راه هستند – پنج دانشگاه کالیفرنیا در مراکز درمانی از جمله UC Davis مرکز پزشکی در ساکرامنتو در حال راه اندازی خود را در خانه تست برای coronavirus ساخت سیستم بهداشت و درمان یکی از اولین بار در کشور به انجام این کار.

UC Davis مقامات بیمارستان گفت: در یک بیانیه مطبوعاتی روز شنبه آنها در حال حاضر با موفقیت درمان می شود سه نفر از اولین بیماران در کشور به این بیماری و قصد استفاده از آنها چه آموخته اند برای کمک به سهولت ملی تست بار با انجام کار خود را در خانه.

UC Davis مرکز پزشکی و دیگران در UC سیستم در میان تعداد انگشت شماری از بیمارستان های کشور که در حال عجله برای ایجاد خانه روش تست. قحط و غلا از دولت فدرال کیت های آزمایش را مختل کرده است این کشور در تلاش برای تعیین گسترش این بیماری و تلاش خود را به سرعت است.

دانشگاه کالیفرنیا پنج مراکز درمانی را توسعه داده اند coronavirus آزمون و با استفاده از آنها و یا در روند اخذ مصوبات به اداره آزمون UC بهداشت معاون اجرایی رئیس جمهور, کری Byington قانونگذاران گفت شنبه.

او گفت: آزمایشگاه های at UC San Francisco, UCLA و UC سن دیگو که از شنبه ها “ارائه شده در-خانه COVID-19 آزمون” است که می تواند تبدیل به اطراف ظرف 24 ساعت.

UC Davis و ارواین بعدی بیمارستان انتظار می رود به در خانه ارائه coronavirus آزمون, او گفت:. “ما امیدواریم که این کمک دولت در گرفتن بیشتر از افراد آزمایش شده است.”

Coronavirus نگرانی باعث آبشار در دو روز گذشته از مناطق آموزش و پرورش تیم های ورزشی متحده و دولت های محلی تعطیل گروه حوادث.

UC Davis بیمارستان نیز آشکار است که هیچ یک از آن بهداشت و درمان کارگران دارای قرارداد این ویروس از درمان سه نفر که یکی از آنها یک زن از Solano County که آمد با یکی از اولین جامعه-گسترش موارد معنی او آن را از کسی که در بازگشت از سفر خارجی است.

آن زن که به UC Davis تسهیلات در استاکتون بلوار دو هفته پیش در وضعیت بحرانی باقی مانده در بیمارستان اما در بهبود شکل بیمارستان گفت. دو نفر دیگر از بیماران بهبود یافته اند و فرستاده شده که در آن آنها در قرنطینه.

“دو هفته پیش امروز, UC Davis سلامت اخبار ملی زمانی که ما کشف ما ارائه دهندگان خدمات درمان شدند اولین آشکار مورد COVID-19 خریداری شده توسط جامعه گسترش این بیماری است. ما آموخته اند که بسیار مورد COVID-19 پس از آن و آنچه ما آموخته اند که برای کمک به اطلاع رسانی چگونه ملت در پاسخ به این شیوع” نهاد گفت: در آن بیانیه مطبوعاتی.

“ما شاهد سه COVID-19 بيمار در طول دو هفته گذشته و هیچ یک از ما ارائه دهندگان است قرارداد این بیماری نشان می دهد که سطح فعلی برای حفاظت از بیماران و ارائه دهندگان کار خوبی است.”

مقامات بیمارستان گفت: این ویروس که به نظر می رسد به عنوان یک قطره کوچک-گسترش بیماری های عفونی نه هوابرد-انتقال بیماری مسری است “و نیاز به یک سطح بالاتر برای حفاظت از کارکنان پزشکی. شواهد جمع آوری شده از چندین تحصیلی مراکز پزشکی در ایالات متحده از جمله در اینجا در UC Davis, سلامت, پشتیبانی از CDC حرکت از airborne precautions به قطرات احتیاطی.”

در حالی که تاکید جدی طبیعت را از ویروس شیوع مقامات بیمارستان در روز چهارشنبه با اشاره به این که تا کنون تنها چهار نفر در کالیفرنیا درگذشت این ویروس پس از چند هفته در حالی که حدود 100 نفر در هر ماه از آنفولانزا در طول فصل آنفولانزا.

Sacramento County و Placer County هر حال یک مرگ.

“برای زمینه بیش از 500 کالیفرنیا درگذشت از آنفولانزا از سپتامبر سال 2019 – که تقریبا 100 نفر در هر ماه و در این سال فصل آنفولانزا هنوز تمام نشده است. برای مقایسه سه نفر در کالیفرنیا درگذشت COVID-19.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im