ایالات متحده را متهم چین از تلاش برای هک واکسن داده ها به عنوان coronavirus تغییرمسیر حملات سایبری

واشنگتن >> اف بی آی و وزارت امنیت داخلی در حال آماده سازی برای صدور یک هشدار است که چین ماهر ترین هکرها و جاسوسان در حال کار به سرقت آمریکایی تحقیقات در سقوط تلاش برای توسعه واکسن و درمان coronavirus. این تلاش ها بخشی از افزایش cybertheft و حملات کشورها به دنبال استفاده در این بیماری همه گیر.

هشدار به مقامات اسرائیلی متهم کردن ایران از نصب و تلاش در اواخر ماه آوریل به فلج منابع آب به عنوان اسرائیلی محدود به خانه های خود را هر چند دولت ارائه کرده است هیچ مدرکی برای خود ادعا می کنند. بیش از یک دوجین کشور مستقر نظامی و اطلاعاتی هکرها به اینسو انسو جمع کردن هر آنچه که آنها می توانند در مورد کشورهای دیگر ویروس پاسخ. حتی متحدان آمریکا مانند کره جنوبی و سازمان ملل که به طور معمول ایستادگی کردن برای توانایی های سایبری خود مانند ویتنام را به طور ناگهانی مسیر خود را دولت اجرا هکرها به تمرکز بر روی ویروس-اطلاعات مرتبط را با توجه به شرکت های خصوصی امنیتی.

یک پیش نویس از آینده عمومی هشدار داد که مقامات می گویند به احتمال زیاد صادر شده در روزهای آینده می گوید: چین به دنبال “ارزش مالکیت معنوی و سلامت عمومی داده ها از طریق نامشروع به معنی مربوط به واکسن و درمان و تست شده است.” آن را با تمرکز بر cybertheft و عمل “غیر متعارف بازیگران” یک تعبیری برای محققان و دانشجویان مغلوب ساختن پیشی جستن دولت می گوید در حال فعال می شود به سرقت اطلاعات از درون دانشگاهی و آزمایشگاه های خصوصی.

تصمیم به موضوع خاص و اتهام علیه دولت چین-اجرای نرم تیم فعلی و سابق دولتی است که بخشی از گسترده تر بازدارنده استراتژی است که همچنین شامل ایالات متحده Cyber Command و آژانس امنیت ملی. تحت مراجع قانونی است که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صادر شده نزدیک به دو سال پیش آنها باید این قدرت را با مته سوراخ عمیقا به چینی و شبکه های دیگر به کوه متناسب ضد حمله. این می تواند شبیه به تلاش های خود را 18 ماه پیش به اعتصاب در هوش گروه به دنبال دخالت در سال 2018 انتخابات میان دوره ای و برای قرار دادن بدافزار در روسیه شبکه برق به عنوان یک هشدار به مسکو خود را برای حمله به ایالات متحده آب و برق.

اما معلوم نیست دقیقا همان چیزی است که ایالات متحده انجام داده است و اگر چیزی برای ارسال یک شوت مشابه در سراسر تعظیم به چینی, نرم, گروه, از جمله کسانی که نزدیک ترین به چین را استراتژیک جدید پشتیبانی نیروی معادل آن از Cyber Command وزارت امور خارجه امنیت و دیگر اطلاعات واحدهای.

آینده هشدار نیز آخرین تکرار یک سری از تلاشهای مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به سرزنش چین برای اینکه منبع این بیماری همه گیر و بهره برداری از پیامدهای آن.

وزیر امور خارجه مایک Pompeo ادعا کرد در این ماه بود که “شواهد زیادی” که این ویروس در آمده بود از یک چینی, آزمایشگاه قبل از حمایت کردن به آن می گویند آمده بود از “مجاورت” از آزمایشگاه در ووهان. آمریکا و سازمان های اطلاعاتی می گویند که آنها رسیده اند هیچ نتیجه گیری در این موضوع را شواهد به یک ارتباط بین شیوع ریشه در یک بازار در ووهان و چین غیر قانونی و قاچاق حیات وحش.

وزارت امور خارجه روز جمعه در توصیف یک چینی توییتر کمپین به فشار کاذب روایات و تبلیغات در مورد ویروس. توییتر مدیران را تحت فشار قرار دادند در این سازمان اشاره کرد که برخی از حساب های توییتر است که وزارت امور خارجه اشاره شد در واقع انتقادی از دولت روایات.

اما از آن است که جستجو برای واکسن است که تمرکز ویژه مقامات فدرال می گویند.

کارشناسان امنیتی می گویند که در حالی که وجود دارد این است که موجی از حملات توسط هکرهای چینی به دنبال یک لبه در مسابقه برای COVID-19 واکسن و یا حتی درمان موثر چین به سختی و به تنهایی در به دنبال بهره برداری از ویروس.

ایران هکرها نیز به داخل Gilead Sciences ساز remdesivir درمانی و دارو تایید شده 10 ماه پیش توسط سازمان غذا و دارو برای آزمایش های بالینی. مقامات دولتی و جلعاد حاضر به می گویند اگر هر عنصر از این حمله بود که برای اولین بار گزارش شد موفق.

امنیت اسرائیل مشاوران هفته گذشته برای طبقه بندی جلسه در یک حمله سایبری در آوریل 24 و 25 که مقامات خواستار شد تلاش برای قطع منابع آب به مناطق روستایی کشور است. اسرائیل, اخبار رسانه های به طور گسترده ای مقصر حمله به ایران هر چند آنها ارائه هیچ مدرکی ، تلاش شناسایی شد نسبتا به سرعت و به هیچ خسارت, مقامات گفت.

با عجله به نسبت به حمله به ایران می تواند معیوب. زمانی که عربستان سعودی کارخانه پتروشیمی بود و به طور مشابه مورد حمله در سال 2017, ایران فرض به عنوان منبع این تلاش به علت یک حادثه صنعتی. معلوم شد به طور هماهنگ از یک موسسه علمی.

Coronavirus ایجاد کرده کل کلاس جدید از اهداف. در هفته های اخیر ویتنامی هکرها به کارگردانی مبارزات خود را علیه دولت چین مقامات در حال اجرا نقطه بر روی ویروس به گفته کارشناسان امنیت سایبر.

کره جنوبی هکرها را هدف گرفته در سازمان جهانی بهداشت و مقامات در کره شمالی و ژاپن و ایالات متحده این حملات به نظر می رسد تلاش برای سازش ایمیل حساب به احتمال زیاد به عنوان بخشی از یک تلاش گسترده برای جمع آوری اطلاعات در ویروس مهار و درمان با توجه به دو کارشناسان امنیتی برای شرکت های خصوصی که گفت: آنها مجاز به صحبت های عمومی. اگر این حرکت نشان می دهد که حتی متحدان مشکوک رسمی حسابداری دولتی از موارد و مرگ و میر در سراسر جهان است.

در مصاحبه با یک دوجین فعلی و سابق مقامات دولتی و کارشناسان امنیت سایبر در طی ماه گذشته بسیاری از توصیف یک “رایگان برای همه” گسترش یافته است که حتی به کشورهای با تنها ابتدایی سایبر توانایی.

“این است که جهانی همه گیر اما متاسفانه در کشور هستند نه درمان آن را به عنوان یک مشکل جهانی گفت:” جاستین Fier سابق امنیت ملی تحلیلگر اطلاعاتی که در حال حاضر مدیر cyberintelligence در Darktrace یک شرکت امنیت سایبر. “هر کس در حال انجام گسترده جمع آوری اطلاعات در تحقیقات دارویی, PPE, سفارشات, پاسخ — به ببینید که چه کسی در حال پیشرفت است.”

فرکانس حملات سایبری و طیف اهداف “فصل کردن نمودار” Fier گفت.

حتی قبل از این بیماری همه گیر در ایالات متحده در حال تبدیل شدن به مراتب تهاجمی تر در پیگیری موارد که درگیر مشکوک چینی تلاش به سرقت مالکیت معنوی مربوط به تحقیقات بیولوژیکی. وزارت دادگستری اعلام کرد در ماه ژانویه که به آن متهم شده Charles M. Lieber رئیس دانشگاه هاروارد دانشکده شیمی و زیست شناسی شیمی با اظهارات نادرست مربوط به مشارکت خود در چین هزار استعدادهای برنامه به استخدام علمی استعدادهای درخشان برای کشور است.

اما دانشگاه هاروارد نیز مشترک برنامه مطالعه جریان با یک موسسه coronavirus درمان و واکسن. و محققان گفته اند که همکاری های بین المللی حیاتی خواهد بود اگر امید وجود دارد برای یک واکسن جهانی قرار دادن انتظار ملی مسابقات برای اولین بار در تنش با نیاز به یک تلاش تعاونی.

در گوگل, محققان امنیتی از شناسایی بیش از یک دوجین ملت-دولت گروه های هک با استفاده از ویروس های مربوط به ایمیل های خود را برای شکستن به شبکه های شرکت های بزرگ از جمله برخی از ارسال به دولت ایالات متحده کارکنان. گوگل نمی شناخت خاص کشورهای درگیر اما طی هشت هفته چند ملت متحده — برخی از آشنا مثل ایران و چین و دیگران نه چندان آشنا مانند ویتنام و کره جنوبی — استفاده از نرمتر امنیتی که میلیون ها نفر از کارگران به طور ناگهانی مجبور به کار از خانه.

“طبیعت از آسیب پذیری ها و حملات عوض شده خیلی اساسا با پناهگاه در محل” گفت: Casey الیس بنیانگذار Bugcrowd یک شرکت امنیتی است. در برخی موارد الیس گفت: هکرها فقط “لگد زدن نوزاد” نرم بیمارستان که در حال حاضر نامعقول و به سادگی فاقد منابع به اولویت بندی سایبر.

در موارد دیگر آنها هدف قرار دادن ابزار است که کارگران با استفاده از راه دور دسترسی به شبکه های داخلی و رمزگذاری شبکه های خصوصی مجازی یا Vpn ها است که اجازه می دهد کارکنان به تونل به شبکه های شرکت های بزرگ برای به دست آوردن دسترسی به اطلاعات اختصاصی.

“دولت است که در غیر این صورت ممکن بود تمایلی به هدف بین المللی سازمان های بهداشت عمومی بیمارستان ها و سازمان های تجاری در حال عبور از این خط به دلیل وجود چنین تشنگی برای دانش و اطلاعات” گفت: جان Hultquist مدیر اطلاعات و تجزیه و تحلیل در FireEye یک شرکت امنیت سایبر.

حتی نیجریه cybercriminals به در حال شدن در بازی: آنها به تازگی آغاز شده با هدف قرار دادن کسب و کار با کروناویروس با مضمون ایمیل حملات به تلاش برای متقاعد کردن اهداف به آنها پول سیم و یا به سرقت اطلاعات شخصی است که می تواند واکشی پول در وب است.

“این پیچیده نیست اما باهوش مهندسی اجتماعی است که آنها را از طریق” گفت: جن میلر-Osborn معاون تهدید هوش در پالو آلتو شبکه یک شرکت امنیت سایبر. چرا که نیجریه هکرها کمتر ماهر آنها فاقد “opsec” یا عملیاتی امنیتی برای پوشش دادن آهنگ خود را.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de