ایالات متحده هشدار می دهد آمریکایی ها در برابر تمام سفر در خارج از کشور

  • ASSOCIATED PRESS People visited an international terminal at John F. Kennedy airport, March 13, in New York. The Trump administration has upgraded its already dire warning to Americans against all international travel as the coronavirus outbreak spreads.

    آسوشیتد پرس

    مردم بازدید یک ترمینال بین المللی در, John F. Kennedy, فرودگاه, مارس 13 در نیویورک است. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به روز رسانی آن در حال حاضر وخیم هشدار به آمریکایی ها در برابر همه مسافرت های بین المللی به عنوان coronavirus شیوع گسترش می یابد.

واشنگتن >> مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به روز رسانی آن در حال حاضر وخیم هشدار به آمریکایی ها در برابر همه مسافرت های بین المللی به عنوان coronavirus شیوع گسترش می یابد.

وزارت امور خارجه امروز با صدور یک هشدار جدید اصرار آمریکایی ها به سفر خارج از کشور تحت هر شرایطی و برای بازگشت به صفحه اصلی اگر آنها در حال حاضر در خارج از کشور مگر اینکه آنها قصد دارند در خارج از کشور باقی می ماند.

“وزارت امور خارجه توصیه به شهروندان ایالات متحده برای جلوگیری از مسافرت های بین المللی با توجه به تاثیر جهانی COVID-19” آن گفت: در مشاوره. “در کشورهایی که خروج تجاری گزینه های در دسترس باقی می ماند شهروندان ایالات متحده که در ایالات متحده زندگی باید ترتیب برای بازگشت فوری به ایالات متحده مگر اینکه آنها آماده هستند به باقی می ماند در خارج از کشور برای مدت نامعلوم. شهروندان ایالات متحده زندگی می کنند که در خارج از کشور باید از تمام مسافرت های بین المللی.”

تا زمانی که ارتقا بخش مشاوره به شهروندان ایالات متحده را به “تجدید نظر” در تمام مسافرت های بین المللی تحت آنچه شناخته شده به عنوان “سطح سه” هشدار. جهانی “سطح چهار” هشدار بی سابقه ای بود که چنین هشدار به طور کلی این سایت متعلق به کشورهای خاص درگیر در جنگ بلایای طبیعی و یا جایی که آمریکایی ها در صورت خطرات خاص.

با این حال ارتقا به احتمال زیاد باید کمی عملی اثر به دلیل آن است که اجباری وجود دارد و در حال حاضر محدود گزینه های حمل و نقل برای مسافرت های بین المللی. تنها راه برای ممنوعیت آمریکایی ها از رفتن به خارج از کشور خواهد بود به باطل استفاده از گذرنامه آمریکایی سفر از جمله یک نوار است که در حال حاضر در محل تنها برای کره شمالی.

علاوه بر این تاثیر اصلی وزارت امور خارجه, سفر هشدار است که به علت شرکت های بیمه برای افزایش حق بیمه و یا انصراف از مسافرت سیاست ها به صورت گروهی و انفرادی تورهای بسیاری از آن شده بود اوراق حتی قبل از این هشدار مطرح شد به سطح سه در اوایل این هفته.

این گروه در حال حاضر توصیه آمریکایی ها که در ایالات متحده بسیاری از سفارتخانه ها و کنسولگری های خارج از کشور هستند عامل با کاهش کارکنان و ساعت با توجه به COVID-19 شیوع و خدمات برای آمریکایی ها نیاز به کمک های محدود هستند.

اینجا را کلیک کنید برای دیدن ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de