UC Davis تبدیل هاوایی زنان تیم بسکتبال

  • اندرو لی / FEB. 13

    هاوایی لورن Rewers او گره خورده حرفه ای از 17 امتیاز به رهبری Wahine.

هاوایی زنان تیم بسکتبال قادر به گرفتن مقام اول در غرب کنفرانس به عنوان رهبر لیگ UC Davis پشت رنگین کمان Wahine 65-48 امشب در استن کلانتر مرکز.

جمعیت 1,084 — یک فصل بالا و نه از جمله doubleheader بازی با آه مردان — دیدم یک بازی رقابتی برای سه چهارم اما Aggies (15-11, 10-3 بزرگ غرب) برنده سه ماهه چهارم 16-5 به انفیه کردن به امید رنگین کمان Wahine (14-11, 8-4) و ضربه محکم و ناگهانی خود را در شش بازی برنده خط خط.

سه بار از بزرگ غرب به طور منظم-قهرمانان فصل برگزار Wahine به 24.6% عکسبرداری از زمین از جمله 11.8% (2-برای-17) در چهارم.

آه برترین گلزنان در فصل Julissa Tago و امی Atwell برگزار شد به همراه هشت امتیاز در 3 بازی-برای-18 تیر اندازی. مرکز لورن Rewers او گره خورده حرفه ای از 17 امتیاز به رهبری Wahine.

UCD pounced در گردش در سه ماهه دوم به یک 13-0 اجرا و 26-14 منجر شود. این Wahine بسیج به درون 33-26 در حاصل کار دو تیم.

Rewers بسیج Wahine در, سوم, غرق شدن یک سری از محیط عکس. کورتنی Middap از دست رفته یک گوشه 3 برداشت خود را دوباره بجای اول برگشتن و قرار دادن آن در, به علاوه ناپاک به آن گره در 42.

Tago حال pull-up 3 rim در سه ماهه سوم سال جاری زنگ و Aggies برگزار شد 49-43 منجر شود.

این Aggies تحت فشار قرار دادند استفاده برای باز کردن سه ماهه چهارم. پس از 3 توسط آه را ساوانا Reier کنندگان بسته بازی در یک 16-2 اجرا شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>