Uber در نظر خرید Grubhub با توجه به وال استریت ژورنال گزارش

نیویورک >> بارگذاری است و با توجه به دستیابی به Grubhub در یک معامله که به شرکت های کنترل بیش از یک اکثریت ایالات متحده تحویل مواد غذایی کسب و کار با توجه به گزارش منتشر شده.

سوار-به اشتراک گذاری و تحویل مواد غذایی لوله های Uber Technologies, Inc. با نزدیک شدن Grubhub, Inc. در اوایل این سال با همه سهام تصاحب, پیشنهاد وال استریت ژورنال در گزارش روز شنبه با استناد به منابع. این دو شرکت در حال ادامه به بحث در مورد ترکیب و بارگذاری مدیره در نظر بگیرند و آن را در روزهای آینده.

Uber و Grubhub کاهش یافته است به نظر این گزارش هنگامی که تماس با آسوشیتد پرس.

ترکیب بارگذاری می خورد و Grubhub خواهد کنترل 55 درصد از آمریکا تحویل مواد غذایی در بازار با توجه به دن ایوس یک تحلیلگر با Wedbush اوراق بهادار. DoorDash کار اصلی آنها رقیب کنترل حدود 35 درصد از بازار است.

“واضح است که این امر می تواند یک حرکت تهاجمی توسط Uber را از یک رقیب عمده در حال بارگذاری می خورد جلو و تحکیم بیشتر سهم بازار خود را به موقعیت به خصوص به عنوان COVID-19 همه گیر در ادامه به تغییر بیشتر از یک تمرکز برای تحویل در مقابل سوار-به اشتراک گذاری در کوتاه مدت” ایوس نوشت: در یک یادداشت به سرمایه گذاران است.

تحویل مواد غذایی شرکت داشته اند مشکل تبدیل سود با وجود افزایش تقاضا برای خدمات خود را تا حدودی به دلیل رقابت شدید است آنها را مجبور به ارائه تخفیف و پایین نگه داشتن قیمت. این شرکت ها نیز چشم پوشی هزینه برای مبارزه رستوران ها در طول بیماری همه گیر.

Uber گفت: هفته گذشته که درآمد در آن بارگذاری می خورد و تحویل غذا کسب و کار رشد 53 ٪ به $819 میلیون دلار در سه ماهه اول, اما این گزارش میلیارد و 313 میلیون و تنظیم از دست دادن بخش. Grubhub اول سه ماهه درآمد حاصل از افزایش 12 ٪ به $363 میلیون اما این گزارش از دست دادن خالص $33.4 میلیون.

تام Forte یک تحلیلگر با Davidson گفت: این بیماری همه گیر خواهد شد و به احتمال زیاد گسترش حجم تحویل مواد غذایی در بازار شاید به طور دائم. که باعث می شود Grubhub به خصوص جذاب برای بارگذاری در حال حاضر Forte گفت, اما آن را نیز باعث می شود آن را بیشتر احتمال دارد که Grubhub را نگه دارید برای یک قیمت بهتر یا مستقل باقی می ماند.

Forte گفت ترکیبی از این دو شرکت به احتمال زیاد دریافت موشکافی دقیق از رگولاتور به ویژه از صنعت رستوران در تلاش است در طول بیماری همه گیر. ایالات متحده رستوران فروش شد پایین 43% در این هفته از آوریل 12, اما آن را برداشت و کمی از آن پس با توجه به NPD Group.

تشکر. دیوید Cicilline D-R. I. رئیس قضایی مجلس آنتی تراست کمیته فرعی گفت که اگر بارگذاری شد برای خرید Grubhub آن را علامت “جدید کم همه گیر احتکار.” به نام او برای یک مهلت قانونی برای ادغام در طول شیوع بیماری است.

“ما نمی توانیم اجازه می دهد تا این شرکت به انحصار تحویل مواد غذایی به خصوص در میان یک بحران است که رندر خانواده های آمریکایی و رستوران های محلی وابسته تر از همیشه در این خدمات” Cicilline در بیانیه ای گفت.

Grubhub سهام به پایان رسید تا با 29 ٪ به $60.39 در حالی که بارگذاری سهام افزایش 2.4 ٪ به $32.40.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de