ایالات متحده دانشکده های پزشکی افزایش تجاوز به دانش آموزان, دکتر, آموزش

Aliya Feroe به یاد می آورد متلاطم OB-GYN که اشاره او به یکی دیگر از پزشک پس از یادگیری او به عنوان عجیب و غریب. برای Rhi Ledgerwood که تعیین شد زنان در هنگام تولد مشخص مانند ترانس و ندارد رابطه جنسی با مردان, این یک دکتر مشاوره در مورد کاندوم و پیشگیری از بارداری. برای تیم Keyes که بیرون آمد به عنوان گی در سن 17 آن است که زمانی که پزشکان به طور خودکار فرض او با زنان است.

درخواست هر گونه تجاوز بیمار در مورد بی دست و پا دکتر و شانس آنها را یک داستان برای گفتن.

وقتی که بودن با جنس مخالف فرض است حتی در دفاتر پزشکان کسانی که شناسایی در غیر این صورت می توانید احساس به حاشیه رانده شده و کمتر احتمال دارد که به دنبال مراقبت های پزشکی کمک به مشکلات بهداشتی که شامل نرخ بالای افسردگی و خودکشی, رفتار مصرف الکل و مواد مخدر و ناکافی سلامت نمایش فیلم تجاوز طرفداران می گویند.

در حال حاضر حرکت جریان به درمان آن است. انجمن پزشکی آمریکا قول داد در ماه نوامبر به فشار برای فدرال ممنوعیت گی تبدیل درمانی است. های علوم پزشکی beefing تا آموزش و پرورش در LBGTQ مسائل مربوط به سلامت. و برخی از مدارس در حال ساخت یک عمده فشار به استخدام LGBTQ دانشجویان پزشکی حمایت تحقیقات نشان می دهد که بیماران اغلب بهتر مراقبت از زمانی که درمان توسط پزشکان بیشتر آنها را دوست دارم.

Feroe, Keyes و Ledgerwood — همه به دنبال مشاغل پزشکی — بخشی از این روند است.

“تجاوز پزشکان شایسته مساوی ایستاده در جامعه پزشکی و جامعه بیماران سزاوار همان کیفیت مراقبت اعطا به هر کس دیگری گفت:” Feroe سوم-سال پزشکی هاروارد ،

افزایش تجاوز ثبت نام و آموزش در جامعه مسائل بهداشتی در مدارس پزشکی می تواند کمک به رسیدن به این اهداف طرفداران می گویند.

تعداد دقیق LGBTQ دانشجویان پزشکی و پزشکان ناشناخته است. در سال 2018 از AMA اضافه گرایش جنسی و هویت جنسیتی به عنوان یک گزینه برای اعضای شامل جمعیتی در پروفایل گروه کامپایل. از 15,000 پزشکان و دانش آموزانی که داوطلب شده اند که اطلاعات تا کنون حدود 4 درصد شناسایی به عنوان LGBTQ. که شبیه به گالوپ برآورد کلی جمعیت ایالات متحده اگر چه LGBTQ طرفداران بر این باورند که اعداد بالاتر و افزایش بیشتر مردم در حال حاضر به “بیرون” خود را دارند.

این پاییز گذشته دانشگاه هاروارد ورود به کلاس از دانشجویان پزشکی بود 15% تجاوز یک نقطه عطف است که هیچ حادثه.

انجمن آمریکایی پزشکی کالج,’ برنامه اصلی استفاده شده توسط ایالات متحده در مدارس شروع به ارائه دانش آموزان آینده نگر گزینه تعیین هویت و ترجیح ضمایر در سال 2018 است. دانشگاه هاروارد مدرسه-نرم افزار خاص اجازه می دهد تا متقاضیان برای شناسایی به عنوان, لزبین, گی, bisexual, transgender, و یا عجیب و غریب. در پاسخ لازم است اما گزینه “می فرستد یک پیام است که شما می خواستم” جسیکا گفت: Halem پزشکی مدرسه LGBTQ توسعه مدیر.

“ما می دانیم که پزشکان نیاز به نگاه مانند و بخشی از جوامع آنها در خدمت” Halem گفت.

“ما گی دانش آموز مسلمان. لزبین از چین است. دانش آموزانی که بازماندگان تبدیل, درمان,” او گفت:. “آنها در حال حاضر و بسیار افتخار, گی مردم و آنها را شفا کسانی که زخم.”

Feroe در نظر گرفته شده بود به خودش به صورت مستقیم در دانشکده پزشکی ترس انجام می دهند در غیر این صورت خواهد بود-قرار دادن بیماران و او را احساس می کنم مثل یک ناهنجاری در میان همسالان خود.

اما دانشگاه هاروارد فعال LGBTQ, گروه دانشجویی, در دانشگاه, اعضای هیات علمی که از دانش آموزان بخواهید اگر آنها ترجیح می دهند که به نام خود او و یا آنها و ترم پرداختن به تجاوز به مراقبت های پزشکی. Halem گفت: که شامل چه آزمایش غربالگری مورد نیاز برای زنان که با تغییر جنسیت مردان, درمان هورمونی تجویز برای تغییر جنسیت بیماران و آنچه در آن به معنی زمانی که به کسی می دهد که به عنوان pansexual.

Feroe گفت که او “دور باد” در طول یک عمل جراحی اخیر چرخش در یکی از بيمارستانهای وابسته به دانشگاه هاروارد که در آن چند بيمار همراه با همان شرکای جنسی. پزشکان آموزش های او با “هموار خواسته در مورد زندگی مردم” و به طور کامل راحت “در هنگام یادگیری بيماران عجیب و غریب,” او گفت:, گام های مهمی در جهت ارائه غیر قضاوت “بیمار محور” مراقبت.

یک 2017-18 Association of American Medical Colleges گزارش نشان داد در حالی که اکثر مدارس شامل برخی از LGBTQ ترم نیمی گزارش سه یا کمتر سخنرانی بحث گروهی و یا دیگر فعالیت های یادگیری.

و یک مطالعه پزشکی به ساکنان منتشر شده در ماه مارس گذشته پیدا گسترده فقدان دانش در جامعه مسائل مربوط به سلامت. دکتر کارل Streed سرب نویسنده و استادیار در دانشگاه بوستون به دانشکده پزشکی است که در میان طرفداران هل دادن برای یک استاندارد اجباری تجاوز درسی برای پر کردن شکاف.

Streed گفت دلخراش بازدید دکتر نزدیک به 15 سال پیش زمانی که او تا به حال علائم سرماخوردگی و گره های لنفاوی متورم و انگیزه او به دنبال یک حرفه ای پزشکی.

“زمانی که من توضیح داد که من یک مرد همجنسگرا پزشک شد بسیار brusque, پیشنهاد تست HIV سمت چپ اتاق و برگشتم هرگز” به یاد می آورد Streed بود که در مقطع کارشناسی در این زمان.

تست در جای دیگر نشان داد Streed ندارد HIV اما هیچ یک پیشنهاد آزمایشات برای بیماری بیشتر شایع در میان دانشجویان از جمله مونونوکلئوز و او هرگز دریافت تشخیص.

پزشکان و اعتقادات شخصی باید “تعیین کیفیت مراقبت و شفقت است که تحویل داده شده به بیماران,” او گفت:.

Rhi Ledgerwood وارد دانشگاه لوئیزویل دانشکده پزشکی در سال 2014 سال شد و خلبان سایت برای ترم و آموزش در جامعه مسائل بهداشتی بر اساس دستورالعمل های انجمن آمریکایی دانشکده های پزشکی.

در Louisville, LGBTQ مراقبت های بهداشتی موضوعات بافته شده به برنامه درسی در کلاس که کشف مسائل مانند جنسیت تایید هورمون درمانی آموزش داده شده همراه با سنتی ترم.

Ledgerwood در حال حاضر پزشکی ساکن در اطفال به خاطر بازخورد از همکلاسی “که آن را احساس نمی کند به آنها اعمال می شود و یا آینده خود را به شیوه های. آن رفت و خود را در برابر اعتقادات و آنها احساس نمی مانند آنها باید هدر رفتن وقت خود را بر روی این موضوع است.”

آنها مودبانه گفت: این درسی بود که در اینجا به ماندن و لویی در حال حاضر به عنوان یک مدل برای دیگر مدارس پزشکی.

زمانی که تیم Keyes ثبت نام در دانشگاه استنفورد دانشکده پزشکی در سال 2015 شد تعجب به یاد بگیرند که او یکی از تنها دو همجنس در دانشجويان سال اول کلاس که شد “،”

“از آنجا که ما در اینجا در کالیفرنیا منطقه خلیج من انتظار داشتم که جامعه به یک کمی متفاوت” Keyes گفت.

همجنسگرایان مسائل بهداشتی کهنه شد به یکی از کلاس انتخابی که جذب نسبتا کمی دانش آموزان, اما در حال حاضر گسترده تر تمرکز بخشی از اجباری درسی.

دو سال پیش Keyes بود در میان دانش آموزان شش در چهار دانشگاه که دانشجوی پزشکی غرور داد. این گروه 31 فصل در ایالات متحده دانشگاه ها و آثار به ترویج استخدام تجاوز به دانش آموزان در مدارس پزشکی بیشتر روشن ترم و پیشرفت در جامعه مراقبت های پزشکی.

سخنرانی او در دانشگاه استنفورد است که در آن یک استاد به ذکر است که نزدیک به 1 در 2 نوجوانان زیر 18 سال که شناسایی به عنوان فراجنسیتی را خودکشی نشان می دهد که چرا کار این گروه بسیار مهم است Keyes گفت.

این استاد دانشگاه در ادامه به توجه داشته باشید که مطالعات نشان داده اند “این خطر می شود بسیار نزدیک به صفر” Keyes به یاد می آورد: “اگر یک پزشک به سادگی مشاوره آنها را ارائه می دهد و مثبت مراقبت است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>