ایالات متحده opera اتحادیه پروب می یابد Placido Domingo شدید قدرت

سان فرانسیسکو >> رسیدگی به افسانه ای خواننده Placido Domingo توسط ایالات متحده و اتحادیه به نمایندگی از opera نوازندگان یافت بیش از دو دوجین از افرادی که گفته بودند از نظر جنسی مورد آزار و اذیت و یا شاهد رفتار نامناسب توسط ستاره وقتی که او برگزار مدیریت ارشد در واشنگتن ملی اپرا و لس آنجلس اپرا به گفته افراد آشنا با يافته است.

تحقیقات انجام شده توسط وکلا استخدام توسط آمریکا انجمن صنفی هنرمندان موسیقی به این نتیجه رسید که با این حساب از 27 نفر نشان داد یک الگوی مشخص از سوء رفتار جنسی و سوء استفاده از قدرت توسط دمینگو پوشا حداقل دو دهه با توجه به کسانی که صحبت می کرد به آسوشیتد پرس در خواست نامش فاش نشود به این دلیل که آنها مجاز به افشای یافته است.

در پاسخ به یک درخواست برای نظر از AP دومینگو با صدور بیانیه ای گفت: “من گرفته اند زمان در طول چند ماه گذشته به تأمل در اتهامات که همکاران مختلف از معدن ساخته شده اند در برابر من. من احترام است که این زنان در نهایت احساس به اندازه کافی راحت به صحبت می کنند و من آنها را می خواهید به می دانم که من واقعا متاسفم برای صدمه زدن که من ناشی از آنها است. من قبول مسئولیت کامل برای من است و من از این رشد را تجربه کنند.”

اتحادیه بررسی شد و برای اولین بار از دو مستقل سوالات راه اندازی شد و پس از چند زنان متهم دومینگو از آزار جنسی و سوء استفاده از قدرت خود را در دو AP داستان های منتشر شده در سال گذشته است. دوم پرس و جو هنوز هم در حال انجام بود راه اندازی شده توسط LA اپرا که در آن دمینگو شده بود مدیر کل از سال 2003 قبل از استعفا در ماه اکتبر.

به گفته افراد آشنا با محتویات این اتحادیه را بررسی وکلا از شرکت Cozen اوکانر مصاحبه 55 نفر از ماه سپتامبر تا اواخر ماه دسامبر است. در علاوه بر این به 27 که گفت: آنها تجربه کرده یا شاهد تحریک کننده جنسی رفتار در بخشی از دومینگو در 1990s و 2000s 12 نفر دیگر گفت: آنها آگاه بودند از ستاره شهرت و شد که در آن دانش مشترک در این دو شرکت.

انعکاس AP گزارش سال گذشته تحقیقات نشان داده است که این اتهامات شامل ناخواسته فیزیکی لمس بود که از بوسه بر دهان به کورمالی, اواخر شب تماس های تلفنی است که در آن دمینگو خواسته زنان برای رسیدن به محل اقامت خود را و دعوت به بیرون رفتن با او را به لحاظ اجتماعی با چنین پشتکار است که برخی از آنها احساس می شد من کاین.

دو نفر از زنان محققان گفت که آنها تا به حال روابط جنسی با دمینگو گفت: آنها احساس مجبور به ارائه دلیل و موقعیت خود را از قدرت و پتانسیل برای آسیب های شغلی خود را با توجه به افراد آشنا با تحقیقات.

در ادامه بیانیه خود به AP دومینگو گفت: “من درک می کنم در حال حاضر که برخی از زنان ممکن است ترس خود را ابراز صادقانه به دلیل نگرانی که در حرفه خود می تواند تحت تاثیر قرار اگر آنها کردند. در حالی که هرگز قصد من هیچ کس همیشه باید به احساس می کنید که راه.

“من متعهد به تاثیر مثبت تغییر در اپرا صنعت به طوری که هیچ کس دیگری است که همان تجربه. آن است که من ملتهب آرزو می کنم که نتیجه این خواهد بود یک محل امن تر به کار برای همه در opera, صنعت, و من امیدوارم که به عنوان مثال من در حال حرکت رو به جلو را تشویق دیگران به دنبال.”

مقامات اتحادیه نمی خواهد به طور مستقیم آدرس محتویات این گزارش که تاکنون ساخته شده است. اما اتحادیه ملی, مدیر اجرایی, لئونارد Egert بیانیه ای به AP گفت: “AGMA سلام شجاع مردم در همه صنایع ما و آنها را تشویق به ادامه صحبت کردن در برابر خطا. ما در بر مدیریت و تعهد به همکاری با آنها در ریشه باعث می شود که اجازه داده اند این رفتار رخ می دهد و به unaddressed در اپرا و رقص و سرایندگی و فرهنگ برای بیش از حد طولانی است.”

Egert دیگر ارشد اتحادیه رهبران و محققان در جریان این اتحادیه حکام در یافته های دوشنبه است.

مردم آشنا با این تحقیقات گفت: دومینگو در حال حاضر 79 بود, تصریح کرد, خود را انکار تخلف به محققان و معتقد است که او نه اشغال یک موقعیت از قدرت بیش از همکاران خود و حرفه خود را. آنها گفتند: او از محققان گفت: او مشغول مخ زن رفتار اما یک خط عبور به نامناسب لمس کردن یا رفتار مانند درخواست همکاران برای دیدار با بخش خصوصی در محل اقامت خود را.

آنها گفته محققان مشخص دمینگو رفتار به عنوان نامناسب محل کار رفتار تحت هنجارهای 1990s یا امروز #MeToo استاندارد.

محققان گفتند که آنها شاهد حساب های معتبر بر اساس تعداد افرادی که جلو آمد شباهت داستان خود را corroborations از حساب های خود را و مضمون مشترک است که دمینگو رفتار و شهرت بودند چنین گسترده دانش است که زنان در شرکت ها هشدار داده بودند برای جلوگیری از بودن در تماس نزدیک با او.

این اتحادیه اعلام کرد که تحقیقات خود را در ماه سپتامبر در مدت کوتاهی پس از انتشار AP داستان گفت: نه اعتماد صنعت به پلیس خود را. بسیاری از آزار و اذیت ادعایی در AP داستان های رخ داده در LA اپرا و در واشنگتن اپرا است که بارها و بارها کاهش یافته است می گویند اگر آن را بررسی می کند. LA اپرا است گفت: زمانی که و یا اگر آن را در آن یافته است.

در AP داستان بیش از 20 زنان متهم دومینگو از آزار و اذیت جنسی و یا دیگر رفتار نامناسب در برخورد با در نظر گرفتن محل از اواخر 1980s به 2000s. ده ها مطلب گفت: رفتار یک راز در این صنعت است.

تعدادی از شرکت های ایالات متحده لغو دمینگو حضور و انصراف او از دیگران تحت فشار است. اما هیچ اروپایی اجرای متاثر شده اند.

دومینگو شده است یکی از اپرا محبوب ترین و موفق ارقام تحسین به عنوان یک سفیر برای فرم هنری و با ارزش خود را برای پایدار استعداد و توانایی جذب جمعیت sellout در دوران کاهش فروش بلیط.

او همچنین یک پرکار هادی و مدیر قدرتمند که خود را از شاکیان گفت: AP به او قدرت و یا شکستن مشاغل و رفتار با مصونیت از مجازات. در علاوه بر این به عنوان لس آنجلس Opera او به عنوان مدیر کل در واشنگتن اپرا از 2003-2011.

بسیاری از دومینگو را شاکیان جوان بودند و شروع حرفه خود را در زمان. چندین گفت: AP که او dangled چشم انداز شغلی به عنوان او تلاش برای تحت فشار آنها به روابط جنسی گاهی اوقات آنها را تنبیه حرفه ای اگر آنها رد او. سوپرانو آنجلا ترنر ویلسون گفت که پس از هفته ها به دنبال او دومینگو با زور و اجبار او را برداشت لخت سینه زیر لباس او را در پشت صحنه اتاق.

این اتهامات در اتحادیه گزارش شامل چندین جدید شاکیان نه در مصاحبه با AP به گفته افراد آشنا با محتویات آن است.

محققان گفت: بسیاری از مردم آنها مصاحبه نخواست نامش فاش شود در گزارش نهایی از ترس حرفه ای تلافی یا شخصی خجالت برجسته مشکل صنعت چهره در تلاش برای متقاعد کردن قربانیان به جلو آمده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>