سهام ایالات متحده افزایش 7 درصد در علائم ویروس جدید مرگ و میر می تواند کاهش

نیویورک>> در سراسر جهان تجمع به دست آورد بخار در وال استریت امروز جلو راندن عمده شاخص تا بیش از 7 درصد به عنوان معامله گران تشویق برق امید که کوشندگی از شیوع کروناویروس می تواند کاهش در برخی از سخت ترین-آمار مناطق.

نیویورک فرماندار گفت: میزان افزایش مرگ و میر می تواند نزدیک شدن به فلات اما او هشدار داد این بود که خیلی زود به می گویند که بدترین گذشته بود. اروپا و بازارهای آسیایی نیز افزایش یافت.

بازده اوراق قرضه افزایش یافت که سرمایه گذاران شد تا حدودی کمتر بدبینانه در مورد چشم انداز برای اقتصاد است. قیمت نفت کاهش یافت و پس از یک جلسه بین تولید کنندگان در مورد کاهش به تعویق افتاد.

قبلی پوشش

سهام در سراسر جهان شروع به پریدن کرد و امروز پس از برخی از مناطق سخت ترین ضربه از coronavirus ارائه جرقه امید که بدترین شیوع این بیماری ممکن است در افق.

دستاوردهای شتاب در طول روز و سهام ایالات متحده شد تا حدود 5.5 درصد در معاملات بعد از ظهر. بازارهای اروپا و آسیا نیز افزایش یافت و تقریبا به همان اندازه است. در نشانه دیگری است که سرمایه گذاران احساس بیشتر خوش بینانه در مورد اقتصاد مسیر آنها را به فروش اوراق قرضه و عملکرد 10 ساله خزانه داری افزایش نسبت به آن به دست آورید در چهار روز.

جدید کروناویروس عفونت و مرگ و میر در حال نشان دادن نشانه هایی از کاهش در ایتالیا و اسپانیا. مرکز ایالات متحده شیوع نیویورک نیز گزارش داد که این تعداد روزانه مرگ و میر شده است به طور موثر تخت برای دو روز. که به اندازه کافی برای راه اندازی سهام بالاتر حتی اگر ایالات متحده است که هنوز هم نیروبخش برای افزایش آینده مرگ و میر به علت COVID-19 و رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو گفت: باید محدودیت اقامت در محل به سرعت گسترش آن.

“ما در حال اجرا در خام خوشبینی شاید این بهترین راه برای آن قرار داده است” گفت: شیدا فردریک معاون رئیس جمهور از تجارت و مشتقات در شواب مرکز تحقیقات مالی.

سرمایه گذاران نگران در انتظار روشنایی ضعیف تابیدن از امید که میزان عفونت های جدید ممکن است ضربه اوج خود می دهد که برخی از وضوح در مورد چه مدت آینده رکود اقتصادی و چقدر عمیق آن خواهد بود. بدون که بازارها شده اند و حدس زدن در مورد چه مدت کسب و کار باقی خواهد ماند تعطیل شرکت اخراج کارگران و پرواز باقی می ماند لغو شد با توجه به اقدامات به منظور کاهش سرعت شیوع.

“ویروس نیست همه چیز این تنها چیز و هیچ چیز دیگری واقعا مهم” به بازار فردریک گفت: به خصوص در یک هفته است که نسبتا نور گزارش های اقتصادی.

S&P 500 بود تا 5.6% به عنوان 2:55 بعد از ظهر به وقت شرق. کمتر از 20 سهام S&P 500 شد پایین. این شاخص در سرعت به بیش از بازیابی تمام ضرر و زیان خود را از هفته قبل از زمانی که دولت گزارش تعداد رکورد اخراج گسترده اقتصاد است.

میانگین صنعتی داو جونز رز 1,215 امتیاز یا 5.8% به 22,267 و نزدک بود تا 5.6%.

آخرین دستاوردهای نیست به احتمال زیاد به اندازه ماندن در قدرت داده چقدر عدم اطمینان در مورد باقی مانده است که این بیماری همه گیر فروکش خواهد کرد به طور قابل توجهی و چقدر آسیب را وارد شده به اقتصاد گفت: Nela Richardson, سرمایه گذاری استراتژیست در ادوارد جونز.

“این غیر معمول نیست اگر شما نگاه از لحاظ تاریخی در بازارهای خرس به تظاهرات” ریچاردسون گفت. “من نمی خواهد به چشم انداز مثبت بیش از دو هفته گذشته به عنوان نشانه ای از یک bottoming یا نشانه ای از حرکت صعودی بازیابی از اینجا. هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از عدم قطعیت برای دریافت از طریق حتی به عنوان ما امیدوارم با نزدیک شدن به اوج در شرایط جدید کروناویروس موارد است.”

S&P 500 است که هنوز هم بیش از 22 درصد از آن رکورد در ماه فوریه اما ضرر و زیان شده اند پس از کاهش واشنگتن وعده داده شده مقادیر عظیم کمک به سرپا نگه داشتن اقتصاد است.

“از آنجایی که این یک بحران بهداشت عمومی, پاسخ, شده, شدید,” مورگان استنلی استراتژیست نوشت: در گزارش. “وجود دارد به معنای واقعی کلمه هیچ فرمانداران در مقدار پولی یا محرک های مالی استفاده می شود که در این مبارزه است.”

در ژاپن نخست وزیر روز دوشنبه گفت که او در حال آماده شدن برای اعلام 108 تریلیون ین ($1 تریلیون دلار) بسته به تقویت جهان سوم بزرگترین اقتصاد است. آن خواهد بود ژاپن بزرگترین-همیشه بسته برای اقتصاد و تقریبا دو برابر به عنوان انتظار می رود.

اقتصاد ژاپن در حال حاضر کاهش اواخر سال گذشته قبل از وقوع مجبور اقتصاد جهانی به یک محافظ کما القا شده توسط مقامات بهداشتی.

اعلام خبر دادند ژاپن شاخص نیکی 225 در ژاپن شاخص به افزایش 4.2%. در جای دیگر در آسیا و جنوب Kora را Kospi شروع به پریدن کرد 3.9% و هانگ سنگ در هنگ کنگ افزایش یافت 2.2%.

در اروپا و آلمان را داخ رز 5.8 درصد و شاخص CAC 40 در فرانسه شروع به پریدن کرد 4.6%. FTSE 100 لندن افزایش یافت 3.1%.

عملکرد در 10 سال عملکرد خزانه داری افزایش یافت به 0.67% از 0.58% اواخر جمعه. بازده تمایل به افزایش زمانی که سرمایه گذاران در حال بالا بردن انتظارات خود را برای رشد اقتصادی و تورم است.

نفت خام کاهش یافت و به برخی از آن سود از قبل از هفته زمانی که انتظارات افزایش یافت که عربستان سعودی و روسیه ممکن است کاهش در برخی از تولید خود را.

تقاضا برای نفت کاهش یافت با توجه به ضعف اقتصادی و هر گونه تقلیل در تولید کمک خواهد کرد سرپا نگه داشتن قیمت آن است. یک جلسه بین اوپک و روسیه و دیگر تولیدکنندگان در ابتدا برنامه ریزی شده برای روز شنبه, گرچه, بود گزارش را به عقب رانده تا پنج شنبه.

معیار خام ایالات متحده کاهش یافت $2.26 یا 8 درصد به حل و فصل به عنوان $26.08 در هر بشکه پس از افزایش نزدیک به 7 دلار در هفته گذشته. آن را در آغاز سال بالاتر از 60 دلار در هر بشکه رسید. قیمت نفت خام برنت بین المللی استاندارد از دست داد $1.06 یا 3.1% به $33.05 در هر بشکه رسید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>