ایالات متحده زنان تیم دوچرخه سواری را برای هم تیمی های خودکشی فقط موفق به کسب یک عنوان قهرمانی جهان به افتخار او

ایالات متحده زنان برنده طلا در تیم پیگیری در دوچرخه سواری جهان قهرمانی در برلین در روز پنج شنبه این تیم اولین مسابقه اصلی و پیروزی از هم تیمی کلی Catlin در زمان زندگی خود را در سال گذشته است.

با “کیسی” برچسب در عقب هر مسیر دوچرخه سواری, تیم cruised به یک پیروزی قانع کننده عبور از خط پایان در 4 دقیقه 11.235 ثانیه — 1.8 ثانیه سریع تر از رقیب بریتانیا. تیم ایالات متحده آمریکا موفق به کسب سه نفر از چهار مسابقات قهرمانی جهان است.

“برای برنده شدن در اینجا برای او آن را به معنای زیادی و آن را بسیار عاطفی” تیم لنگر چوپان Dygert گفت: با توجه به, دوچرخه سواری, سایت VeloNews. “ما تا به حال او را در قلب ما تمام وقت.”

Catlin بود که سه بار قهرمان در چهار سوار گروه مسابقه و او بخشی از ایالات متحده آمریکا تیم ملی دوچرخه سواری که برنده نقره در بازی های المپیک 2016 در ریو دو ژانیرو.

بریتانیا برنده طلا که در سال شکستن رکورد جهان و لبه تیم توسط 1.02 ثانیه باریک به اندازه کافی حاشیه که Catlin آغاز شده بود eyeing بعدی بازی های المپیک تقریبا بلافاصله پس از آن بازی به پایان رسید. او را دیدم توکیو 2020 به عنوان یک اصلاح ممکن است از ریو یک شانس برای شکست بریتانیا در چه بود تبدیل شدن به یک تیم پیگیری رقابت. بریتانیا طلای المپیک آمد و شش ماه پس از تیم ایالات متحده آمریکا برنده اول آن از سه دوره متوالی مسابقات قهرمانی جهان است.

Dygert و دوچرخه سوار جنیفر Valente, Catlin را تیمی برای هر یک از کسانی که در مسابقات قهرمانی جهان و بازی ریو هر دو مسابقه در روز پنج شنبه. ولنت بلافاصله پاسخ به یک ایمیل به دنبال نظر و سخنگوی Dygert گفت که او آماده شدن برای دیگر نژادها در آلمان و در دسترس نیست.

پس از 2016 بازی های المپیک, Catlin ثبت نام در ریاضیات محاسباتی برنامه های تحصیلات تکمیلی در دانشگاه استنفورد که در آن او تلاش برای تعادل به طور فزاینده حجم کار سنگین. او پیوست و حرفه ای جاده تیم دوچرخه سواری رالی اوچ و شرکت در یک مسابقه شدید و برنامه تمرین است که اغلب در زمان خود در سراسر جهان است.

در نزدیکی پایان اولین ترم در دانشگاه استنفورد Catlin صرف 40 روز بیش از دو ماه در یک مسیر کمپ. او را شکست بازوی خود را در یک تصادف دوچرخه سواری در اکتبر 2019 و دچار ضربه مغزی در یک پس از آن سقوط.

هر چند او تا به حال هرگز برای ارزیابی اضطراب یا افسردگی به گفته او خانواده Catlin اقدام به خودکشی در دانشگاه استنفورد آپارتمان در اواخر ماه ژانویه 2019. المپیک ورزشکاران ملزم به بهداشت روانی ارزیابی و در تابستان گذشته یک سخنگوی کمیته المپیک ایالات متحده گفت واشنگتن پست که ورزشکاران داده می شود مصرف نظرسنجی که بخواهید افراد به خود شناسایی علایم سلامت روان.

Catlin صرف هفت روز در غیر ارادی نگه دارید در بیمارستان دانشگاه استنفورد بود و لازم به گام به دور از دوچرخه سواری و مدرسه اما او با این وجود مخفیانه به بیمارستان اتاق ورزش برای چند ساعت آموزش. او کاهش می یابد علمی بار به یک کلاس برای بهار 2019 مدت است.

Catlin با حضور اجباری جلسات گروه درمانی و اقدام به برنامه مشاوره از طریق یک سرویس قرارداد توسط USOC. نا امید با مشاوره و خدمات پس از قرار دادن بر روی نگه دارید و برای 20 دقیقه او گذاشت و نه تماس تلفنی.

Catlin, 23 درگذشت گذشته 8 مارس. تقریبا یک سال بعد Dygert و ولنت به برلین رفت و آن را یک نقطه به یاد داشته باشید خود را تیمی سابق.

“هنگامی که وجود دارد چیزی است که ما را به یاد کلی” Dygert گفت: با توجه به VeloNews. “ما از ترس به بحث در مورد آن. تاپیک جوک وجود دارد همه چیز. کلی اینجا; کلی با ما تمام وقت.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>