ایالات متحده هشدار روسیه و چین و ایران در حال تلاش برای دخالت در انتخابات

اطلاعاتی ایالات متحده و مقامات صادر عمومی هشدار سهشنبه چین “در حال گسترش نفوذ خود تلاش” در آمریکا قبل از انتخابات ریاست جمهوری همراه با روسیه و ایران اما دموکرات ها در جریان این موضوع گفت: تهدید به مراتب ضروری تر از آنچه که دولت شرح داده شده است.

هشدار آمد از ویلیام R. Evanina مدیر ملی ضد جاسوسی و امنیتی مرکز در بیانیه ای 100 روز قبل از آمریکایی ها به پای صندوقهای رای. “ما در درجه اول در رابطه با چین و روسیه و ایران — اگر چه دیگر دولت-ملت و nonstate بازیگران همچنین می تواند انجام آسیب رساندن به ما در روند انتخابات” در بیانیه ای گفت:.

هشدار در مورد چین آمد و در یک لحظه فوق العاده ای تنش میان پکن و واشنگتن تنها چند روز پس از ایالات متحده آمریکا تحت تعقیب دو هکرهای چینی به اتهام سرقت مالکیت معنوی از جمله کشور های اصلی سرویس های اطلاعاتی و اخراج چینی دیپلمات های خود را از کنسولگری در هوستون.

هوش هشدار جمعه متهم نیست چینی ها از تلاش برای هک کردن رای; به جای آن گفت: آنها با استفاده از نفوذ خود “برای شکل دادن به سیاست محیط زیست در ایالات متحده آمریکا” و به فشار سیاستمداران “این نمایش به عنوان مخالف به چین منافع است.”

روسیه هشدار گفته شد و در ادامه به “گسترش دروغ در ایالات متحده طراحی شده است که به تضعیف اعتماد به نفس در ما روند دموکراتیک” و آن را توصیف ایران به عنوان یک بازیگر در حال ظهور در انتخابات دخالت, به دنبال گسترش دروغ و “سيستم ضد آمریکا محتوا.”

در این بیانیه کوتاه بود در جزئیات یادآور مبهم هشدار که مدیر اطلاعات ملی معلوم شد شروع در ماه اکتبر 2016 که در نگاه به گذشته شکست خورده برای به دست گرفتن توجه از مقامات و رای دهندگان قبل از انتخابات ریاست جمهوری گذشته.

در بیانیه صادر شده چند ساعت بعد مجلس نانسی پلوسی ملحق شد توسط رهبر حزب دموکرات مجلس سنا دیابت چاک شومر از نیویورک و دو کلید دموکرات ها در هوش نظارت کمیته بهداشت ، مارک وارنر از ویرجینیا و تشکر. Adam B. شیف کالیفرنیا گفت که این توصیف از بدگویی فعالیت بودند “پس generic به عنوان تقریبا بی معنی است.”

Evanina بیانیه گفت: چهار دموکرات که پیش از آن به نام اف بی آی به یک جلسه مطبوعاتی در دروغ مبارزات به کل کنگره “نمی تقریبا به اندازه کافی دور در مسلح کردن مردم آمریکا با دانش آنها نیاز به در مورد چگونه قدرت های خارجی به دنبال نفوذ سیاسی ما روند.”

خود نامه انتقادی شرح روسیه فعالیت بیشتر سیاسی ظریف موضوع به دلیل رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خود تمایل به اذعان روسیه اقدامات چهار سال پیش. دموکرات ها نوشت که “گفتن بدون, بیشتر, برای مثال, که روسیه به دنبال لکه دار کردن آنچه در آن می بیند به عنوان یک ضد روسیه ‘ایجاد’ در امریکا خیلی کلی عنوان می شود تقریبا بی معنی است.”

شیف که صندلی از خانه هوش کمیته روز جمعه گفت در MSNBC که او شده بود “اصرار لایحه Evanina و دیگران در جامعه اطلاعاتی به سطح با مردم آمریکا در مورد چه خبر است.” او گفت: “هشدار داد و “کاذب از هم ارزی بین آنچه که روسیه در حال انجام چه چین در حال انجام است آنچه در ایران در حال انجام است.”

برخی از مقامات اطلاعاتی ابراز تعجب در این قانونگذاران آمریکا و اصرار آنها در تلاش برای بازی کردن این تهدید از دخالت از مسکو و یا سیگنال است که چین یک چالش بزرگتر است. گفتند Evanina بیانیه بود که به معنای آغاز یک سری از اظهارات, با توجه به رسمی از دفتر مدیر اطلاعات ملی.

این مقام گفت: این بیانیه نه بازی کردن تهدید روسیه, دخالت, اما قانونگذاران تا به حال به درک که 2020 مسابقه متفاوت خواهد بود از سال 2016 است.

معلوم نیست که آیا این اظهارات اما جلوگیری از اقدام بیشتر توسط آمریکا دشمنان. اما روشن است که در سال 2020 خواهد بود همان 2016 — روس ها می دانند که آنها نمی توانند با استفاده از همین راهکار و ایران و چین هر دو به نظر می رسد آماده برای بازی در یک نقش بیشتری.

سوال این است که آیا آنها را در همان سمت و یا کار در برابر هر یک از دیگر.

پس از سال 2016 انتخابات اطلاعاتی آمریکا ارزیابی به این نتیجه رسید که روس ها در نهایت مداخله در مغلوب ساختن پیشی جستن از طرف. اما در این سال جمهوری خواهان و دموکرات ها که باید بررسی هوش آمده اند به ارزیابی های مختلف در مورد اینکه آیا روسیه امیدوار به نوسان انتخابات را به تهمت و یا اگر ولادیمیر پوتین رئیس جمهور است که به سادگی قصد فرسایش اعتماد به نفس در سیستم انتخاباتی.

تهدید ایران به انتخابات سخت تر است برای قضاوت. ارشد مقامات ایالات متحده گفت که قصد تلاش برای صدمه زدن به مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد مبارزه است. برخی بر این باورند که ایران از مرحله حمله به حمل و نقل نفت این سقوط به سعی کنید به علت اقتصادی بودن ، اما با اقتصاد جهانی در حال حاضر در آشفتگی ناشی از این بیماری همه گیر در ایران اتاق را به تلاش برای نفوذ در انتخابات از طریق این حملات ممکن است محدود تر.

چین جدید است به انتخابات ریاست جمهوری. در سال 2008 مقامات امنیتی هشدار داد که مبارزات از هر دو, باراک اوباما و جان مک کین که هکرهای چینی به حال نفوذ مبارزات انتخاباتی خود را به سیستم های کامپیوتری. اما جمع آوری اطلاعات به نظر می رسد و نه تلاش برای نفوذ در نتیجه در راه روسیه تلاش هشت سال بعد.

در این سال مقامات اطلاعاتی بر این باور نیست چین سعی خواهد کرد همان نوع از بی پروایی نشان دادن تکنیک های مسکو مشغول به کار هستند. در عوض مقامات امنیتی روز جمعه اعلام کرد: چین در حال پخش است یک بازی طولانی در تلاش برای پرورش سیاستمداران محلی که ممکن است در نهایت پیروزی در انتخابات به کنگره است.

میک Baccio سابق امنیت اطلاعات رسمی با پیت Buttigieg انتخاباتی گفت که با تعداد زیادی از رای غیابی و یک برنامه به طور بالقوه طولانی شمارش دوره دخالت خارجی می تواند به شدت در ماه نوامبر. به عنوان آرا در حال شمارش قدرت های خارجی می تواند به دنبال تضعیف اعتماد به نفس در انتخابات.

2020 انتخابات “است مانند هر فاجعه عاقبت فیلم را به یکی از نورد” گفت: Baccio در حال حاضر یک مشاور با امنیت سایبر شرکت Splunk. “این postelection دوره چیزی است که من بیشتر نگران است. پنجره ای از زمان که در آن ما نامشخص است که زمانی که آنها خواهد خود را رها جنون.”

شدت کار توسط چین و روسیه و ایران و دیگران فراهم می کند یک چالش عمده به مبارزات.

“هیچ چیز unhackable,” Baccio گفت. “شما بالا بردن نوار را به عنوان بهترین شما می توانید. شما خود را شناسایی جواهرات تاج داده و شما قفل آن را به بهترین شما می توانید.”

تا به حال چین متمرکز شده محلی و کنگره نژادها و کمتر علاقه مند در تاثیرگذاری بر انتخابات ریاست جمهوری, مبارزات, مقامات گفت. محلی تاثیر مبارزات کمتر احتمال دارد برای دریافت توجه ملی و بنابراین احتمال بیشتری برای موفقیت در انتخابات گفت:.

اما کسانی که موضعی مبارزات می تواند تاثیر ملی و یا ریاست جمهوری در سطح سیاست فعلی و سابق هوش مقامات گفت. “پکن را به رسمیت می شناسد تلاش خود را ممکن است تحت تاثیر انتخابات ریاست جمهوری” Evanina نوشت: در هشدار خود را جمعه.

پکن شده است انجام cybersurveillance ریاست جمهوری مبارزات و تلاش های سیاسی گفت: یک مقام اطلاعاتی و می تواند تصمیم گیری در هفته های آینده برای گسترش نفوذ خود در مبارزات انتخاباتی به تلاش برای نفوذ در انتخابات ریاست جمهوری سیاست بیشتر به طور مستقیم.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>