ایالات متحده ویروس تلفات بازدید 11; فدرال بررسی خانه سالمندان

سیاتل >> مقامات فدرال اعلام کرد تحقیقات از Seattle-منطقه خانه سالمندان در مرکز شیوع کروناویروس جدید به عنوان ایالات متحده کشته شدگان صعود به 11 از جمله اول مرگ و میر در خارج از واشنگتن است.

مقامات در کالیفرنیا Placer County, نزدیکی ساکرامنتو گفت: روز شنبه یک فرد مسن که تست مثبت پس از بازگشت از San Francisco-به-مکزیک کروز فوت کرده است. قربانی تا به حال مشکلات اساسی, مقامات گفت. کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom اواخر روز چهارشنبه اعلام کرد یک ایالت اضطراری با توجه به کوروناویروس. واشنگتن و فلوریدا در حال حاضر اعلام شرایط اضطراری و هاوایی نیز به آنها پیوست چهارشنبه.

واشنگتن همچنین اعلام کرد یکی دیگر از مرگ و آوردن آن در مجموع به 10. بسیاری از کسانی که کشته شدند و ساکنان از زندگی مرکز مراقبت از یک خانه سالمندان در Kirkland, حومه شرق سیاتل. حداقل 39 نفر گزارش شده در منطقه سیاتل که در آن محققان می گویند این ویروس ممکن است در گردش غیر قابل تشخیص برای هفته ها. معاون رئیس جمهور مایک پنس بود و انتظار می رود برای دیدار با واشنگتن و رژیم صهیونیستی. جی Inslee نزدیکی المپیا امروز.

Seema Verma رئیس فدرال مراکز مدیکر و مدیکید خدمات گفت: این سازمان از اعزام بازرسان به مراقبت از زندگی همراه با کارشناسان از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری به کشف کردن آنچه اتفاق افتاده است و تعیین اینکه آیا خانه سالمندان به دنبال دستورالعمل برای جلوگیری از عفونت.

در ماه آوریل گذشته دولت جریمه زندگی مراقبت $67,000 بیش از عفونت-کنترل کمبود زیر دو آنفولانزا شیوع بیماری که مبتلا 17 بیماران و کارکنان. اعلام نشده پیگیری بازرسی در ماه ژوئن مشخص شد که زندگی مراقبت به حال اصلاح مشکلات Verma گفت.

در همین حال مقامات دولتی در واشنگتن تحت فشار را بیشتر مراحل تهاجمی در برابر شیوع بیماری از جمله بسته شدن مدارس و لغو مراسم بزرگ. در حالی که دولت و سیاتل اعلام شرایط اضطراری به رهبران قدرت های گسترده ای را به حالت تعلیق فعالیت آنها صادر نشده هر دستور به انجام این کار.

“ما باید تشویق افرادی که مسئول اجتماعات بزرگ به در نظر گرفتن این که آیا آن واقعا حس می کند به انجام آن در حال حاضر” رژیم صهیونیستی. جی Inslee گفت. “در حال حاضر ما در حال به تعویق انداختن قضاوت و … از این سازمان است.”

در حالی که برخی از مدارس فردی و کسب و کار را تعطیل فرماندار گفت: در مقیاس بزرگ از تعطیلی مدرسه نشده اند دستور داد به دلیل “وجود دارد بسیاری از انشعابات برای خانواده ها و کسب و کار” ویژه کارکنان مراقبت های بهداشتی که ممکن است قادر به رفتن به محل کار به دلیل مراقبت از کودک مسئولیت.

محلی و مقامات بهداشتی دولت باید توصیه نمی شود school closings مگر اینکه مدارس باید تا به حال یک مورد تایید شده از این بیماری است.

“مدرسه تعطیل شده اند بخشی از این بیماری همه گیر واکنش کیت برای یک مدت زمان طولانی” گفت: دکتر جف Duchin بهداشت افسر سیاتل و پادشاه شهرستان. “ما لازم نیست که شواهد قوی در مورد چقدر مهم مدرسه تعطیلی هستند.”

جنیفر Hayles, 41, Kirkland گفت: او وحشت زده شد که Inslee و مقامات بهداشت نیست, لغو هفته آینده شهر زمرد طنز Con. چهار روز فوتبال و پاپ-فرهنگ رویداد تساوی نزدیک به 100000 نفر در هر سال و برخی از شرکت کنندگان از جمله دی سی کمیک و Penguin Random House کشیده بیش از این ویروس است.

Hayles گفت: او صرف صدها هزار دلار در بلیط و سایر موارد مربوط به این رویداد خواهد شد اما باید به جست و خیز آن را به خاطر او به خطر بیافتد سیستم ایمنی بدن است.

“بسیاری از افرادی که در حال صحبت کردن در مورد هزینه های اقتصادی از مردم مجبور به خروج از Comic Con اما اگر ما یک انفجار از موارد از coronavirus اقتصادی هزینه در حال رفتن به بسیار بالاتر” Hayles گفت.

Comic Con را سازمان Reedpop اعلام کرد روز شنبه که آن را یک استثنا به آن بدون بازپرداخت سیاست برای کسانی که می خواهند پول خود را به عقب, اما گفت که آن متعهد باقی مانده به برگزاری این رویداد مگر اینکه محلی و ایالتی یا فدرال مقامات خود را تغییر دهید ارشاد.

لاکشمی Unni گفت که او نگه داشتن او پسر یک هشتم کلاس در ردموند مدرسه در سیاتل شرقی حومه, خانه, در روز چهارشنبه و که او تا به حال خواست هیئت مدیره مدرسه و اصلی را ببندید.

“روز گذشته حداقل سه تا از بچه ها بودند سرفه” Unni گفت. “ما نمی دانیم که اگر آنها بیمار با این ویروس اما اگر آنها را تبدیل به بیمار, شانس, پخش كردن, بسیار, بسیار بالا است.”

برخی از مدارس کسب و کار و دیگر کارفرمایان در انتظار نیست.

سیاتل و پادشاه شهرستان مقامات بهداشت عمومی خواست کسب و کار اجازه می دهد تا کارکنان به کار از راه دور در صورت امکان و شهرستان گفت: آن اجازه می دهد از راه دور برای برخی از کارگران خود را به صورت سه بعدی هفته.

این فرد هاچینسون مرکز تحقیقات سرطان در سیاتل اعلام کرد آن است که لغو رویدادهای پیچیده و نیاز غیر ضروری کارکنان به کار از راه دور حداقل تا آخر این ماه به کاهش احتمال عفونت در میان بیماران با سیستم ایمنی ضعیف.

مسئولان مدرسه در رنتون در جنوب سیاتل اعلام کرد که Hazen دبیرستان را برای بقیه هفته پس از یک دانش آموز آزمایش مثبت برای coronavirus. دادخواست آنلاین مقامات نزدیک به مدارس دیگر در سیاتل سمت شرق.

این F5 شرکت فن آوری خود را بسته 44-داستان برج در مرکز شهر سیاتل پس از یادگیری یک کارمند بوده و در تماس با کسی که تست مثبت برای ویروس. سرگرمی در هوای آزاد, غول پیکر اری خود را تعطیل سیاتل-منطقه عملیات به مدت دو روز به عنوان یک احتیاط.

مقامات بهداشت در کارولینای شمالی گزارش داد که یک فرد از شهرستان ویک آزمایش مثبت برای این بیماری پس از بازدید از خانه سالمندان است. بیمار پرواز از سیاتل منطقه به رالی-دورهام فرودگاه نگرانی دیگر مسافران بودند در معرض ویروس.

“درک من این است که ما باید آشکار. در حال حاضر این ترفند این است برای پیدا کردن آنها گفت:” رابرت Redfield از CDC.

زندگی مراقبت مرکز گفت: در خود وب سایت آن است که غربالگری کارکنان برای علائم قبل از شروع کار و به عنوان آنها را ترک. خانه سالمندان است منع بازديد از ساکنان اعضای خانواده.

مدت کوتاهی قبل از کالیفرنیا مرگ اعلام شد, شاهزاده خانم کروز دریایی با خطوط اطلاع مسافران خود را همانند شاهزاده کشتی است که مقامات بهداشتی فدرال در حال بررسی امکان “خوشه کوچک” از coronavirus موارد متصل به کشتی اواسط فوریه سفر. آن زمان خواسته مسافران را به ماندن در کابین خود تا زمانی که آنها پاک توسط کارکنان بهداشتی و گفت: کسانی که در سفر قبلی باید با دکتر خود را اگر آنها دچار تب یا علائم دیگر.

این شرکت در بیانیه ای گفت که هیچ مورد تأیید در هیئت مدیره و که “کمتر از 100 مهمانان و خدمه” شناسایی شده اند و برای تست.

بزرگ شاهزاده خانم است که در دریا در سواحل کالیفرنیا و بازگشت زود هنگام به سان فرانسیسکو که در آن CDC و مقامات شرکت دیدار خواهد کرد برای تعیین دوره از عمل, خط کروز گفت. کالیفرنیا برنامه ریزی برای پرواز COVID-19 تست کیت به کشتی که نمی شود مجاز به حوض تا نتایج آزمون تکمیل رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom گفت.

در لس آنجلس, قرارداد, پزشکی, کارگر بود که در انجام نمایش در این شهر اصلی فرودگاه آزمایش مثبت برای ویروس. فرد عینک تجهیزات حفاظتی در حالی که در این کار پس از آن بود که معلوم نیست چگونه کارگر قراردادی این ویروس امنیت میهن, مقامات گفت.

در نیویورک, مقامات بهداشتی قرار داده و صدها نفر از ساکنان خود قرنطینه پس از اعضای دو خانواده در شهر نیویورک و حومه جدید راشل تشخیص داده شد با این ویروس. رژیم صهیونیستی. اندرو کومو گفت: این بیماری به نظر می رسد به گسترش از یک وکیل به همسرش دو فرزند همسایه و دو نفر دیگر.

این نتایج جدید به ارمغان آورد و تعداد موارد تایید شده در کشور به 11.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de