سهام ایالات متحده تجمع امید برای واکسن و بهبود اقتصادی

بازار سهام منعکس بازگشت از آن بدترین هفته در حدود دو ماه امروز به عنوان خوش بینی در مورد بالقوه واکسن برای coronavirus و امید برای بهبود اقتصادی ایالات متحده در نیمه دوم سال قرار داده و سرمایه گذاران در خرید و خوی.

S&P 500 صعود 3.2% بهترین خود را بعد از اوایل ماه آوریل است. دستاوردهای پاک شده و همه از ضرر و زیان خود را از هفته گذشته که شاخص نوشته شده در بدترین حالت آن نشان از اواخر ماه مارس و سوم خود را هفتگی از دست دادن چهار. بازده اوراق قرضه افزایش یافت گسترده در نشانه دیگری است که سرمایه گذاران در حال تبدیل شدن بیشتر خوش بینانه است.

سهام در حال حاضر رهبری برای بالاتر باز در وال استریت هنگامی که یک شرکت دارویی اعلام نتایج دلگرم کننده در خیلی زود آزمایش تجربی coronavirus واکسن. سهام این شرکت در ماساچوست بر اساس مدرن شروع به پریدن کرد از 20 درصد است.

سرمایه گذاران نیز با تشویق اظهارات بیش از آخر هفته از فدرال رزرو صندلی جروم پاول که ابراز خوش بینی است که اقتصاد ایالات متحده می تواند شروع به بهبود می یابند در نیمه دوم سال است. پس از شیوع این بیماری شده است موجود گفت: اقتصاد باید قادر به دوباره بجای اول برگشتن “قابل ملاحظه است.”

S&P 500 به 90.21 امتیاز به 2,953.91. معیار و شاخص است که هنوز هم پایین 12.8% از آن بالا تمام وقت در فوریه 19.

میانگین صنعتی داو جونز صعود 911.95 امتیاز یا 3.9% به 24,597.37. شاخص Nasdaq composite با افزایش 220.27 امتیاز یا 2.4% به 9,234.83. کوچک-شرکت, سهام, شانس بهتر از بقیه بازار. راسل 2000 شاخص برداشت 76.70 امتیاز یا 6.1 درصد به 1,333.69.

سرمایه گذاران امیدوارند که یک کار واکسن برای COVID-19 را می توان توسعه یافته و آن را کمک خواهد کرد که اطمینان مردم و کسب و کار به عنوان اقتصاد بازگشایی.

“سوال در مورد چگونه به سرعت مردم می آیند و یا آنها را دوباره به راه آنها استفاده می شود به انجام کارهایی که بسیار متفاوت اگر شما یک واکسن گفت:” مگان Horneman مدیر نمونه کارها استراتژی در Verdence سرمایه مشاوران.

معامله گران نیز تشویق می شوند که تا کنون حداقل وجود ندارد مقدار زیادی از داده ها دلالت بازگشایی اقتصاد در حال رفتن به منجر به تجدید حیات در تعداد COVID-19 موارد گفت: سام Stovall رئیس استراتژیست سرمایه گذاری در CFRA.

“البته از آنجا که ما در پاسخ به برداشت های ما می تواند پایان دادن به برخی از این دستاوردها باید اطلاعات اضافی مسابقه اعتقادات ما,” او گفت:.

تکنولوژی های مالی و صنعتی سهام اختصاص یک تکه بزرگ از دستاوردهای گسترده همراه با شرکت هایی که تکیه بر هزینه های مصرف کننده. سهام انرژی نیز افزایش یافت قیمت نفت خام آمریکا بسته بالای 30 دلار در هر بشکه برای اولین بار در دو ماه. تولید نفت کاهش لگد زدن به در در همان زمان که تقاضا در حال افزایش است که ایالات متحده و کشورهای دیگر کاهش برخی از محدودیت ها با هدف جلوگیری از گسترش شیوع.

معیار آمریکا نفت خام برای تحویل در ماه ژوئن شروع به پریدن کرد 8.1% به حل و فصل در $31.82 در هر بشکه رسید. جولای قیمت نفت خام برنت استاندارد بین المللی طاقی 7.1 ٪ به $34.81 در هر بشکه رسید.

اوراق قرضه بازده رز نشانه دیگری است که بدبینی شد کاهش. عملکرد 10 ساله خزانه داری توجه داشته باشید که شاخصی برای نرخ بهره در بسیاری از وام های مصرف کننده گل رز برای 0.72% از 0.64% اواخر جمعه.

ترس از خرد کردن رکود با توجه به کروناویروس فرستاده S&P 500 به یک موازنه در هواپیمای دوباله بیش از 30 درصد از آن در ماه فوریه است. امیدوار نسبتا واکنش سریع و بی سابقه ای حرکت می کند توسط فدرال رزرو و کنگره به بنیادی اقتصادی درد سوخت تاریخی ارتجاعی برای سهام در ماه آوریل است.

ممکن است رو به یک بدبینی شروع به سرمایه گذاران تعادل خوشبینی محتاطانه از بهبود به عنوان اقتصاد در سراسر جهان به آرامی باز کنید تا دوباره در برابر نگرانی است که این حرکت می تواند منجر به یکی دیگر از افزایش در coronavirus عفونت و بیشتر اقتصادی عدم قطعیت است. اما امروز شروع قوی به هفته معکوس تمام بازار زیان تا کنون در این ماه است.

“ما تا به حال نزدیک به 30% پیش از مارس 23 کم به مارس 17 و پس از آن اساسا گران آب برای یک ماه به عنوان سرمایه گذاران انتظار داشتند که برخی از مرتب کردن بر اساس آزمون مجدد از قبل پایین که بدیهی است نمی آمد” Stovall گفت. “معمولا بازار نیاز به گرفتن نفس خود را پس از یک دو سرعت بالاتر است.”

وال استریت امیدوار است که بازگشایی کسب و کار و آرامش stay-در-خانه حکم همچنان بدون هیچ گونه عمده موانع و هموار کردن راه برای سود شرکت برای جستن به عقب.

اروپا بوده و گام برداشتن برای بازگشایی اقتصاد خود را به طور گسترده تر و تا کنون عفونت های جدید و مرگ و میر را کاهش قابل ملاحظه ای در سراسر این قاره است. برخی از کشورها وجود دارد شروع به کاهش مستندات یک ماه پیش و حتی شدیدترین خاموش شدن ناگهانی — از جمله کسانی که در ایتالیا و اسپانیا — سست به طور قابل توجهی.

بازارهای اروپا نیز بریده قوی دستاوردهای امروز. FTSE 100 لندن افزایش یافت 4.3 درصد و شاخص DAX در فرانکفورت صعود 5.7%. شاخص CAC 40 در فرانسه افزایش یافت 5.2%. بازارهای آسیا به پایان رسید گسترده بالاتر است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net