ایالات متحده را از 6400 نیروهای نظامی از آلمان حرکت 5,600 بیشتر

واشنگتن >> دستور رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تقاضا برای کشیدن نیروهای نظامی از آلمان به ایالات متحده را در مورد 6400 نیروهای اصلی و تغییر مورد 5,600 به کشورهای دیگر در اروپا و آمریکا در دفاع از رهبران گفت: امروز جزئیات پنتاگون طرح که با هزینه میلیاردها دلار و سال برای تکمیل.

تصمیم برآورده مغلوب ساختن پیشی جستن را اعلام کرد تمایل به خروج نیروهای نظامی از آلمان تا حد زیادی به دلیل عدم صرف به اندازه کافی در دفاع. تعدادی از نیروهای خود را به ایتالیا و عمده حرکت خواهد شیفت ایالات متحده اروپایی ستاد فرماندهی و فرماندهی عملیات ویژه اروپا از اشتوتگارت, آلمان به بلژیک.

آینده این طرح نامشخص است در بهترین حالت پس از آن متکی به حمایت و کمک های مالی از کنگره و تعدادی از اعضای ابراز مخالفت. و آن را ممکن است برای زنده ماندن در همه اگر تهمت نیست دوباره انتخاب شود.

قانونگذاران را محکوم کرده اند کاهش نیروهای نظامی به عنوان یک هدیه به روسیه سوخت مغلوب ساختن پیشی جستن به رغم در آلمان است. اما وزیر دفاع علامت Esper در دفاع از این طرح روز شنبه گفت که در حالی که این تصمیم را “شتاب” با مغلوب ساختن پیشی جستن سفارشات حرکت می کند همچنین ترویج بزرگتر اهداف استراتژیک برای جلوگیری از روسیه اطمینان متحدان اروپایی و انتقال نیروهای بیشتر به شرق به دریای سیاه و بالتیک مناطق.

“ما در حال حرکت نیروهای خارج از مرکزی اروپا و آلمان که در آن آنها بوده است پس از جنگ سرد” Esper گفت:, و اضافه کرد که آن را تغییر نیروهای آمریکایی در شرق نزدیک به روسیه “که در آن ما جدیدترین متحدان هستند.”

مغلوب ساختن پیشی جستن اما ثابت خود را بسیار باریک دلیل امروز گفتن در جمع خبرنگاران گفت: “ما در حال کاهش نیروی چرا که آنها نمی پرداخت صورتحساب خود را. این بسیار ساده است. آنها متخلف.” او اضافه کرد که او ممکن است تجدید نظر تصمیم به کشیدن نیروهای نظامی از آلمان “اگر آنها شروع به پرداخت صورتحساب خود را.”

مغلوب ساختن پیشی جستن بارها متهم به آلمان از عدم پرداخت صورتحساب است که در یک اظهار غلط از موضوع است. ناتو و سازمان ملل را متعهد به اختصاص 2 درصد از تولید ناخالص داخلی به هزینه های دفاعی سال 2024 و آلمان است که هنوز هم از این هدف و در حدود 1.4 درصد.

Esper گفت: ارتش هزینه خواهد شد در “تک رقمی” میلیاردها دلار اگر چه آوردن نیروهای خانه می تواند درو آینده استقرار پس انداز. برخی از واحدهای کوچکتر می تواند حرکت در ماه, و طرح برگ مورد 24,000 نیروهای نظامی در آلمان است.

بیست و دو جمهوری خواهان در کمیته نیروهای مسلح مجلس با ارسال نامه ای به ناروا گفت: کاهش تعهد ایالات متحده به اروپا دفاع خواهد تشویق روسی تجاوز. و از سوی دیگر ، میت رامنی جمهوریخواه یوتا امروز به نام طرح “قبر خطا” گفت: این یک سیلی در آلمان صورت که آسیب پایدار به منافع آمریکا.

دبیر کل ناتو ینس استولتنبرگ, در ضمن, استقبال آمریکا حرکت می کند و گفت: واشنگتن شده است مشاوره متحدان در این موضوع شده است. مغلوب ساختن پیشی جستن را اعلام خروج در ماه ژوئن blindsided قرار داد.

آلمان وزارت دفاع حاضر به اظهار نظر در مورد این حرکت گفت: این طرح نیاز به بحث داخلی ، آنگلا مرکل صدراعظم دفاع آلمان هزینه های دفاعی و گفت که آن افزایش یافته است و این کشور ادامه خواهد داد به کار نسبت به 2% معیار.

تحت برنامه نیروی هوایی را 52nd مهندسی عمران اسکادران می تواند برای اولین بار به حرکت در رفتن از آلمان به ایتالیا گفت: ژنرال Tod Wolters سر تو..S. اروپایی فرمان. یک نیروی هوایی F-16 اسکادران و دیگر واحدهای کوچک نیز میله میله برای رفتن به ایتالیا

پس از اعلام یک نماینده مجلس با مخالفت حزب چپ است که ریشه های آن در شرق سابق حزب کمونیست آلمان و به مدت طولانی در خواست خروج نیروهای آمریکایی گفت: طرح “دور از کافی است.”

“جنگ در حال برپا سراسر جهان از طریق پایگاه های آمریکا در آلمان از جمله حملات هواپیماهای بدون سرنشین است که نقض قوانین بین المللی” گفت: Tobias Pflueger معاون رهبر حزب چپ.

پنتاگون اعلام کرد که نزدیک به برنامه ریزی برای افزایش متحده حضور نظامی در لهستان یک شیفت طولانی مورد نظر توسط ورشو و لهستان رئیس جمهور آندره Duda.

مقامات گفتند که نیروهای حرکت نیاز به ساخت و ساز در پایگاه های خود در ایالات متحده به طور خاص به جای ارتش 2nd سواره نظام است که در Vilseck آلمان خواهد شد و در حال حاضر به خانه هنوز نامشخص محل.

آلمان یک hub برای ایالات متحده عملیات در خاورمیانه و آفریقا است. تصمیم به نگه داشتن نزدیک به نیمی از نیروهای خود را در اروپا روشن است حرکت توسط پنتاگون برای ارام کردن متحدان با اجتناب از خروج کامل 12,000 نیروهای خارج از منطقه است. و با گسترش نیروهای خود را به شرق آن را می فرستد یک پیام به روسیه که آمریکا نه کاهش تعهد خود را به این منطقه باقی می ماند و آماده برای محافظت از شرق اروپا از مسکو پرخاشگری است.

سناتور. جیم Inhofe جمهوریخواه و رئیس کمیته نیروهای مسلح سنا ابراز حمایت از این طرح نیز در حالی که تصدیق آن را “ماه برای برنامه ریزی و سال به اجرا است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد در ماه گذشته که او می خواست برای کاهش تعداد فعال وظیفه نیروهای ایالات متحده در آلمان از حدود 36,000 به کمتر از 25,000. انتقال نیروها به خارج از کشور تا به حال مدت طولانی است که شایعه است و در خط با پنتاگون در تلاش برای قرار دادن سربازان بیشتر در اقیانوس هند و آرام.

اما مغلوب ساختن پیشی جستن به این حرکت به خشم خود را بیش از ناتو صرف موضوع نام تجاری آلمان “متخلف” برای عدم دیدار با ناتو هدف و تصریح می کند که آلمانی ها به مدت طولانی shortchanged آمریکا در تجارت و دفاع.

در یک باغ گل رز رویداد ماه گذشته با Duda تهمت گفت: برخی از نیروهای نظامی از آلمان به لهستان. روز چهارشنبه مقامات پیشنهاد کرد که لهستان ممکن است برخی از اضافی نیروهای چرخشی که در داخل و خارج از اروپا است.

تحت توافق نامه اعلام کرد در سال گذشته در ایالات متحده گفت: ارسال حدود 1000 نیروهای بیشتر به لهستان و پیشرفت در حال ساخته شده به آماده شدن برای آن حرکت می کند.

به طور کلی ایالات متحده در مورد 47,000 سربازان و پرسنل غیر نظامی در آلمان است. بسیاری از 36,000 در وظیفه فعال هستند در یک تعداد انگشت شماری از بزرگتر ارتش و نیروی هوایی از جمله پایگاه های Ramstein پایگاه هوایی در منطقه hub. نیز وجود دارد 2,600 گارد ملی و نیروهای ذخیره و تقریبا 12000 غیر نظامیان وجود دارد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>