UAW را ‘سیستمیک’ فساد قرار می دهد اتحادیه در مسیر فدرال تصاحب

دولت فدرال به نظر می رسد به طور فزاینده ای به احتمال زیاد به بیش از ایران خودرو, کارگران, اتحادیه اروپا با آمریکا وکیل پیشرو یک سال تحقیقات جنایی با استناد به “سیستمیک” فساد و یکی از آن رهبران صدایی استعفا داد و به چشم انداز.

ساعت پس از تشکیل پرونده اتهامات جنایی علیه Gary Jones که پا به پایین به عنوان UAW رئیس جمهور پس از دخیل در رسوایی آمریکا وکیل مت اشنایدر تصریح کرد آنچه که او گفت: برای ماه: که این اتحادیه نشده همکاری با دولت و فدرال نظارت یک احتمال است. دادستان فدرال فقط پا به کنار بعد از داشتن نقش در مدیریت بین المللی اخوان از Teamsters برای 30 سال است.

“ما یک مشکل سیستمیک در اتحادیه اروپا” اشنایدر گفت: از UAW. “ما سیستمیک فساد در درون اتحادیه ها و است که چرا ما نیست نظارت کردن جدول. اگر این کار را برای Teamsters شاید آن می تواند در اینجا کار می کنند.”

سیندی Estrada این UAW معاون رئیس جمهور که مسئول نظارت بر اتحادیه کارگران در فیات کرایسلر اتومبیل, NV, مقابله که این اتحادیه به اقدامات انجام شده برای جلوگیری از سوء استفاده, مانند اضافه کردن یک بازرس و اخلاق افسر. وقتی پرسیده شد که در یک انتقال قدرت گیاه در Kokomo Indiana در مورد چشم انداز طولانی مدت نظارت دولت او گفت که تصمیم برای خروج از اتحادیه را از دست.

“خیلی از آن است که نه در کنترل ما,” او گفت:. “من احساس اعتماد به نفس در این مرحله است که ما در حال حاضر است.”

مشروب و سیگار برگ

دادستان شارژ جونز روز پنجشنبه به اتهام توطئه با دیگر اتحادیه افسران به حیف و میل شود بیش از 1 میلیون دلار برای خرید باقی می ماند در تعطیلات خصوصی ویلا و موارد از جمله بالا پایان مشروب و سیگار برگ. او استعفا داد و در نوامبر سال پس از یورش ماموران فدرال خود را در دیترویت-منطقه خانه است و در حال حاضر برجسته ترین شکل به پایین در یک رسوایی است که منجر به بیش از یک دوجین محکومیت UAW یا دیترویت خودروساز رهبران.

یک وکیل برای جونز کاهش یافته است به نظر.

این اتحادیه اعلام کرد که هفت طرح از اخلاق اصلاحات پس از جونز پایین پا اما دادستان panned این حرکت به عنوان ناقص است. این UAW سپس گفت: این امر از بین بردن دفتر منطقه ای جونز رهبری قبل از تبدیل شدن به رئیس جمهور است و ادعا شده توسط دادستان شده اند به کانون طرح مربوط به رشوه سوء استفاده از منابع مالی و رشوه.

مقامات فدرال اند و مشخص نیست چه اقدامات آنها به دنبال از UAW اما باید اشاره کرد که آنها ممکن است مسئول اتحادیه با نقض این قاچاقچی را تحت تاثیر قرار و فاسد سازمان عمل می کنند. برخی مخالف UAW اعضای به نام برای انتخابات مستقيم از مدیران ارشد به جای انتخاب توسط نمایندگان تعیین شده توسط اتحادیه غالب و حاکم جناح.

اتهامات علیه جونز که unsealed در روز پنج شنبه به طور خاص محرمانه او به کمک در racketeering فعالیت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im