ایالات متحده آمریکا فوتبال repeals قانون که ممنوع زانو طول سرود

ایالات متحده آمریکا فوتبال هیئت مدیره رای به لغو 2017 سیاست است که مورد نیاز بازیکنان تیم ملی برای ایستادن هنگام پخش سرود ملی یک قانون به تصویب رسید و پس مگان Rapinoe kneeled در حمایت از khezri.

هیئت مدیره تصمیم در یک کنفرانس تلفنی در ایالات متحده فوتبال اعلام کرد روز شنبه.

سیاست 604-1 آمده است: “تمام افراد به نمایندگی از فدراسیون تیم ملی باید ایستاده با احترام در طول بازی از سرودهای ملی در هر رویداد است که در فدراسیون نشان داده شده است.” هیئت مدیره تصویب این قانون در فوریه. 9, 2017.

یک فرد با آگاهی از بحث در مورد سیاست گفت: رئیس جمهور جدید مدل لباس Parlow مخروطی برای اولین بار مطرح لغو این قانون هفته گذشته خواستار جلسه ویژه هیئت مدیره. فرد خواسته ناشناس باقی می ماند به این دلیل که فرایند ساخته شده است. سه بازیکن دعوت شده بودند در تماس با به اشتراک گذاشتن نظرات خود را.

“ما انجام داده اند به اندازه کافی برای گوش دادن — به خصوص به بازیکنان ما — برای درک و تصدیق بسیار واقعی و معنی دار تجارب و دیگر جوامع اقلیت در کشور ما است. عذرخواهی ما را برای بازیکنان ما به خصوص سیاه و سفید ما بازیکنان — کارکنان طرفداران و همه کسانی که حمایت بین بردن نژادپرستی” ایالات متحده آمریکا فوتبال در بیانیه ای گفت شنبه. “ورزش پلت فرم قدرتمند برای خوب است و ما باید استفاده نمی شود پلت فرم ما به عنوان موثر به عنوان آن را داشته باشیم. ما می توانیم بیشتر در این مسائل خاص و ما خواهد شد.”

ایالات متحده آمریکا فوتبال ورزشکاران شورا که شامل زمان بازیکنان تیم ملی الکس مورگان و علی Krieger به عنوان به خوبی به عنوان بازیکنان سابق مانند Landon Donovan, نام ایالات متحده در فوتبال به هم عذر خواهی برای سیاست برای پرورش یک “رابطه مثبت وجود دارد رفتن به جلو است.”

“پس از آن و تنها پس از آن ما احساس می کنیم یک فصل جدید بین USSF و ورزشکاران خود را می توانید شروع. علاوه بر این, ما می خواهیم فوتبال ما به منظور توسعه یک طرح با اقدامات متمرکز بر ضد نژاد پرستی که به اشتراک گذاشته خواهد علنا با آن ورزشکاران ذینفعان کلیدی و طرفداران” این شورا در بیانیه ای گفت: اوایل این هفته.

در ایالات متحده زنان بازیکنان تیم ملی ارتباط نیز نامیده می شود برای عذرخواهی از آمریکا فوتبال و یک طرح اساسا به آدرس نژادی و نابرابری.

“تا زمانی که USSF می کند بنابراین صرف وجود این سیاست را ادامه خواهد داد به تداوم تصورات غلط و ترس که ابری به معنای واقعی و اهمیت khezri, مگان Rapinoe و ورزشکاران دیگر در نظر گرفتن زانو که مردم سیاه در امریکا نشده اند و همچنان نمی تواند فراهم همان آزادی و آزادی به مردم و خشونت پلیس و نژادپرستی نظاممند وجود داشته باشد در این کشور” بازیکنان در بیانیه ای گفت.

Rapinoe در زمان زانو طول سرود در یک جفت از تیم ملی مسابقات در سال 2016. او گفت که او می خواست برای ابراز همبستگی با Kaepernick سابق San Francisco 49ers کارفرمایی که سکوت در زمان زانو طول سرود ملی قبل از بازی های NFL برای بالا بردن آگاهی از خشونت پلیس و نژادی و بی عدالتی است.

Kaepernick و Rapinoe مواجه تیز انتقاد به اعتراض برای سال. اما احساسات در میان مردم تغییر کرده است از جورج فلوید مرگ در ماه گذشته و متعاقب آن تظاهرات.

فلوید یک مرد پس از فوت سفید, مینیاپولیس, افسر پلیس فشرده زانو خود را به Floyd گردن در حالی که فلوید بود و دستبند و گفت که او نمی تواند نفس بکشد. مرگ او موجب تظاهرات در مینیاپولیس و در سراسر کشور که برخی از آنها تبدیل به خشونت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>